Prognozės kitai savaitei: kurios dienos bus palankiausios

Visus svarbius reikalus reikia atidėti iki penktadienio, tai puiki diena, kai viskas seksis. Šeštadienis – nuostabi diena vestuvėms.

Dėmesio verti straipsniai:
- Tai, ko nežinojote apie filmą „Vienas namuose“
- 5 situacijos, kai moterys patiria neįprastą orgazmą
- Astrologė Rima: šiuo laikotarpiu gimusi meilė gali ir išgąsdinti
- 7 moterų įpročiai, kurie labiausiai erzina vyrus. Kalba vyrai
- Tortas "Paukščių pienas"

Pataria fengšui konsultantė Jelena Dudkina.

2015 01 05 Pirmadienis

Diena nepalanki asmeniniams ir verslo svarbiems darbams (atlikti einamuosius, kasdienius darbus), naujo verslo, kelionių pradžiai, persikėlimui į naują būstą ar naujoms pareigoms eiti. Neverta pradėti remonto darbų, ypač stogo (didelė tikimybė nukristi). Ne laikas leisti pinigus, bet galima rinkti senas skolas.

2015 01 06 Antradienis

Nepalanki diena bet kokiai aktyviai veiklai – verslo pradžiai, dalykiniams susitikimams, nekilnojamojo turto pirkimui, sutarčių pasirašymui, naujoms pareigoms. Galima griauti senus pastatus. Diena nepalanki ligonių lankymui. Pasistenkime išlaikyti pusiausvyrą, jei mus šiandien kas nors įžeistų. Atleiskime bendradarbiams ir namiškiams už jų elgesį ir jokiu būdu nemokykime, kaip reikia elgtis. Pagal galimybę gerai pabūti vienam, ramiai pagalvoti.

2015 01 07 Trečiadienis

Dar viena nepalanki diena aktyviai veiklai – verslo pradžiai, dalykiniams susitikimams, nekilnojamojo turto pirkimui, sutarčių pasirašymui, naujoms pareigoms. Galimos klaidos, trukdžiai, vėlavimas. Galima griauti senus pastatus.

2015 01 08 Ketvirtadienis

Ne pati geriausia diena aktyviai veiklai, atrodo, viskas vyksta ne taip. Neverta pradėti ar užbaigti namo statybų, šiuo atveju materialinė gerovė blogės, lydės nesėkmės. Neverta pradėti teisminių bylų – pralošite. Geriausią, ką galima padaryti, - nieko nedaryti. Šiandien negalima rizikuoti, neužsiimkite rizikingu ar ekstremaliu sportu, nepradėkite kelionių. Pasistenkime šiandien adekvačiai vertinti save ir aplinkinius, nepasiduokime iliuzijoms ir neigiamoms mintims. Rekomenduojama atsipalaiduoti, pailsėti, pasidžiaugti gyvenimu ir pasisemti jėgų.

2015 01 09 Penktadienis

Labai palanki ir pozityvi diena, tinkanti bet kokiai veiklai, iš kurios tikimasi gauti naudos – verslo pradžiai, sutarčių pasirašymui, dalykiniams susitikimams, statybos pradžiai, kelionėms, gydymo pradžiai, naujoms pareigoms eiti, persikėlimui į naują būstą. Diena palanki šeimyniniams susitikimams, visuomeninei veiklai. Palanki diena reklamai. Neverta pradėti teisminių ginčų ir griauti senus pastatus, nepalanku ginčytis ir aiškintis santykius, varžytis, ne laikas kritikuoti.

2015 01 10 Šeštadienis

Labai gera diena vestuvėms (būsimieji sutuoktinių vaikai bus sėkmingi ir užims aukštas pareigas), taip pat diena palanki aktyviai veiklai, mokslų pradžiai, prekybai, persikėlimui į naują būstą. Puiki diena vertingiems pirkiniams, tokiems kaip nekilnojamas turtas, investavimui. Visa ši veikla bus sėkminga ir pelninga. Puikios energetikos diena, reikia džiaugtis tuo ką turi, šiandien bus lengva atmesti visas abejones ir priimti tinkamą sprendimą. Diena nepalanki gydymui, ligonių lankymui, skyryboms, teisminių bylų pradžiai.

2015 01 11 Sekmadienis

Diena netinka aktyviai veiklai, šeimos reikalų sprendimui. Bet kokia nauda, gauta šią dieną, bus trumpalaikė, visi negatyvūs poelgiai labai greitai neigiamai pasireikš jūsų autoritetui. Patartina pailsėti, galima užsiimti kasdienine veikla, labai gerai pabūti gamtoje ir pasisemti jėgų.

fengsuistudija.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis