Astrologinė prognozė balandžio 13-ajai

Balandžio tryliktoji, penktadienis - 103-ioji metų diena (penktoji 15-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 262 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Algaudė, Ida, Idalija, Iduna, Liaugaudas, Liaugeda, Liaugedas, Liaugedė, Liauginta, Liaugintas, Liaugintė, Martynas, Mindaugas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.25, leidžiasi 20.16. Dienos ilgumas - 13.51.

Šiandien - šeštoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Avino ženkle.

*************

Astrologinė prognozė balandžio 13-ajai, penktadieniui

AVINAS. Šiandien būsite lengvai suklaidinami, pasiduodantys svetimai įtakai. Domins įvairios paslaptys, menas, dvasinės praktikos. Iš kolegos, kaimyno galite išgirsti intriguojamų gandų. Tai, kas atrodė neįtikėtina, gali pasitvirtinti.

JAUTIS. Galite gauti neblogą žinią ar pasiūlymą, sudaryti sutartį, aptarti planuojamą kontraktą, projektą, įsigyti ilgalaikio naudojimo prekę. Tikėtini susitikimai su senais draugais, bendraminčiais.

DVYNIAI. Stenkitės išnaudoti progas savo kvalifikacijai bei autoritetui kelti, raskite savyje jėgų atlikti ir užbaigti būtinus darbus. Jeigu rimtai ieškosite protingos išeities iš kai kurių savo problemų, sprendimą tikrai rasite.

VĖŽYS. Tikėtina, kad šiandien bendrausite su nepažįstamais ar įžymiais asmenimis, užsieniečiais arba gausite žinių iš užsienio, mokslo įstaigos, teismo ir pan. Apmąstymų suteiks pokalbiai apie keliones, būsimų atostogų ar veiklos planus.

LIŪTAS. Ši diena vers galvoti apie permainas. Galbūt apsispręsite konkrečiam žingsniui verslo, politikos ar kitoje srityje, investuosite, imsite kreditą arba ruošite dokumentus finansiniam patikrinimui. Solidus pažįstamas gali duoti patarimą.

MERGELĖ. Šiandien jums nepritrūks protingų argumentų bendraujant su kitaip galvojančiais asmenimis, verslo ar gyvenimo partneriais. Visgi neverta ginčytis. Regis, viską išspręs trečiasis faktorius.

SVARSTYKLĖS. Regis, aplinkiniams atrodysite veiklūs, žavūs, paslaptingi. Galima komandiruotė, svarbus renginys. Gali būti, kad dalykiniu klausimu teks bendrauti su patyrusiu specialistu.

SKORPIONAS. Jums seksis bendrauti su įvairaus amžiaus bei padėties žmonėmis. Galite gauti informacijos, susijusios su pajamų šaltiniu, investicijomis, kūrybinių projektų eiga ir perspektyvomis. Jūsų apsisprendimas turės įtakos materialinei sėkmei.

ŠAULYS. Tapsite nesuvaldomi, jei tik padvelks nuotykiais, romantika, greitu pelnu ar kitokia nauda, publikos dėmesiu ir pan. Demonstruosite dosnumą vaikams, mylimiesiems, gerbėjams. Regis, netrukus paaiškės, kad ne visos išlaidos pasiteisina.

OŽIARAGIS. Norėsis megzti pažintis, bendrauti, įdomiai leisti laiką, keliauti. Darbai ir kiti reikalai seksis gana sklandžiai, jei patys sau netrukdysite, blaškydamiesi nuo vieno užsiėmimo prie kito, nuo vienų pašnekovų prie kitų.

VANDENIS. Tai gali būti gera diena. Turėtų pajudėti reikalai, kurie buvo kiek įstrigę. Gali būti pripažinti, įvertinti jūsų ar artimų žmonių kūrybiniai projektai bei darbai.

ŽUVYS. Būsite labai aktyvūs emociškai, fiziškai ir protiškai. Regis, seksis bendrauti ir kai kurie pokalbiai bus labai naudingi, informatyvūs. Stengsitės paįvairinti savo gyvenimą naujais atspalviais. Visgi skubėti nepatartina.

Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis