Horoskopas gruodžio 18-25 d.: į metų pabaigą - geros naujienos

Šiomis dienomis gali iškilti aplinkybių, kurios bus gana palankios finansinei situacijai pagerinti.

Skaitomiausi šių dienų tekstai:
- Jazzu: esu labai stipri moteris, net nemaniau, kad galiu tiek iškęsti
- E. Žiemytė: kaip puoštis šventėms, kai... nemėgsti puoštis?
- Kokios dovanos labiausiai tinka kiekvienam Zodiako ženklui
- Kaip kitąmet dažysime plaukus – ombre, sombre, o gal dar kaip nors kitaip? Atsako stilistas
- Persimonų ir varškės apkepas

BENDRA PROGNOZĖ

Tačiau atsiras ir papildomų išlaidų, ypač tiems, kas dirba verslo srityje. Galimi sunkumai, tačiau jie atneš greičiau ne nuostolius, o suteiks naujos patirties, išmokys kantrybės ir pasitikėjimo.

Laikotarpio viduryje verčiau susilaikykite nuo didelių sandėrių ir investicijų. Stenkitės pernelyg garsiai nekalbėti apie savo reikalus, - kad konkurentai neišgirstų.

Santykiai su namiškiais bus kiek santūresni. Gali būti, kad jūs nenorėsite savo reikalų patiėkti et patiems artimiausiems. Kita vertus, ir jie gali jums pateikti ne pačių maloniausių siurprizų. Jums nebus lengva suprasti kai kuriuos jų elgesio motyvus.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Ožiaragio laukia malonūs rūpesčiai, susiję su pasiruošimu kelionei. Niekas jūsų neatitrauks nuo gerai apgalvoto švenčių scenarijaus. Astrologas pataria jau artimiausiu metu įsigyti drabužius, kuriais jūs puikuositės Naujųjų metų vakarėlyje. Labai tikėtini romantiški nuotykiai ir naujos pažintys. Jums palankios dienos bus pirmadienis ir šeštadienis.

Vandeniams nepakenktų prisiminti senus draugus, kurių jūs seniai nematėte. Kaip tik dabar jiems tiesiog būtina jūsų parama. Pasistenkite pakelti jiems nuotaiką, juk jums tai tikrai nesunku padaryti - jūs tokie žavūs ir sąmojingi. Nepatingėkite sutvarkyti daugybės su popieriais susijusių reikalų, kurie jus tiesiog užgrius kitą savaitę. Sėkmingos dienos bus antradienis ir penktadienis.

Žuvys kupinos įdomių idėjų ir projektų, į kurių realizavimą būtų galima įtraukti ir namiškius. Visą laiką galvokite apie savo planus ir neatidėliokite jų įgyvendinimo. Nesidrovėkite paprašyti bendradarbių patarimo. Jie jus gerbia ir visada su malonumu padės. Pakili nuotaika artimiausiu metu jums garantuota. Šeimoje viešpataus harmonija ir savitarpio supratimas. Sėkmingos dienos - ketvirtadienis ir sekmadienis.

Avinams astrologas pataria kitą savaitę praleisti su draugais ir giminėmis. Neleiskite, kad darbe susikaupusios problemos trukdytų jums miegoti. Juk jūs galite išspręsti visus klausimus, nedarydami žalos savo sveikatai. Labai galimas dalykas, kad artimas žmogus ryšis rimtam pokalbiui. Pasistenkite jį suprasti ir nenuleiskite visko, kaip dažniausiai, juokais. Trečiadienis ir penktadienis - tinkamiausios dienos santykiams išsiaiškinti.

Jaučiai neturėtų jautriai reaguoti į kolegų ironiją. Liaukitės save analizuoti ir pasitelkite į pagalbą humoro jausmą. Metų pabaigoje susikaupusį nuovargį padės išsklaidyti artimi žmonės. Susitikimas su gerais draugais suteiks energijos, o po spektaklio premjeros vėl pajusite žemę po kojomis ir būsite gerai nusiteikę. Jums sėkmingos dienos bus antradienis ir penktadienis.

Dvyniai turėtų būti lojalesni bendradarbiams ir nebepiršti visiems iš eilės savo požiūrio. Mokėkite gerbti svetimą nuomonę ir išklausyti žmones. Labai galimas dalykas, kad bičiulio patarimas paskatins jus įgyvendinti seniai numatytą projektą. Žvaigždės rodo, kad atėjo palankus metas pakeisti savo namų interjerą. Nebijokite permainų - jos jums bus naudingos. Palankios dienos - trečiadienis ir šeštadienis.

Vėžiai turėtų ypač daug dėmesio skirti mylimiems žmonėms. Namiškiai rūpinasi jumis ir suteikia pasitikėjimo savo jėgomis. Nepašykštėkite dovanos mylimam žmogui. Romantiška vakarienė tik sustiprins jūsų jausmus. O vaikai, kuriems ypač reikalingas bendravimas su jumis, nudžiugins savo nuoširdumu - pasijusite esantys keleriais metais jaunesni. Palankios dienos - ketvirtadienis ir sekmadienis.

Liūtams pats metas veržtis į mūšį. Laikas sudėlioti visus taškus ant "i" ir rimtai pasikalbėti su partneriu dėl tolesnių jūsų savitarpio santykių. Drąsos ir ryžto jums netrūksta, todėl savo pergale galite neabejoti. Bet pernelyg nespauskite savo pašnekovo. Leiskite jam pačiam įsitikinti, kad be jūsų jis tikrai neišsivers. Sėkmingos dienos - antradienis ir šeštadienis.

Mergelėms artimiausiu metu nepavyks pailsėti. Metų pabaigoje netrūksta problemų, bet jūs jas nesunkiai išspręsite. Astrologas pataria paįvairinti kasdienybę maloniais dalykais. Vakarėlis su draugais, išvyka į užmiestį, romantiška vakarienė su mylimu žmogumi - visa tai suteiks naujų spalvų pilkiems šiokiadieniams, ir ateinanti savaitė pralėks nejučiomis. Linksmybėms tinkamos dienos - trečiadienis ir penktadienis.

Svarstyklėms žvaigždžių išsidėstymas ateinančią savaitę žada rizikingą sumanymą. Nepriimkite skubotų sprendimų, viską gerai apgalvokite. Planetos jums palankios, todėl jūs nieko neprarasite, o štai laimėti galite tikrai daug. Neleiskite, kad jūsų asmeninis gyvenimas pasidarytų priklausomas nuo karjeros. Be reikalo nedrumskite ramybės artimiesiems, juolab kad ir nėra dėl ko jaudintis. Palankios dienos - antradienis ir sekmadienis.

Skorpionai turi atidžiau pažvelgti į bendradarbius. Kažkuris iš jų tikrai nėra jūsų bičiulis, todėl nebūkite su juo pernelyg atviri. Asmeniniame gyvenime jums šiokį tokį nerimą kels mylimo žmogaus elgesys. Neužsidarykite savo kiaute. Nuoširdus pokalbis pašalins visus nesutarimus jūsų santykiuose, ir gyvenimas vėl grįš į įprastines vėžes. Jums sėkmingos dienos bus pirmadienis ir penktadienis.

Šauliams ateinančią savaitę teks kaip reikiant padirbėti. Labai galimas dalykas, kad vyresnybė jus prašys kartą kitą pasilikti darbe kiek ilgiau. Bet jūsų uolumas neliks nepastebėtas ir duos teigiamų rezultatų. Šeimoje viskas eis sena vaga. Šventiniai rūpesčiai bus malonūs. Artimųjų rūpinimasis ir nuoširdumas suteiks jums jėgų. Palankios dienos - trečiadienis ir šeštadienis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis