Horoskopas 10.30-11.06: geros prognozės santykiams su artimaisiais

Ši savaitė mus džiugina teigiamu emociniu fonu, nors sunkumų taip pat netrūks.

Šių dienų skaitomiausi:
- Juvelyrė E. Tamošiūnaitė: sovietmečiu buvęs populiarus raudonasis auksas nebemadingas
- Rudens ir žiemos mada išraiškingesnių formų moterims
- Insultas: jo pavojaus ignoruoti negali net ir turintieji žemą spaudimą
- Kaip grožį puoselėja legendinė Monica Bellucci (FOTO)
- Naminiai guminukai

BENDRA PROGNOZĖ

Daugeliui pavyks išsaugoti pozityvią nuotaiką. Šiuo laiku pravers gebėjimas sutarti su aplinkiniais, siekti kompromisų. Natūraliai nutrūks seni ir jau nebereikalingi ryšiai. Pasistenkite susikaupti – kartais išsiblaškymas ir minčių painiava trukdys nukreipti jėgas teisinga linkme.

Šią savaitę teks dirbti daugiau, nei įprasta, profesinės užduotys atims daug laiko. Darbo partneriai ne visada laikysis susitarimų, todėl kai kurios problemos taip ir liks neišspręstos, lyg pakibusios ore. Todėl gali tekti iš naujo peržiūrėti susitarimų sąlygas, vėl sėsti prie derybų stalo.

Santykiuose su artimaisiais pavyks įveikti laikas nuo laiko vis iškylančius nesutarimus.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Ožiaragiams astrologas rekomenduoja atmesti visus pasiūlymus ir tuo labiau neprisiimti jokių finansinių įsipareigojimų. Materialinė sfera kitą savaitę bus nestabili, o visi mėginimai pagerinti padėtį pasmerkti žlugti. Palankios dienos - pirmadienis ir sekmadienis.

Vandeniai turėtų vengti visų formų kolektyvinės kūrybos arba bendro poilsio su kolegomis. Mat visą ateinančią savaitę jūs būsite itin irzlūs, dėl to gali kilti konfliktų su bendradarbiais. Sėkminga diena - sekmadienis.

Žuvų laukia didelės permainos, susijusios su profesine veikla. Tai gali būti paaukštinimas ir paskyrimas į naują postą arba atvirkščiai - atleidimas iš darbo. Astrologas jūsų negąsdina, o tik įspėja, kad reikia būti pasirengusiems bet kokiam įvykių raidos scenarijui. Palanki diena - antradienis ir trečiadienis.

Avinai turėtų skirti daugiau dėmesio visuomenės reikalams ir problemoms. Kaip tik jūs galite rasti optimalų jų sprendimą ir taip pelnyti aplinkinių pagarbą. Astrologas pataria išnaudoti jums dangaus šviesulių suteiktą šansą išpopuliarėti. Palankios dienos - antradienis ir trečiadienis.

Jaučiai turės gerą galimybę smarkiai padidinti pajamas, jeigu neužbėgs įvykiams už akių ir bus pakankamai kantrūs. Visus nesutarimus su artimaisiais ir vyresnybe, galinčius kilti ateinančią savaitę, pavyks greitai sureguliuoti. Sėkmingos dienos bus antradienis ir trečiadienis.

Dvyniai turėtų būti apdairesni profesinėje veikloje. Tvarkykite tik einamuosius reikalus ir nekurkite jokių naujų planų. Planetų išsidėstymas rodo, kad sumanymai neturi perspektyvų, o nereikalingi rūpesčiai gali pakirsti jūsų sveikatą. Sėkminga diena - antradienis.

Vėžiai gali rasti papildomų pajamų šaltinių arba imtis naujos veiklos. Tiesa, astrologas jums pataria nepervertinti savo jėgų ir nesigriebti visko iš eilės, nes galiausiai galite likti it musę kandę. Jums palanki diena - pirmadienis.

Liūtai galės atskleisti visus savo sugebėjimus. Pasak astrologo, tai neliks nepastebėta vyresnybės, išaugs jūsų autoritetas. Sėkmingos dienos - penktadienis ir šeštadienis.

Mergelės turės neblogą galimybę palypėti karjeros laiptais. Todėl darbe jūs galėsite nepaprastai lengvai pasiekti tai, kas jums anksčiau atrodė iš viso neprieinama. Svarbiausia - nepražiopsokite šio puikaus šanso. Palanki diena - penktadienis.

Svarstyklėms planetos žada darbovietės pakeitimą ir pažintį su nauju kolektyvu. Astrologas teigia, kad šis susitikimas bus jums lemtingas ir suteiks galimybę pradėti naują karjerą. Tai teigiamai atsilieps ne tik jūsų ambicijoms, bet ir asmeniniam gyvenimui. Sėkmingos dienos - antradienis ir ketvirtadienis.

Skorpionus ateinančią savaitę gali išvesti iš pusiausvyros prieštaringos žinios, kurios atsilieps ir jūsų nuotaikai, ir savijautai. Žinoma, jūs stengsitės išspręsti visas problemas, bet čia žvaigždės jus nuliūdins - artimiausiu metu kažin ar jums pavyks tai padaryti. Sėkminga diena - sekmadienis.

Šauliai įgyvendins daugelį savo norų ir žengs labai atsakingą žingsnį profesinėje sferoje. Šis laikotarpis palankus karjerai, tikriausiai seksis tvarkyti ir finansinius reikalus. Santykiai su artimaisiais darosi vis nuoširdesni. Palanki diena - šeštadienis.

Sužinokite portalo naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą "Moteris"! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo "Moteris" prenumeratą.


Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis