Koks yra jums tinkamiausias automobilis pagal Zodiaką

Kai rengiamės pirkti automobilį, žiūrime į piniginės storį, vertiname automobilio galią, saugumą. O dar galima atsižvelgti ir į tai, kokią keturratę priemonę rekomenduoja vairuoti žvaigždės.

Avinas


Po Avino ženklu gimę žmonės visada stengiasi vienu žingsniu pirmauti ir būti dėmesio centre, be to, jie labai mėgsta greitį, todėl jiems prie širdies galingi sportiniai automobiliai, kurių išorė ir salono komfortas - ne mažiau svarbūs. Turbūt nei vienas Avinas neatsisakytų raudono „Ferrari“, tačiau žiūrint realiau Avinui puikiai tiks bet koks stilingas ir ryškus sportinis modelis, pavyzdžiui „Audi TT“, „Porsche Boxster“ ar „Mercedes-Benz SL“ klasės automobilis. Taip pat Avinas puikiai jausis vairuodamas ne būtinai sportinį, bet galingą „Audi“, BMW ar „Mercedes Benz“ markės automobilį, juk prestižas jam reikalingas kaip oras.


Jautis


Jautis – stipri, darbšti ir praktiška asmenybė. Rinkdamasis automobilį Jautis pirmiausia atsižvelgs į jo saugumą ir praktiškumą, apgalvos kiekvieną situaciją, kurioje bus naudojamas automobilis. Svarbiausia, kad automobilis negestų, būtų saugus, patikimas ir patogus. Jaučiui tiks „Opel“, „Volvo“, „Ford“ ir „Toyota“ markės automobiliai. Praktiškumo sumetimais greičiausiai jis rinksis universalą ar vienatūrį.


Nors Jaučiai iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti atšiaurūs, ar net agresyvūs, iš tikrųjų tai gana ramios asmenybės, todėl jų automobilio spalva turi būti rami, per daug neišsiskirianti.


Dvyniai


Šis zodiako ženklas turi iš kitų ženklų jį išskiriantį būdo bruožą, Dvynys labai nepastovus. Šiandieną jam gali patikti vienas daiktas, o rytoj - jau kitas. Tas pats ir su automobiliais – šiandien vienas, o rytoj jau norėsis kito. Todėl automobilius Dvynys dažnai keičia, o idealiu atveju Dvynių garaže stovi keli automobiliai, taip sakant, visiems gyvenimo atvejams.


Nors Dvyniai mėgsta greitį ir žavisi įspūdingomis sportinėmis mašinomis, įsigyti jų neskuba. Turbūt pirmiausiai dėl to, kad nemėgsta būti dėmesio centre. Dėl tos pačios priežasties jie renkasi ramių, neišsiskiriančių spalvų automobilius. Taip pat reikėtų paminėti, kad Dvyniai mėgsta bendrauti, leisti laiką didesnėje kompanijoje, todėl jiems reikalingas erdvus automobilis. Labiausiai Dvyniui tiks visureigis, pavyzdžiui „Nissan X-trail“, „Volkswagen Touareg“, „Chevrolet Captiva“ arba „Land Rover Freelander“.


Vėžys


Vėžys - vienas šeimyniškiausių zodiako ženklų. Tad žinoma ir Vėžio automobilis turi talpinti visą jo šeimyną. Be to baimė ir nerimas dažni Vėžio palydovai, todėl jis būtinai atsižvelgs į automobilio saugumą ir patikimumą. Didelę šeimyną turinčiam Vėžiui labiausiai tiks talpus vienatūris, pavyzdžiui „Opel Zafira“, „Honda FR-V“, „Ford Galaxy“ ar „Opel Meriva“.


Vadovaujantį darbą dirbančia ar savo verslą turinčiam vėžiui ne mažiau svarbu, kad automobilis atspindėtų jo socialinę padėtį, todėl jis gali rinktis erdvų „Mercedes Benz“, BMW ar „Lexus“ markės automobilį.


Liūtas


Liūtai – išdidžios, savimi pasitikinčios ir dėmesio trokštančios asmenybės, labai mėgstančio prabangius daiktus, juk taip malonu pasipuikuoti prieš aplinkinius... Jeigu tik galimybės leis, arogantiškasis Liūtas būtinai rinksis prabangų ir stilingą automobilį ir kuo automobilis brangesnis, tuo geriau. Liūtai itin žavisi vienetiniais automobilių modeliais, tačiau jo poreikius turėtų patenkinti ir kuo naujesnis, prabangesnis „Mercedes Benz“, „Infinity“ ar „Lexus“ markės automobilis. Net jeigu galimybės ribotos, Liūtas „nersis iš kailio“, kad įsigytų jo kišenei sunkiai prieinamą automobilį, pavyzdžiui A klasės „Mercedes Benz“ arba „Mini Cooper“, nes pigios mašinos jie tiesiog negali sau leisti. Be to Liūtas niekada „nesiknaisios“ po automobilių laužynus, ieškodamas naudotų detalių ar tiuningo elementų savo „žirgui“.


Mergelė


Iš prigimties Mergelė - labai praktiškas, ramus ir tvarkingos žmogus, skiriantis ypatingą dėmesį detalėms. Automobilis Mergelei, visų pirma, transporto priemonė, kuriai vienas pagrindinių reikalavimų – kainos ir kokybės santykis. Pirkdama naują automobilį Mergelė tikisi juo naudotis ilgai ir nesvarbu, kiek laiko ji automobilį turės, jis visada bus geros būklės. Gana svarbus Mergelei automobilio praktiškumas ir patikimumas. Šiuos reikalavimus turėtų patenkinti „Toyota“ ar „Nissan“ markių automobiliai.


Svarstyklės


Svarstyklės – diplomatiška, stilinga ir sociali asmenybė. Kokį automobilį Svarstyklės beturėtų, jos bus patenkintos, nes juk greičiausiai kelis mėnesius, prieš jį pirkdamos, nagrinėjo visus patinkančių automobilių pliusus ir minusus, rinkosi reikalingiausias funkcijas ir ieškojo visiškai atitinkančio jų reikalavimus automobilio. O Svarstyklių pasirinkimas labai priklauso nuo „piniginės storio“. Jeigu galimybės leis, Svarstyklės rinksis iš gana prabangių Rols Royce“, „Jaguar“, „Alfa Romeo“, ar „Mercedes Benz“ markių modelių. Kuklesnis variantas - „Citroen C5“.


Skorpionas


Skorpionas visur ir visada linkęs užimti aukštas pozicijas, pademonstruoti savo tvirtą charakterį. Automobilis Skorpionui – įvaizdžio dalis. Šis zodiako ženklas gerai žino, kokio automobilio jam reikia. Skorpionas mėgsta greitį ir variklio „riaumojimą“, todėl tylus elektromobilis ar hibridiniu varikliu varomas automobilis Skorpiono tikrai nesužavės. Net jeigu iš išorės Skorpiono automobilis atrodys paprastas ir niekuo neišsiskiriantis, po kapotu greičiausiai „slėpsis žvėris“. Skorpionui tiks sportinis BMW, „Mercedes Benz“ ar kitos markės galingas automobilis. Visgi daliai Skorpionų imponuoja mašinos dydis, todėl jie greičiausiai rinksis galingą visureigį. Na o spalva žinoma juoda.


Šaulys


Turbūt svarbiausia Šauliui laisvė ir erdvė. Todėl automobilis turi visiškai patenkinti jo reikalavimus šioje srityje. Šauliui patinka gana dideli, grėsmingai kelyje atrodantys automobiliai, tačiau ekonomijos sumetimais jis gali rinktis ir mažesnį automobilį, bet būtinai erdviu salonu. Šauliui tiks „Ford Expedition“, „Nissan Qashqai“, „Nissan Pathfinder“, „Citroen C4 Aircross“.


Ožiaragis


Ožiaragis – užsispyręs, tvirtais žingsniais žengiantis savo tikslo link. Jis visą gyvenimą siekia aukšto statuso visuomenėje, be to, puikiai žino visko, kas jį supa, vertę. Po šiuo zodiako ženklu gimusiam žmogui tinka prestižinis klasikinio silueto automobilis, be itin modernių išvaizdos pokyčių. Ožiaragiui turėtų patikti S klasės „Mercedes Benz“, „Infiniti FX“ ar „Saab 9-5“. Šie automobiliai pabrėš Ožiaragio asmenybę. O spalva – juoda, pilka, ruda, tamsiai mėlyna ar kita, svarbiausia, kad nebūtų ryški.


Vandenis


Vandenis – aktyvi, kūrybinga ir be galo smalsi asmenybė, besidominti naujausiomis technologijomis ir viskuo kas neįprasta ir nekasdieniška. Tikėtina, kad Vandenio automobilis išsiskirs funkcionalumu, naujausių technologijų, bei patogumą ir saugumą užtikrinančios įrangos gausa. Daug mygtukų, monitorių ir panašių dalykėlių.., galite pasijusti lyg kosminiame laive. Be to, Vandeniai domisi ekologija, todėl, jeigu tik galimybės leis, Vandenis greičiausiai rinksis ekologišką automobilį. Puikus pasirinkimas Vandeniui visureigis „Lexus RX400h“ su hibridiniu varikliu, ar taip pat hibridinis „Toyota Prius“ su saulės baterija ant stogo, kuri naudojama vėsai salone palaikyti.


Šis zodiako ženklas mėgsta išsiskirti iš minios, tačiau neįprastas automobilis Vandeniui, tai ne noras pasipuikuoti prieš draugus, o galimybė paįvairinti gyvenimą, suteikti jam savotiško prieskonio.


Žuvys


Automobilis Žuvų gyvenime tikrai ne paskutinėje vietoje. Jos gali praleisti ne vieną valandą švarindamos ir gražindamos savo numylėtinį ir čia svarbiausia ne rezultatas, o pats procesas. Renkantis automobilį žuvys visiškai pasitiki intuicija. Idealus variantas – melsvo, žalsvo ar violetinio atspalvio, aptakių formų automobilis (greičiausiai vandens stichijos įtaka). Šis zodiako ženklas nėra linkęs idealizuoti vieną automobilio markę ar modelį. Priklausomai nuo pajamų Žuvys gali pasirinkti prabangų Bugatti ar kuklesnį Mazda 6, svarbiausia, kad formos būtų aptakios.


PatarimuPasaulis.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis