Kokie Zodiako ženklai džiaugsis itin sėkmingais 2015 metais?

Paklausta, kokie bus ateinantys metai, astrologė Rasa Baliutavičiūtė–Kungienė šypsosi ir skuba nuteikti optimistiškai.

Populiariausi straipsniai:
- B. Nicholson patarimai, kaip pasitikti šventes be streso + SILKĖS RECEPTAS
- Jurga K. Lago: vyras turi nupirkti moteriai rankinę ir papuošalą su deimantu
- Kokie papuošalai labiausiai tinka lietuvėms?
- Originali dovana draugei ar mamai - tik per 30 min.
- Varškėčiai ir lietiniai su varške pagal R. Bolgovą

„Tiesą sakant, ateinančius metus galima drąsiai vadinti persilaužimo ir rimtų, tačiau teigiamų pokyčių metais“, – tikina pašnekovė. Vadinasi, išsispręs pasaulį drebinantys kariniai konfliktai ir nekils nauja ekonominė krizė? Astrologė skuba pateikti atsakymus į rūpimus klausimus.

Kokie bus ateinantys 2015 metai?

Procesai, vykę kelerius metus iš eilės ir į mūsų gyvenimus įnešę daug chaoso, baimės ir įtampos, pagaliau stabilizuosis. Labiausiai tai taikytina situacijai pasaulinėje ekonomikoje ir politikoje. Turėtų pagerėti gyvenimo kokybė. Krizė, kelerius metus kėlusi didžiulį nerimą kai kuriose valstybėse, greičiausiai pasieks galutinį tašką. Artėjantys Žaliosios Medinės Ožkos metai žada galimybę atsikvėpti po sunkių ir įtemptų 2014 m. Tai lems keli svarbūs astrologiniai veiksniai, pirmiausia – Saturno perėjimas į Šaulio ženklą, įvyksiantis 2014 m. gruodžio 24 dieną. Jau kitų metų pradžioje visi Žemės gyventojai neabejotinai pajus šios ingresijos (dangaus kūno perėjimo į kitą ženklą) poveikį. Itin daug dėmesio bus skiriama lavinimui. Tikėtina, kad ateinančiais metais bus imtasi rimtai peržiūrėti, keisti įstatymus taip, kad jie leistų struktūrizuoti aukštųjų mokyklų programas, įvesti tvarką švietimo sistemoje. Turėtų keistis žmonių požiūris į politinę ir ekonominę situaciją. Gali keistis santykiai tarp valstybių: kai kurios gali pasirašyti sutartis dėl bevizio režimo, o kai kurios, priešingai, pradėti sienų uždarymo procesus. Tiesa, apie griežtus sprendimus kol kas tebus viešai pranešta, o jų vykdymas greičiausiai bus nukeltas į vėlesnius metus.

Antras teigiamas veiksnys artėjančiais metais – baigsis konfliktinio Plutono ir Urano aspekto, susiformavusio dar 2012 m., poveikis, taigi baigsis kai kurie nesutarimai.

Trečias pozityvus veiksnys – 2015 m. pradžioje susiformuosiantis astrologinis aspektas tarp Urano ir Jupiterio. Jis turėtų atsispindėti gana netikėtu būdu. Greičiausiai bus vystomos naujos internetinės technologijos, tobulinamos belaidžio ryšio sistemos. Aukštųjų technologijų kūrėjai pristatys stulbinamų naujovių.

Neatmesčiau galimybės, kad bus sukurta naujų įspūdingų kosminių aparatų.

2015 m. rugpjūtį, Jupiteriui iš Liūto perėjus į Mergelės ženklą, bus jaučiama ekonomikos plėtra. Itin daug dėmesio bus skiriama ekologijai, aplinkosaugos problemoms, sveikai mitybai ir gyvenimo būdui. Beje, sveikatos klausimai turėtų tapti vieni svarbiausių. Turėtų vykti nemažai sveikatą stiprinančių renginių, mokymų. Manau, kad nemažai žmonių atsigręš į netradicinę mediciną bei visas jos kryptis.

Kurių Zodiako ženklų atstovai galės džiaugtis itin sėkmingais metais?

Sėkmė ateinančiais metais šypsosis Ugnies stichijos atstovams – Liūtams, Šauliams bei Avinams, nes iki 2015 m. rugpjūčio 11 d. plėtros, didžiosios laimės ir sėkmės planeta Jupiteris keliaus Liūto ženklu. Metai minėtųjų ženklų atstovams turėtų būti įdomūs, kupini reikšmingų ir įsimintinų įvykių, be to, žvaigždės žada, jog daugelis dalykų jiems klostysis lengvai ir paprastai. Norėdami ko nors pasiekti net neturės labai stengtis, nes gyvenimas sėkmę tiesiog brukte bruks. Iki pat rudens šių Zodiako ženklų atstovams bus atviros visos durys, svajonės pildysis su kaupu. Jiems bus nesunku pasiekti užsibrėžtus tikslus, įtvirtinti savo autoritetą, sustiprinti savigarbą, užmegzti naudingas pažintis tiek su tautiečiais, tiek su užsieniečiais. Labai tikėtina, kad įgyvendins siekius, kokiems iki šiol Fortūna vis nesuteikdavo palankios progos.

Galima drąsiai teigti, kad sėkmingiausi 2015 m. bus Liūto ženklo globotiniams.

Derėtų paminėti, kad Ožkos metai apskritai bus itin palankūs įvairaus lygio vadovams, įgaliotiems asmenims, režisieriams, aktoriams. Turėtų suklestėti visos sritys, susijusios su blizgesiu ir prabanga: prekyba auksu, brangakmeniais ir meno kūriniais, grožio pramonė (dizainas, modeliavimas, kosmetologija).

Kas padėtų pritraukti sėkmę tiems, kas nepriklauso Ugnies stichijos ženklams?

Astrologijoje už sėkmę ir kokybišką plėtrą yra atsakingas Jupiteris. Norint, kad metai būtų sėkmingi, reikia atsižvelgti į šios planetos padėtį per visus metus. Kaip jau minėjau, pirmąjį pusmetį jis keliaus Zodiako karaliaus Liūto ženklu. Tuo metu sėkmę lems stiprus ryšys su savuoju „aš“. Juk Liūtas yra atsakingas už visavertį gyvenimą ir sugebėjimą atskleisti asmenybę. Tad iki rugpjūčio 11 d. bus puikus metas aiškiai ir tiksliai suvokti savo esybę, puoselėti gyvenimo džiaugsmą ir optimizmą. Natūralu, kad pavasarį ir vasarą bus jaučiamas poreikis atskleisti ir įtvirtinti autoritetą visuomenėje, o Jupiteris visiems, kurie pageidaus, suteiks galimybę įgyvendinti ir plėtoti savo idealus. Ateinančiais metais bus svarbu dar kartą įvertinti, kas yra asmeninė laimė, ir stengtis jos siekti. Sėkmės sulaukti galima demonstruojant dosnumą, kilnumą, geraširdiškumą ir moralę.

Ar 2015-ieji – meilės metai? Kaip klostysis meilės reikalai tarp skirtingų Zodiako ženklų atstovų?

Vienareikšmiškai atsakyti į tokį klausimą būtų pernelyg drąsu. Bendro pobūdžio astrologinė analizė nesuteikia tokios smulkmeniškos informacijos. Ją galima gauti individualios konsultacijos metu.

Tiesa, vertinant bendrą astrologinį metų foną, galima teigti, kad 2015 m. gali būti rimtų ir ilgalaikių santykių metai. Dažniau bus sudaroma savanaudiškų santuokų, grindžiamų gana šaltais, racionaliais jausmais ir teikiančių finansinį stabilumą. Didelių aistrų metai tikrai nežada, tačiau patikimą, tvirtą gyvenimą sutuoktiniai turėtų užsitikrinti.

Kada tinkamiausias metas vestuvėms?

Tinkamiausias metas vestuvėms parenkamas atsižvelgiant į meilės planetos Veneros padėtį. Tai vienas svarbiausių santykių sėkmės veiksnių. Tuoktis palankiausia tuomet, kai ši planeta yra Svarstyklių ženkle. Ateinančiais metais šiame ženkle Venera bus tik lapkričio 8 d. – gruodžio 5 d. Taigi turiu nuliūdinti sužadėtinius, nes vasara nebus palanki santuokai. Bus daug astrologinių veiksnių, nepalankių santykiams įteisinti. Žinoma, šiltasis metų laikas santuokai pasirenkamas dėl meteorologinių faktorių, tačiau tokią svarbią ceremoniją patarčiau planuoti minėtuoju laiku, jei savo šeimai trokštate meilės, harmonijos ir finansinės sėkmės.

Kokia ekonominė situacija prognozuojama?

Ekonominė ir finansinė pastarųjų metų situacija buvo sudėtinga dėl Saturno judėjimo Skorpiono ženklu. Padėtis turėtų pagerėti jau 2014 m. pabaigoje. Tuo metu ribojimų planeta pereis į Šaulio ženklą. Dauguma žmonių pajus palengvėjimą, suvaržymų ir apribojimų pabaigą. Verslą sėkmingai plėtoti pavyks tiems, kurie savo veiklos sfera pasirinks (ar jau yra pasirinkę) užsienį ir bendradarbiaus su užsienio tiekėjais. Sėkmingi metai verslo prasme bus grožio ir pramogų sričių darbuotojams, seksis šou verslo atstovams. Palankus Jupiterio ir Urano aspektas turėtų lemti geras sąlygas internetinei veiklai vystyti, naujoms informacinėms technologijoms diegti. Taigi artėjantys metai ekonomine prasme bus žymiai stabilesni ir palankesni nei keleri ankstesni metai.

Kurie Zodiako ženklai nesiskųs finansine padėtimi, o kuriems teks pataupyti?

Sudėtingiausi metai laukia Šaulių. Tam turės įtakos Saturno judėjimas būtent šiuo ženklu. Saturnas atsakingas už apribojimus, tvarką, sistemą, gebėjimą pasitenkinti tuo, ką turi. Tai ypač atsispindės finansiniuose reikaluose: gali sumažėti finansinės įplaukos, pajamos. Kita vertus, tai bus puikus metas išmokti tvarkyti finansus, pagaliau prisiimti atsakomybę.

Ramiau dėl pinigų turėtų jaustis Ugnies stichijos atstovai. Jiems žvaigždės žada sėkmę visose srityse, taigi ir finansų. Taupyti ir protingai elgtis su pinigais pravartu kiekvienam, nesvarbu Zodiako ženklas.

Teko skaityti, kad 2015-ieji bus kelionių metai. Sutinkate su tokiu teiginiu?

Vienareikšmiškai tai patvirtinti ar paneigti gana sunku. Pirmiausia dėl to, kad kai kurie Zodiako ženklai yra linkę daugiau keliauti, o kai kuriems tai nėra labai svarbu. Noras keliauti priklauso nuo konkrečių ženklų savybių.

Dėl tam tikrų astrologinių veiksnių susidomėjimas kitomis kultūromis, svetimomis šalimis apskritai turėtų stiprėti, tačiau manau, kad 2015 m. kelionių metai bus ne visiems, o tik Ugnies stichijos atstovams: Liūtams, Šauliams ir Avinams. Visi kiti Zodiako ženklai kelionėse gali patirti keblumų, nesusipratimų, praradimų.

Minėjote, kad pagerės politinė padėtis pasaulyje. Vadinasi, įtampa dabartiniuose karštuosiuose taškuose ims slopti, sulauksime taikos ar bent jau derybų?

Taip, politinė situacija pasaulyje turėtų stabilizuotis. Kaip jau minėjau, pasibaigs didelę įtampą kėlęs nepalankus Urano ir Plutono aspektas. Sunku nusakyti, kaip išsispręs kuri nors konkreti karinė situacija, nes tai nelengvai nuspėjami dalykai. Kaip ir kiekvienoje kovoje, bus tiek laiminti, tiek pralaiminti pusės. Šiaip ar taip, įtampa dabartinėse karinių konfliktų zonose pamažu slops.

Kuriems Zodiako ženklams 2015-aisiais derėtų ypač saugoti sveikatą?

Sveikata rūpintis ir ją saugoti reikia visada ir visiems Zodiako ženklams (šypsosi). Vis dėlto ateinančiais metais daugiausia negalavimų gresia Šauliams dėl jau minėto Saturno tranzito šiuo ženklu. Ši planeta lems energijos stygių, savivertės mažėjimą, depresines nuotaikas. Gali atsinaujinti chroninės ligos. Tikėtinos kaulų ir dantų ligos. Taigi Šauliams derėtų savimi rūpintis itin atsakingai. Sveikatą stiprinti ir saugoti galima laikantis įvairių dietų, atsisakant kai kurių maisto produktų. Ateinančiais metais galios taisyklė: „Mažiau – visada geriau.“ Vertėtų nepersidirbti ir taupyti energiją.

Tiesa, nuo 2015 m. rudens sveikatos klausimai taps aktualūs visiems ženklams. Tai puikus laikas imunitetui stiprinti.

asmeninisastrologas.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis