Horoskopas 12.29-01.04 d. - naujienos geros, bet atsargumas nepakenks

Paskutinis metų pirmadienis nustebins itin palankia įvykių eiga. Net jei pasitaikys trikdžių ar nedidelių nesusipratimų, greičiausiai jie baigsis sėkmingai. Stresinių situacijų išvengti pavyks, jei būsite atsargūs, išmintingi ir be reikalo nerizikuosite.

Skaitomiausi šių dienų straipsniai:
- 5 geriausios šios žiemos megztinių idėjos
- 10 etiketo klaidų, apie kurias nė nenumanėte
- Kokius taškus paspausti ir susigrąžinti ramybę per trumpą laiką
- Veidrodis pagal fengšui - kur jį kabinti, kad laimė ir ištikimybė neapleistų namų
- 2015 metų šukuosenos: grįžta etno ir retro stiliai
- Puikusis plovas

Prieššventinės dieos – kaip ir priklauso – kupinos malonių pasiruošimo rūpesčių, pasirengimo ilgoms išeiginėms. Vis tik dar galima spėti nuveikti ir kai ką svarbaus. Šis laikas tinkamas analizei ir išvadoms. Darbingumo nestigs, netgi būsite gabūs atlikti kelias užduotis vienu metu. Pirmosios naujų metų dienos žada padidėjusią drabinę ir kūrybinę energiją.

Namuose, deja, šią savaitę gali pasitaikyti nesusipratimų, kuriuos vis tik pavyks išspręsti be ypatingų ginčų ir pastangų. Santykiai su artimaisiais bus stabilūs, tačiau tuo pat metu išliks šioks toks atstumas. Šitokią padėtį pakeisite, jei pasistengsite draugiškai sutikti naujuosius, gal net didelėje komopanijoje. Didžiausia ginčų ir santykių baigties tikimybė aktualiausia vandens ženklams - Vėžiui, Skorpionui, Žuvims.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Ožiaragiams kitą savaitę nepaprastai seksis. Artimiausiu metu jūs būsite padėties šeimininkai, todėl drąsiai naudokitės šia privilegija. Nebijokite žengti rizikingų žingsnių ir sutikite su kolegų pasiūlymu, net jei jis atrodys rizikingas. Jums tiesiog negali nepasisekti. Sėkmingai klostysis ir asmeninis gyvenimas. Jūs mėgausitės artimųjų meile. Jums sėkmingos dienos bus antradienis ir sekmadienis.

Vandenių artimiausiu metu laukia maloni kelionė. Pagaliau jūs galėsite bent jau laikinai pamiršti darbą ir mėgautis mylimų žmonių draugija. Jie su malonumu kartu išgyvens nepamirštamas kelionės akimirkas. Astrologas teigia, kad per ateinančias septynias dienas įvyks svarbus susitikimas su žmogumi, apie kurį jūs seniai galvojate. Sėkmingos dienos - pirmadienis ir penktadienis.

Žuvys, kaip ir visi, bus šventiškai nusiteikusios. Jūs galutinai apsispręsite, su kuo sutiksite Naujuosius metus. Šie apmąstymai buvo sunkūs, bet galite neabejoti - jūsų pasirinkimas teisingas. Neleiskite, kad maži nemalonumai darbe jums sugadintų šventę. Jie neverti jūsų dėmesio. Palankios dienos jums bus ketvirtadienis ir šeštadienis.

Avinai, kuriuos pastaruoju metu kamuoja bloga nuotaika ir depresijos, pagaliau atsikratys slogulio ir išties sparnus. Šventės jums suteiks pasitikėjimo savo jėgomis ir energijos, kuri išseko pastaraisiais mėnesiais. Kaip teigia astrologas, šie Naujieji metai bus vieni geriausių jūsų gyvenime. Sėkmingos dienos - antradienis ir penktadienis.

Namų jaukumą mėgstantys Jaučiai galės mėgautis artimų žmonių, kurių kartais taip trūksta, draugija. Prie šventinio stalo susirinks visi jūsų artimieji, ir jūs galėsite juos nudžiuginti savo svetingumu. Būtinai susitaikykite su tais, su kuriais neseniai per kvailumą susipykote. Ir, žinoma, nepamirškite pasveikinti bičiulių, kurie yra toli nuo jūsų. Trečiadienis ir šeštadienis jums bus itin sėkmingos dienos.

Dvyniams astrologai pataria palikti praeityje visus nesusipratimus santykiuose su mylimais žmonėmis. Nereikia neštis į Naujuosius metus savo nuoskaudų, juolab kad šiuos nemalonumus nesunku pašalinti, sudėliojus visus taškus ant "i". Artimiausia savaitė bus kupina netikėtumų, gali paskambinti senas draugas, su kuriuo daug metų nesimatėte. Palankios dienos - ketvirtadienis ir sekmadienis.

Vėžiai kitą savaitę mėgausis artimųjų dėmesiu. Į Naujuosius metus jūs įžengsite kartu su artimiausiais žmonėmis, teigia astrologas. Tad nepamirškite apsižvalgyti ir įsidėmėti, kas su jumis sėdėjo prie šventinio stalo. Gali būti, kad kaip tik šie žmonės bus jūsų atrama ateinančiais metais. Ilsėkitės ir mėgaukitės šventine ramybe. Jums sėkmingos dienos bus antradienis ir penktadienis.

Liūtai ateinančią savaitę praleis su mylimu žmogumi. Jūs seniai ruošėtės Naujiesiems metams, ir dabar jūsų lūkesčiai, susiję su šia švente, visiškai pasiteisins. Dovanos, kurias jūs taip kruopščiai rinkote šia proga, labai patiks jūsų antrajai pusei. Gerai seksis ir darbe. Kolegos deramai įvertins jūsų talentą. Sėkmingos dienos - trečiadienis ir šeštadienis.

Mergelės ateinančią savaitę suksis vakarėlių karuselėje. Jus tiesiog plėšys į dalis pažįstami, kviesiantys pas save į svečius. Gerai apgalvokite visus pasiūlymus ir pasirinkite tinkamiausius. Patarlė sako: kaip sutiksi Naujuosius metus, taip juos ir praleisi. O jums kitais metais reikės daug jėgų. Jūsų laukia perspektyvus darbas. Sėkmingos dienos - antradienis ir šeštadienis.

Svarstyklės Naujųjų metų išvakarėse turės daug laisvo laiko, kurį astrologas rekomenduoja praleisti su šeima. Leiskite namiškiams bent šiomis dienomis pasimėgauti bendravimu su jumis. Darbas ir karjera - gerai, bet nereikėtų pamiršti ir artimųjų. Daugiau bendraukite su vaikais, jiems ypač reikia jūsų dėmesio. O kol kas bevaikėms Svarstyklėms pats metas susimąstyti apie šeimos pagausėjimą. Palankios dienos - pirmadienis ir ketvirtadienis.

Skorpionus metų pabaigoje nudžiugins vyresnybė, kuri už darbo laimėjimus paskirs jums premiją. Nepasitenkinkite tuo, kas pasiekta, ir drąsiai ženkite į priekį. Naujieji metai atveria jums plačias perspektyvas. Šventės nudžiugins daugybe dovanų ir draugų dėmesiu. Nešykštėkite atsakomųjų emocijų. Jūs turite unikalų humoro jausmą, todėl tapsite šventinio vakaro žvaigžde. Palankios dienos - antradienis ir šeštadienis.

Šauliai, kuriuos nuvargino beprotiškas darbo tempas, pagaliau galės atsipalaiduoti ir pailsėti. Seniai numatyta šventinė išvyka taps realybe ir nustebins jus daugybe malonių staigmenų. Pasistenkite reikiamai išnaudoti palankius momentus ir sukaupti jėgų. Astrologai teigia, kad Naujaisiais metais jos jums tikrai pravers realizuojant seniai numatytus projektus. Sėkmingos dienos - antradienis ir ketvirtadienis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis