5 melo frazės, kurias ištaria VISOS moterys

Kaip stipriai bemylėtumėte savo vyrą ar draugą ir kaip beskaudėtų širdį dėl melo, žinokite, kad tam tikrose situacijose meluoja visos moterys, be išimties.

Ne, mes nesame užkietėjusios melagės, tačiau kartais norime apsaugoti save arba... tuos pačius mūsų vyrus. Motyvai – įvairūs, kaip ir pats melas. Vis dėlto galima išskirti 5 visoms moterims būdingus melo tipus.

1. Aš nepykstu ant tavęs

Vyrai, sunerimkite, vos išgirdę šią frazę! Ir nemanykite, kad problema - jau išspręsta. Tai vienas populiariausių moteriškų melų. Po šia fraze ji slepiasi, kai ją įskaudina. Tarkime, kai vyras užmirš moters gimtadienį, jai bus skaudu. Vyras to nesupras, tačiau moteriai tai svarbu. Ir nors ji kartos, kad nepyksta, atidus vyras iš smulkmenų pastebės, jog tai netiesa. Kodėl moteris meluoja? Nes nenori apie tai galvoti.

2. Ne, aš neprieštarauju, kad su draugais eitum į striptizo barą

Ji leido jums eiti į bernvakarį, kurio programoje – ir striptizo baras. Galite pasigirti draugams, kokią superinę moterį turite. Tačiau stabtelkite ir dar kartą pagalvokite: jei kažkas atrodo per gerai, kad būtų tiesa, greičiausiai tai nėra tiesa. Bet kuri moteris nebus laiminga, kai jos mylimasis ketina žiūrėti į kitas apsinuoginusias moteris. Šis melas panašus į ankstesnįjį. Moteris nori sudaryti įspūdį, kad jai – tas pats, kad ji nepavydi. Tiesa slypi prieštaravime – moterys tampa be galo karingos, kai kalbama apie jų vyrus, ir ypač - kai atsiranda itin seksualios konkurentės. Dar daugiau – moteris pati nori būti dėmesio centre, o tai, kad vyriškis pasirenka draugų kompaniją ir dar - seksualius vaizdus, ją tik liūdina.

3. Aš dar nesu pasirengusi tolimesniems santykiams

Bemaž visais atvejais tai ištarusi moteris meluoja. Dar ji gali pridurti: „Aš tik ką baigiau nenusisekusius santykius“ arba „Aš dabar atsidavusi karjerai“. Tačiau tiesa yra tokia – jei laisva moteris jumis domisi, ji ras laiko pasimatyti. Ši frazė naudojama tada, kai moteris nori nutraukti nepatinkančius santykius.

4. Žinoma, aš galiu sumokėti sąskaitą

Netiesa. Nors šito melo negalima priskirti visoms moterims, tačiau vis dėlto dauguma silpnosios lyties atstovių vis dar tikisi, kad džentelmenas užmokės už vakarienę, ypač jei jis ją ir inicijavo. Jei vyras leis moteriai užmokėti, ji pamanys, kad jis yra skūpus. Jei vyras pakvietė moterį į pasimatymą, mažų mažiausia, ką jis gali padaryti, tai užmokėti už vakarienę. Jei moteris šaukia ir nepatenkinta neleidžia jam to padaryti, leiskite jai susimokėti. Tačiau jei jos protestas menkas ir labai jau formalus, būtinai sumokėkite jūs – antraip ji jus greitai paliks.

5. Tai buvo neįtikėtina!

Šis melas – iš seksualinės srities. Jei moteris labai nori išsaugoti santykius su vyru, ji dažnai siekia įtikinti, kad jis – geriausias. Todėl dažnai vyrui sako tai, ką, jos nuomone, jis nori girdėti. Moteriai nesvetima suvaidinti orgazmą, kad tik vyras būtų savimi patenkintas, kad patikėtų, jog lovoje jis nerealus. Dar kelios melo frazės sekso tematika: „Seksas su tavimi – geriausias iš visų mano patirtų“ arba „Tavo draugelis – pats didžiausias, kokį man teko matyti“. Visas tas melas – siekiant pakelti vyro savivertę, tačiau, kaip ten bebuvę, dažnai tėra melas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis