Horoskopas gruodžio 10-17: metas priimti sprendimus

Visą savaitę teks spręsti gana sudėtingus uždavinius, tačiau beveik visada galimybės ir būdai, kaip juos spręsti, bus visai greta.

Šių dienų skaitomiausi straipsniai:
- Kalėdinių dovanų gidas: kaip save palepina žinomos moterys?
- Kauno stilistai pristatė proginių šukuosenų šou
- 8 kasdienės taisyklės norint išvengti sezoninių ligų
- Astrologė pataria: nepraleiskite progos, kita gali negreit pasitaikyti
- Marinuota silkė suomiškai

Taigi, kiekvienas gebės įveitki iškilusias problemas.

Svarbiausia šią savaitę – būti kantriems, susikaupusiems ir gebėti įžvelgti, kur slypi reikalo esmė bei sprendimo raktas. Sėkmingas metas tiems, kas ieško dalykinių partnerių.

Norintiems iškeliauti šis laikotarpis labai palankus. Labai gerai, jei į kelionę susiruošite su mylimu žmogumi: pavyks ne tik daug naujo sužinoti, bet ir santykius sutvirtinti. Tiesa, santykiuose su artimaisiais gali kilti konfliktų dėl finansinių reikalų.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Ožiaragiams kitą savaitę nereikės įtemptai dirbti. Čia pravers jūsų organizaciniai gabumai, viskas vyks tiksliai pagal planą. Kolegos tiesiog mėgausis bendravimu su jumis. Nešykštėkite komplimentų, juk jūsų aštrus protas ir puikus humoro jausmas gali ištirpdyti bet kokius ledus ir pakelti jūsų autoritetą vyresnybės akyse. Jums ypač sėkmingos dienos bus trečiadienis ir penktadienis.

Vandeniai, išsprendę daugybę problemų, pagaliau galės ruoštis šventėms. Jūsų laukia įdomi kelionė, todėl reikėtų iš anksto pagalvoti, ką pasiimti. Labai atidžiai parinkite dovanas. Bet, sudarę jų sąrašą, neskubėkite bėgti į parduotuvę. Astrologas pataria susilaikyti nuo didelių išlaidų. Palankios dienos jums bus ketvirtadienis ir šeštadienis.

Žuvims tiesiog būtina nedidelė pertrauka. Kaupkite jėgas šventėms ir rūpinkitės savo sveikata. Kaip reikiant pailsėkite, išsimiegokite. Kuriam laikui atsisakykite triukšmingų vakarėlių ir vizitų į svečius. Dabar pats laikas pabūti su šeima ir pasimėgauti namų jaukumu, kurį jums garantuos artimieji. Tinkamos dienos šeimos vakarotuvėms - antradienis ir šeštadienis.

Avinai pagaliau apsisprendė, kada eis atostogų, todėl visa ateinanti savaitė pralėks bematant. Nuo daugybės reikalų, kuriuos teks skubiai sutvarkyti, naujų projektų ir įpareigojimų tiesiog suksis galva. Bet nepulkite į paniką - jūsų organizaciniai gabumai padės viską gerai suplanuoti. Astrologas teigia, kad artimam draugui reikės jūsų dėmesio. Būkite jam atidūs. Sėkmingos dienos - trečiadienis ir penktadienis.

Jaučius tiesiog užgrius buitiniai rūpesčiai. Bet jie bus malonūs. Darbe niekas nerodo, kad kils audra, todėl galite drąsiai pasinerti į savo reikalų vandenyną. Pradėkite puošti namus. Šventinės girliandos ir įvairiaspalviai balionai sukurs nepakartojamą nuotaiką. Ypač daug dėmesio skirkite vaikams. Sėkmingos dienos bus ketvirtadienis ir sekmadienis.

Dvyniai turėtų nusileisti iš debesų ir daugiau laiko praleisti su mylimais žmonėmis, kurie jau pradeda pamiršti, kaip jūs atrodote. Dažniau būkite namuose, mėgaukitės naminiais patiekalais bei šeimine atmosfera, ir jau savaitės viduryje jūsų žavesys padarys savo ir jums už viską bus atleista. Vertėtų aplankyti senus draugus, bet pas juos, kaip teigia astrologas, irgi reikėtų vykti su šeima. Palankios dienos vizitams į svečius - trečiadienis ir šeštadienis.

Vėžiams planetos kitą savaitę žada sėkmę darbe. Vyresnybė tiesiog negali nepastebėti jūsų sugebėjimų ir nepaprasto darbštumo, todėl nenustebkite, jeigu jūsų materialinė gerovė netikėtai išaugs. Jūs to tikrai nusipelnėte. Tik sena trauma gali pridaryti rūpesčių, todėl atidžiai stebėkite savo sveikatą. Palankios dienos - pirmadienis ir penktadienis.

Liūtams žvaigždžių išsidėstymas dangaus skliaute žada visišką harmoniją šeiminiuose santykiuose. Niekas negali sugadinti jūsų idiliškos nuotaikos. Neleiskite mažai pažįstamiems žmonėms savo patarimais aptemdyti šios šventinės atmosferos. Ypač seksis Liūtams, dar nespėjusiems susisaistyti santuokos saitais. Apsidairykite aplinkui - labai galimas dalykas, kad tarp jūsų kolegų yra kaip tik ta antroji pusė, kurios jūs taip seniai ieškojote. Sėkmingos dienos - trečiadienis ir sekmadienis.

Mergelėms pats metas išskristi iš gimtojo lizdo. Juk jums netrūksta nei jėgų, nei proto. Laikas pagalvoti apie savarankišką veiklą. Kruopščiai viską apskaičiuokite. Šio Zodiako ženklo atstovams sekasi dirbti. Astrologas pataria pradėti pirkti dovanas. Lankymasis parduotuvėse ne tik pakels nuotaiką, bet ir duos idėją, praversiančią darbe. Pirkiniams tinkamos dienos - antradienis ir ketvirtadienis.

Svarstyklėms tiesiog būtina pralinksmėti. Darbe viskas sekasi neblogai, namiškiai jumis rūpinasi - atrodytų, viskas puiku. Bet jūsų ritmingame gyvenime kažko trūksta. Viskas jūsų rankose. Nebijokite permainų. Drąsiai eikite į kirpyklą ir keiskite įvaizdį, tuo labiau, kad žvaigždės jums palankios. Būtų neblogai suteikti daugiau romantikos ir santykiams su mylimu žmogumi. Vakarienė žvakių šviesoje - štai ko jums reikia. Tam ypač tiks penktadienis ir šeštadienis.

Skorpionams metas galų gale suaugti, nors jums tinka šis vaikiškas betarpiškumas. Kitą savaitę artimieji pareikalaus, kad jūs priimtumėte kažkokį sprendimą. Labai rimtai pažiūrėkite į šį reikalavimą. Gerai viską apgalvokite. Nesivaržykite paprašyti draugo patarimo, bet neužkraukite problemos sprendimo ant jo pečių. Jums sėkmingos dienos - pirmadienis ir trečiadienis.

Šaulių kitą savaitę laukia puiki staigmena. Jūs būsite paaukštinti. Vadovybė pagaliau pastebėjo jūsų gabumus ir dabar stengiasi atsilyginti jums už nuopelnus. Šis įvykis neabejotinai pakels jums nuotaiką, todėl artimiausiu metu būsite kupini entuziazmo. Savo energija jūs tiesiog užkrėsite namiškius. Išsispręs ir atostogų, kurių jūs taip seniai laukėte, klausimas. Palankios dienos - trečiadienis ir šeštadienis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis