Prognozės savaitei: kuri diena bus geriausia?

Šią savaitę svarbius mums reikalus planuokime trečiadienį ir penktadienį. Susitikimams su draugais ir artimaisiais paskirkime penktadienį ir šeštadienį.

Populiariausi straipsniai:
- Kaip susiklostė serialo „Draugai“ aktorių likimas
- Douglasą tiesiog pritrenkė žmonos abejingumas
- Kabamosios lubos: estetiška ir praktiška kambario detalė
- Mokslininkai pataria metantiems svorį: riebalai degina riebalus
- Kisieliaus pyragas

Pataria fengšui konsultantė Jelena Dudkina.

2014 11 10 Pirmadienis

Neplanuokime šiai dienai naujų svarbių reikalų, nepradėkime naujo verslo. Atlikime eilinius kasdienius darbus. Diena nepalanki persikėlimui į naują gyvenamąją vietą ir kelionėms, statybos darbų pradžiai. Jeigu šiandien tektų remontuoti stogą, tai reikėtų būti labai atidžiam, nes galima susižaloti. Diena tinka senoms skoloms surinkti. Šiandien viskas, ką išgirsite apie save, - tiesa, todėl neįsižieskite, o pagalvokite, kaip jūs galite pasikeisti. Pasistenkime objektyviai vertinti save ir aplinkinius, nepasiduokime iliuzijoms.

2014 11 11 Antradienis

Šiandien neverta veltui eikvoti jėgų, nesiimkite jokių svarbių reikalų, jokios aktyvios veiklos. Nepradėkite projekto, kurį reikia užbaigti nustatytą dieną, tai bus gana sunku padaryti, nuolat kažkas trukdys, viskas strigs. Neverta pirkti ir parduoti žemės, nekilnojamąjį turtą. Reikia užbaigti visus senus darbus ir pasiruošti naujai veiklai. Būkime atsargūs su naujomis idėjomis ir naujais pažįstamais. Būkime atsargūs pasirašydami sutartis, nes sutarties sąlygos gali būti labai nepalankios ir net neįvykdomos. Išanalizuokime savo mintis ir poelgius, nebūkime tokie išdidūs. Nepalanki diena apsilankymui pas gydytoją.

2014 11 12 Trečiadienis

Labai gera diena naujo darbo pradžiai, naujoms pareigoms eiti, pasitarimams, komercinei veiklai, susitikimams su draugais, kelionėms, mokslo pradžiai. Puiki diena rizikingoms operacijoms. Palanki įvairi meninė, mokslinė veikla, nauji ryšiai. Pasistenkime neimti pinigų nuo banko sąskaitos. Nepalanki veikla, kuri susijusi su praeitimi. Gera diena vestuvėms. Šiandien labai lengva atmesti visas abejones ir priimti tinkamą sprendimą.

2014 11 13 Ketvirtadienis

Ši diena geriausiai tinka būsto valymui, kažko nebereikalingo ir nebenaudojamo atsikratymui. Galima pradėti dietą, traukti dantis. Diena netinka naujo verslo pradžiai, svarbiems reikalams ir ilgalaikiams projektams, persikėlimui į naują namą, vestuvėms, kelionėms, naminių gyvūnėlių pirkimui. Diena nepalanki statybos ir žemės darbams. Tie, kas pradėjo ar baigė šiandien namo statybą, ateityje gali turėti finansinių sunkumų. Nepalanki diena kreiptis į teismą, greičiausiai byla bus pralaimėta.

2014 11 14 Penktadienis

Šiandien verta visas jėgas nukreipti savo tikslo siekimui, šiandien labai stiprūs mūsų protiniai gebėjimai ir intuicija. Galime rasti naujų ir originalių idėjų senų problemų sprendimui. Diena palanki susitikimams su draugais ir artimaisiais, visuomeniniams susitikimams. Diena nepalanki santykių nutraukimui. Ne pati geriausia diena žemės ir būsto pirkimui.

2014 11 15 Šeštadienis

Diena palanki investavimui, kaupimui, visuomeninei veiklai. Šių veiksmų pasekoje galime gauti pripažinimą, finansinę nepriklausomybę, sveikatą ir laimę. Šiandien asmeninių reikalų ir klausimų geriau nespręsti, nes gali kilti ginčų, labai lengva pervertinti savo jėgas ir galimybes. Nepasiduokime provokacijoms, norui keršyti.

2014 11 16 Sekmadienis

Diena tinkanti įvairiai veiklai. Veikite ir mąstykite apie savo nuosavą verslą, iš kurio tikitės ilgalaikės naudos. Šiandien jausitės labai stiprūs ir šią jėgą būtinai reikia realizuoti, palankūs fiziniai užsiėmimai, joga, fitnesas. Diena palanki pirkiniams. Nepalanku vertinti, kaltinti kitus žmones, ne laikas ginčams, pasiaiškinimams.

fengsuistudija.lt

Sužinokite portalo naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą "Moteris"! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo "Moteris" prenumeratą.


Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis