Savaitės prognozės: kaip sutiksime Naujuosius

Jeigu turime svarbių reikalų, tai juos reikia spręsti pirmadienį. Antradienį ir trečiadienį galime tik pabaigti pradėtus darbus.

Trečiadienį būkime dėmesingi vieni kitiems, ketvirtadienį gali išsipildyti mūsų svajonės, penktadienį, šeštadienį, sekmadienį skirkime poilsiui.

Skaitomiausi šių dienų straipsniai:
- 5 geriausios šios žiemos megztinių idėjos
- 10 etiketo klaidų, apie kurias nė nenumanėte
- Kokius taškus paspausti ir susigrąžinti ramybę per trumpą laiką
- Veidrodis pagal fengšui - kur jį kabinti, kad laimė ir ištikimybė neapleistų namų
- 2015 metų šukuosenos: grįžta etno ir retro stiliai
- Puikusis plovas

Pataria fengšui konsultantė Jelena Dudkina.

2014 12 29 Pirmadienis

Palanki bet kokia aktyvi veikla, galima pradėti naują verslą ar pradėti plėtoti esamą, skirti dalykinius susitikimus, pradėti eiti naujas pareigas, mokytis, persikelti į nauja būstą. Puiki diena vertingiems pirkiniams. Šiandien negalima būti pernelyg ambicingam ir nepaisyti kitų žmonių nuomonės, taip pat netyčia galima atskleisti konfidencialią informaciją - visų šių veiksmų pasekmės gali būti labai liūdnos. Nepalanki diena teisiniams ieškiniams.

2014 12 30 Antradienis

Šiandien neverta pradėti jokių svarbių darbų, nepalanki komercinė ir bet kokia aktyvi veikla (galime neteisingai įvertinti savo galimybes), neverta eikvoti jėgų, galima tik pabaigti tai, kas buvo pradėta anksčiau. Nepalanki diena kelionės pradžiai (nemalonios staigmenos kelionės metu), statybos darbų pradžiai (galimos vagystės). Nepalanki diena apsilankymui pas gydytoją. Galimi įvairūs gandai, baimės jausmas, galime būti lengvai apgauti, galime pasiduoti iliuzijoms. Nebūkime pernelyg išdidūs, nes galime būti nubausti už tai. Nereiškime savo emocijų.

2014 12 31 Trečiadienis

Diena netinka svarbiems darbams ir ilgalaikiams projektams – galimos klaidos, trukdžiai. Galima atlikti einamuosius darbus. Nepalanki diena kelionių pradžiai. Šiandien gana lengva susižaloti, reikia būti labai dėmesingiems. Galimos problemos su partneriu, neverta šiandien aiškintis santykių. Taip pat venkite konfliktų su giminę ir jokių būdu nereiškite namuose neigiamu emocijų. Visas jėgas reikia nukreipti šeimyninių santykių stiprinimui ir palaikymui. Gera diena poilsiui ir kūrybai.

2015 01 01 Ketvirtadienis

Šią dieną galimi malonūs įvykiai, tai, ko jūs seniai laukėte, arba tai bus tiesiog sėkminga diena. Energetiškai stipri diena, mes įgauname daug jėgų, tačiau jei nežinome ką veikti, netyčia galime pridaryti bėdų. Reikia labai gerai ir iki galo įsivaizduoti tai, ką ruošiatės daryti. Būtina sąlyga - užbaigti pradėtą veiksmą. Gera diena naminių gyvūnėlių pirkimui. Šiandien palanku rūpintis artimaisiais ir rodyti jiems savo meilę, dovanoti dovanas, ilsėtis.

2015 01 02 Penktadienis

Galima pradėti tvarkyti reikalus, bet tik einamus, svarbesnius atidėti kitai savaitei. Dienos energetika verčia rūpintis artimaisiais, vis dar dovanokime dovanas, padėkime tiems, kam reikalinga mūsų pagalba, taip pat ir patys galime kreiptis su prašymais. Šiandien mūsų maldos ir prašymai greitai pasiekia tikslą. Negalima reikšti negatyvių emocijų, verkšlenti, negalima pyktis, nes vėliau bus labai sunku susitaikyti. Skirkime dėmesį savo būsto saugumui – nepalikime atrakintų durų.

2015 01 03 Šeštadienis

Energetiškai rami diena, šiandien palanku planuoti savo ateitį. Gera diena naujiems įgūdžiams įsigyti, naujos informacijos pasisavinimui, knygų skaitymui, naujo mokslo pradžiai. Šiandien palanku apsilankyti sporto salėje, nueiti į pirtį, į masažą, skirti dėmesį sau, palepinti save. Gali pasireikšti senos problemos, pasistenkite nesinervinti ir ramiai jas spręsti – viskas pavyks. Nepalanki diena ligonių lankymui, taip pat mes patys ir artimieji galime būti šiandien nepagarbūs, dėl to gali kilti konfliktų.

2015 01 04 Sekmadienis

Nepalanki diena bet kokiai veiklai, negerai vertinti, kaltinti kitus žmones, ne laikas ginčytis ir aiškintis santykius. Leiskime šiandien sau ramiai pailsėti, pasistenkime neliūdėti, nueikime į teatrą ar kiną, paskaitykime.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis