Kodėl aš vis traukiu nevykėlius?

Paanalizavus moters asmenines savybes, galima įsivaizduoti vyro, kuris turi didelę tikimybę ateiti į jos gyvenimą, portretą.

Šių dienų skaitomiausi straipsniai:
- Kalėdinis džiovintų vaisių pyragas. Brandinamas kelias savaites
- Iškirptė: kaip pasirinkti ir neapsirikti? Stiliaus patarimai + FOTO
- Albos kunigaikštienė – dievino botoksą ir gerokai jaunesnius vyrus
- Astrologė Rima: atsiveria puikios galimybės naujoms pažintims
- Įdarytos ir orkaitėje keptos bulvės

Daugelis žmonių jaučia stiprų meilės troškimą ir jei jos gauna per mažai, kenčia. Daugybė moterų yra išsiilgusios meilės: „Pavargau nuo vienatvės. Kada gi mane pakvies į pasimatymą?“

Moterys pamiršta paprastus ir labai elementarius dalykus: jei tavo širdyje šalta, ką gi esi pasiruošusi perduoti vyrui? Gal šaltį, baimę ir abejones? Pirmiausia, kaip mama gimusiam kūdikiui, širdyje privalai paruošti jaukią, mylinčią terpę meilei ateiti, ir tik tada viskas pradeda tekėti sava linkme. Tačiau tie „paruošiamieji darbai“ užtrunka, netenkama kantrybės laukti, ir statoma meilė ant „sugriuvusių pamatų“. O kas tada? Ir tada kartojame savo buvusios šeimos likimą dar kartą...

Senos nuoskaudos ir anksti širdin įsiskverbęs nerimas dažnai lydi žmogų visą gyvenimą. Kartais tikimasi, kad mūsų gyvenimo partneris dovanos mums meilę, kurios negavome iš tėvų dar vaikystėje ar jaunystėje.

Dažniausiai taip neatsitinka ir mes liekame lygiai taip pat nepatenkinti šias žmonėmis kaip buvome nepatenkinti savo tėvais. Nepasitenkinimas gyvenimo partneriu dažnai kyla dėl motinos meilės trūkumo vaikystėje.

Jei jaučiate, jog partneris neskiria tiek dėmesio, kiek jo esate verti, bandykite priežasties ieškoti vaikystėje. Per mažai meilės gavę žmonės vėliau dažnai pritaukia tokius partnerius, kurie visiškai prieštarauja jų idealui, būna šiurkštūs ir nedėmesingi, dar labiau pagilina ir taip kraujuojančias vaikystės žaizdas.

Vyrų ir moterų santykiuose yra labai įdomūs dėsningumai, apie kuriuos moterys, laukdamos „tinkamo vyro“, net nesusimąsto. Tam tikros vyro ir moters savybės turi savo atitikmenį. Pavyzdžiui, jei moteris yra įžeidi, stokoja atlaidumo, ji pritrauks piktą, net agresyvų vyrą. Jei moteris siekia karjeros, šlovės, pripažinimo visuomenėje ir jau tapo darboholike - ji pritrauks darbui abejingą vyrą. Jei moteris flirtuoja su kitais vyrais arba galvoja, kad jos vyras - ne pats geriausias jai „variantas”, kokio ji siekė, jos vyrui (net jeigu jis viso to nejaučia ir nežino), jau yra atvertos durys į neištikimybę.

O jei moteris nenuolanki, arba labai savarankiška („galiu pasistatyti namą ir pati“), ji pritrauks neatsakingą vyrą. Emociškai „šalta“, nemokanti išreikšti jausmų, meilės, moteris pritrauks vyrą, dažnai vartojantį alkoholį. Ir priešingai - atsakingą vyrą į savo gyvenimą „pritrauks“ atlaidi, kantri,jautrios širdies, nuolanki moteris; rūpestingą vyrą - gerumo pilna moteris...

meilesharmonija.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis