Prognozės savaitei: dvi dienos bus neįtikėtinai puikios

Tomis dienomis viskas seksis ir rekomenduojama atlikti net svarbiausius darbus.

Skaitomiausi straipsniai:
- Kaip priversti orchidėją žydėti?
- Įvaizdį pakeitusi Edita (32 m.): labai norėjau tapti moteriškesnė
- R. Polanskis: tragiška žmonos ir negimusio kūdikio netektis, kaltinimai satanizmu ir 13-metės išprievartavimu
- J. Statkevičius: o pameni, kai man buvo sunku, ir tu paskolinai 30 Lt...
- Obuolių pyragas su traškia morengine plutele

Pataria fengšui konsultantė Jelena Dudkina.

2014 10 13 Pirmadienis

Dar viena diena, kai atrodo kad viskas klostosi ne taip, kaip reikia. Šiandien nereikia planuoti jokių svarbių darbų, neverta rizikuoti, užsiimti rizikingu ir ekstremaliu sportu. Pavojinga jodinėti, plaukti valtimi ar laivu, kilti į kalnus, aplamai keliauti. Neverta užsiimti remonto darbais, ypatingai stogo - yra tikimybė susižaloti. Diena palanki senų skolų rinkimui. Rekomenduojama atsipalaiduoti, pailsėti, džiaugtis gyvenimu ir kaupti jėgas.

2014 10 14 Antradienis

Ypatingai gera ir pozityvi diena, kuri tinka veiklai, iš kurios tikimasi gauti naudos – verslo pradžiai, sutarčių pasirašymui, dalykiniams susitikimams, statybų pradžiai, gydymo pradžiai, ilgoms kelionėms. Nepradėkite tik teisminių bylų ir negriaukite senų pastatų. Taip pat šiandien pasistenkime nesiginčyti ir nesiaiškinti santykių, ne metas kritikuoti ir smerkti. Reikia būti sąžiningam iki smulkmenų, būti aktyviam. Užsiimkite savo reikalais ir kiekvienam suteikite tokią galimybę.

2014 10 15 Trečiadienis

Gera diena vertingiems pirkiniams, prekybai, jeigu reikia, galima panaudoti sankaupas. Šiandien lengva mokytis, sužinoti ką nors naujo. Šiandien lengva pasiekti savo tikslą – reikia tik susikaupti ties problemos sprendimu ir atsiras būdai, kaip ją spręsti. Šiandien labai jautri mūsų intuicija. Diena nepalanki kelionėms, skyryboms, gydymui.

2014 10 16 Ketvirtadienis

Diena nepalanki statyboms ir žemės darbams. Kas pradėjo ar baigia šią dieną namo statybą – ateityje susidurs su finansiniais sunkumais. Nepalanki diena teisminių bylų nagrinėjimui – didelė tikimybė pralaimėti bylą. Šiandien lengva pervertinti savo galimybes kritinėse situacijose. Nepasiduokite provokacijoms, nekeršykite. Pasistenkime suprasti aplinkinius ir atleisti savo skriaudikams.

2014 10 17 Penktadienis

Diena netinkama komercinei ir bet kokiai aktyviai veiklai, naujo verslo pradžiai, statybų pradžiai, kelionėms. Taip pat ne pati geriausia diena apsilankymui pas gydytoją ir chirurginėms operacijoms. Šiandien neverta švaistyti jėgų, reikia tik susiplanuoti darbus ir tikslus ateičiai, užbaigti pradėtus darbus. Diena palanki reklaminiam verslui.

2014 10 18 Šeštadienis

Labai palanki diena naujiems darbams, planams, svajonėms, verslo pradžiai, dalykiniams susitikimams, susitikimams su draugais, mokslo pradžiai. Puiki diena rizikingoms operacijoms versle, prekyboje, kontaktų užmezgimui. Palanki veikla susijusi su investicijomis, kaupimu, bet nepatartina nuimti pinigų nuo sąskaitos ir panaudoti santaupas. Labai gera diena vestuvėms, vaiko gimimui.

2014 10 19 Sekmadienis

Neverta užsiimti jokiais svarbiais reikalais šią dieną, labai nepalanku pradėti namo statybos, žemės darbai irgi nerekomenduojami. Nereikia pradėti jokios naujos veiklos, nes viskas paskęs iliuzijose ir sulauksite tik nuostolių bei praradimų. Geriausia šiandien išvalyti namus, atsikratyti senų nebenaudojamų ir nereikalingų daiktų. Palanku plauti, valyti, skalbti. Paskirkite šią dieną savo sveikatai – pasportuokite, nueikite į pirtį, pailsėkite.

fengsuistudija.lt

Sužinokite portalo naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą "Moteris"! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo "Moteris" prenumeratą.


Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis