Horoskopas spalio 16-23: jei pajutote stiprų norą keisti asmeninį gyvenimą...

Astrologai pataria paskaičiuoti savo jėgas prieš ko nors imantis.

Skaitomiausi straipsniai:
- Bulvių nauda – ne tik lieknėjant
- Kaip suprasti, ar vyras linkęs sukti į kairę
- Madingos nagų lako spalvos
- E. Žiūkaitė: esu nusiteikusi prieš skyrybas, bet jei kito kelio nėra, ateina ramybė
- Kaip išvirti puikų vištienos sultinį

BENDRA PROGNOZĖ

Laikotarpio pradžioje gali kilti bėdų vertinant aplink jus vykstančią situaciją: yra tikimybė užsimoti atlikti darbu, kurie jums pasirodys visiškai ne pagal jėgas. Dėl to tiesiog tuščiai išeikvosite daug laiko. Todėl būtų gerai, jei iš anksto planuotumėte savo darbus, veiksmus, vengtumėte skubotų ir impulsyvių sprendimų.

Šiomis dienomis patartina sekti tai, ką sakote. Galite ištarti šiurkščių, neapgalvotų žodžių, ir jie užgaus aplinkinius žmones. Antrą laikotarpio pusę rekomenduojama būti itin atsargiems finansiniuose reikaluose. Neverta pradėti svarbių ilgalaikių projektų.

Galite pajusti stiprų norą keisti asmeninį gyvenimą. Tačiau dėl sumažėjusios galimybės kritiškai vertinti aplinkinius, kardinalių pokyčių imtis neverta.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Ožiaragių laukia palankus laikotarpis, tinkamas partnerystės santykiams aktyvinti. Bendravimas ir kontaktai ateinančią savaitę bus labai produktyvūs. Astrologas taip pat mano, kad ateinančiomis dienomis jūs turėsite galimybę sudaryti naudingų sutarčių. Ypač didelė sėkmė jus lydės antradienį.

Vandeniai ateinančią savaitę gali drąsiai vykti į komandiruotes ir įvairiausias dalykines keliones. Toli nuo namų jūs sužinosite daug naujų ir naudingų dalykų, taip pat būsite informuoti apie žmones, su kuriais jums tenka bendrauti darbo reikalais. Sėkmingos dienos - trečiadienis ir ketvirtadienis.

Žuvys puikiai ves svarbias dalykines derybas, todėl ateinančią savaitę turėsite progą neblogai uždirbti, kai pasirašysite naudingą sutartį. Tik, kaip įspėja astrologas, per darbus nepamirškite poilsio. Tam tinkamos dienos - penktadienis ir šeštadienis.

Avinams kitą savaitę gali iškilti svarbi dilema: darbas ar šeima? Dangaus šviesuliai jums pataria pasirinkti antrąjį variantą. Juk svarbiausia, kad namuose būtų gera atmosfera. Tad jeigu yra tokia galimybė, artimiausiomis dienomis atsisakykite darbų ir visą savo laiką skirkite artimiesiems. Palanki diena - trečiadienis.

Jaučius astrologas įspėja, jog gali iškilti būtinybė nutraukti sutartis. Bet dėl to nenusiminkite, kadangi jums seksis kitose gyvenimo srityse, ypač - meilės fronte. Karščiausių aistrų diena - penktadienis.

Dvyniai neturėtų užsibrėžti globalinių uždavinių, susijusių su darbu ir karjera - ateinanti savaitė nėra tam tinkamiausias metas. Daugiausia dėmesio skirsite asmeniniams santykiams - galimas dalykas, kad jūsų laukia susitikimai su senais bičiuliais ir artimais žmonėmis, o gal ir meilės istorijos. Tam ypač tinka šeštadienis.

O štai Vėžius astrologas įspėja: venkite meilės nuotykių - jų padariniai gali būti neprognozuojami ir skaudūs. Dabar verčiau apskritai pamirškite jausmus ir visą dėmesį skirkite darbui ir tarnybinėms pareigoms. Sėkminga diena - pirmadienis.

Liūtams ateinančią savaitę seksis tvarkyti visus komercinius reikalus. Astrologo nuomone, kaip tik dabar galite realizuoti visą savo potencialą. Sėkmė ir pasitikėjimas savo jėgomis padės įgyvendinti visus sumanymus. Palankios dienos - ketvirtadienis ir sekmadienis.

Mergelės pajus energijos ir entuziazmo antplūdį, norą imtis sunkiausių darbų. Tai leis ateinančią savaitę pasiekti puikių profesinės veiklos rezultatų. Galite neabejoti, kad vyresnybė deramai įvertins jūsų pastangas. Sėkminga diena - ketvirtadienis.

Svarstyklės susiras naują darbą, kuris bus labai perspektyvus. Jeigu pribrendo būtinybė pakeisti veiklos pobūdį, tai galite drąsiai žengti šį žingsnį ateinančią savaitę. Tokiems klausimams spręsti labiausiai tinka pirmadienis ir antradienis.

Skorpionai gali tikėtis trokštamo paaukštinimo tarnyboje. Dangaus šviesulių išsidėstymas kitą savaitę padės kopti karjeros laiptais ir tvarkyti visus su darbu susijusius reikalus. Svarbiausia - ne sėdėti sudėjus rankas, o ryžtingai veikti, ypač - antradienį.

Šauliams astrologas žada aktyvų ir turiningą profesinį gyvenimą. Bet nereikėtų apsiriboti tik reikalais. Jums kitą savaitę būtų ne pro šalį kartu su artimaisiais apsilankyti teatre ar išvykti į gamtą. Tam tinkama diena - sekmadienis.

Sužinokite portalo naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą "Moteris"! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo "Moteris" prenumeratą.


Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis