Prognozės savaitei: sužinokite, ar savaitė bus palanki

Šią savaitę svarbius reikalus geriausia susiplanuoti antradieniui.

Populiariausi straipsniai:
- Violeta Baublienė: rėksminga išvaizda nebyloja apie gerą skonį
- G. Paulauskas: dabar kai kurie gimdytojai savo atžaloms leidžia viską – mano, kad išaugins lyderį
- Ką galvoja katės apie savo šeimininkus?
- Kas tu – ideali žmona ar meilužė?
- Bananinis pyragas - beveik dietinis

Šeštadienį rekomenduojama skirti apsipirkimui, kitos dienos tinkamos užsiimti įprasta veikla.

2014 11 03 Pirmadienis

Visi veiksmai šiandien turi būti gerai apgalvoti. Pradėti veikti galima tuo atveju, jeigu įsivaizduojate viso proceso eigą iki galo. Būtina sąlyga - viską, ką pradėjote, reikia užbaigti. Neplanuokime šiai dienai didelių fizinių ar intelektualių krūvių. Diena nėra palanki, nes galimi konfliktai su valdžia. Tai pasekmės pernelyg didelio pasitikėjimo savimi, savo ambicingumo ir kitų žmonių nuomonės nepaisymo, konfidencialios informacijos atskleidimo. Atoveiksmis gali būti labai greitas ir susijęs su liūdnoms permainoms. Nepalanki diena statybų pradžiai.

2014 11 04 Antradienis

Gera diena naujo projekto pradžiai, naujoms pareigoms eiti, sutarčių pasirašymui, verslo pradžiai, remonto ir statybos darbų pradžiai. Diena palanki palikimui gauti, vestuvėms. Šiandien reikia būti gailestingam ir reikšti užuojautą, būti dėmesingam artimiesiems – dalyti dovanas, vykdyti prašymus. Galima ir patiems paprašyti. Šiandien neverta ginčytis, bartis, pyktis, nes susitaikyti bus labai sunku. Taip pat neverta skųstis, verkšlenti ir gailėti savęs, nes galite užstrigti tokioje būsenoje ilgam. Diena nepalanki ligonių lankymui.

2014 11 05 Trečiadienis

Diena netinka jokiems svarbiems reikalams, galimi konfliktai, pasiaiškinimai, barniai. Šiandien geriau nerodyti aktyvumo, nusišalinti nuo svarbių reikalų, pabūti vienam. Labai gerai palepinti save, nueiti į pirtį, pas kosmetologą, paskaityti naują knygą, tai leis mums geriau suprasti save ir supantį pasaulį. Gali pasireikšti senos problemos, pasistenkite ramiai jas išspręsti, tai suteiks jums naujų jėgų.

2014 11 06 Ketvirtadienis

Netinka veikla, kuri turi plėstis ir augti, iš kurios tikimasi gauti naudos – neverta pasirašyti sutarčių, pradėti naujų projektų, netinka vestuvėms. Šiandien neverta užsiimti rizikingu ar ekstremaliu sportu, nerizikuokite, venkite aktyvumo. Gali atrodyti, kad tai dar viena diena, kai viskas klostosi ne taip. Geriausia nieko svarbaus neveikti. Rekomenduojama atsipalaiduoti, pailsėti ir pasikrauti jėgų.

2014 11 07 Penktadienis

Ne pati geriausia diena vestuvėms, jaunavedžiai nebus laimingi, vienas iš jų ateityje gali prarasti potraukį kitam. Diena nepalanki artimiems santykiams, sunku surasti tikrą meilę, bus įvairių trukdžių, sunkumų. Diena netinka sutarčių pasirašymui, kažko naujo pradžiai. Nepalanku ginčytis ir aiškintis, varžytis, kritikuoti kitus.

2014 11 08 Šeštadienis

Diena tinkama vertingiems pirkiniams, mokslams pradėti. Šiandien ne pati geriausia diena visuomeniniam darbui. Diena tinka asmeniniams ir namų darbams. Palanku yra viskas, kas susieta su valymu. Šiandien labai lengvai gali kilti ginčai, todėl reikia būti kantriam ir ramiam, nemokyti kitų kaip reikėtų elgtis.

2014 11 09 Sekmadienis

Džiaukitės tuo, ką turite. Geriau susilaikyti nuo aktyvios veiklos. Šiandien yra tikimybė pamesti pinigus arba dokumentus, galimos nemalonios staigmenos keliaujant. Neverta pradėti remonto darbų, nes galimos vagystės. Diena tinka tiek santykių užmezgimui, tiek ir neskausmingam išsiskyrimui.

fengsuistudija.lt

Sužinokite portalo naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą "Moteris"! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo "Moteris" prenumeratą.


Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis