Šios savaitės rytų horoskopas: pradžia gali išmušti iš vėžių

Savaitės pradžią sunku būtų pavadinti lengva ir ramia.

Šių dienų populiariausi:
- Koks tinkamiausias automobilis pagal Zodiaką
- R. Kulvinskytės grožio receptai: Holivudo garbanos ir skaisti oda
- Greitai lūžtantys nagai: problemos, priežastys ir sprendimo būdai
- Kaip numesti svorio nesilaikant griežtų dietų
- Geriausi šeimos čeburekai

BENDRA PROGNOZĖ

Vargu ar pavyks iškart pagauti darbinį ritmą, tačiau net ir tiems, kuriems tai pasiseks, negalės pasigirti gerais rezultatais. Be to, dauguma bus pasimetę, jiems sunkiau bus susikoncentruoti, tad gali pridaryti klaidų.

Tačiau savaitei įsibėgėjant darbinis aktyvumas išaugs – jau savaitės viduryje viskas eis kaip iš pypkės, atsiras galimybių ir iš pašalės. Negana to, daug kas pajus, kad net aplinkybės padeda, ir skubės tuo pasinaudoti.

Asmeniniame gyvenime situacija priklaustys nuo to, kiek glaudūs jūsų santykiai su mylimu žmogumi. Jei esate susipykę, susitaikyti nebus lengva. Tačiau jei ryšys buvo šiltas, jis toks ir išliks. Pirmosiomis savaitės dienomis gali pasisekti tiems, kas ieško šeiminės laimės.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Ožiaragiai pagaliau pasijus visiškai laisvi nuo triukšmingo šventinio šurmulio, kuris buvo užvaldęs jūsų gyvenimą kelias pastarąsias savaites. Astrologas jums pataria ateinančias septynias dienas skirti tik sau, kad atgautumėte per šventes prarastas jėgas. Jums palankiausios dienos kitą savaitę bus antradienis ir šeštadienis.

Vandeniams žvaigždės taip pat rekomenduoja pamiršti visas linksmybes ir sutelkti jėgas dideliems darbams, kurie jūsų laukia šiomis dienomis prasidedančiame naujame ir ilgame jūsų gyvenimo etape. Galite neabejoti, kad niekas jums nesutrukdys pasiekti įspūdingų laimėjimų. Sėkmingiausios ateinančios savaitės dienos - pirmadienis ir antradienis.

Žuvims sėkmingai susiklosčiusios aplinkybės metų pradžioje leis užimti aukštesnį postą ar bent jau, kaip mano astrologas, sudaryti visas prielaidas spartesniam ambicingų planų realizavimui. Planetos palankiai žiūri į jūsų karjerą ir profesinę veiklą, todėl negaiškite laiko ir jau kitą savaitę, geriausiai - antradienį, imkitės aktyvių veiksmų.

Avinams gali iškilti problemų. Šios astrologo prognozės pagrįstumu pirmiausia įsitikins tie, kurie užsiima komercine veikla. Sėkmė, kuri jums šypsojosi pastaruoju metu, netikėtai nusigręš, todėl kontaktai su verslo partneriais bus įtempti, o rezultatai nepateisins lūkesčių. Bet reikėtų tramdyti emocijas ir nepulti į neviltį - netrukus padėtis pasikeis į gerąją pusę. Palanki diena - šeštadienis.

O štai Jaučiai artimiausiomis dienomis turės dirbti be miego ir poilsio, kad pateisintų vadovybės pasitikėjimą ir padėtų pamatą būsimai karjerai. Asmeniniame gyvenime bus ilgai lauktų permainų, kurios, kaip teigia žvaigždės, gali kartą ir visiems laikams padaryti galą jūsų vienatvei. Palankios dienos - trečiadienis ir šeštadienis.

Dvyniams ateinanti savaitė taip pat bus labai tinkamas metas aktyvumui profesinės veiklos sferoje didinti. Tų po šiuo Zodiako ženklu gimusių žmonių, kurių darbas susijęs su komercija ir prekyba, laukia svarbūs susitikimai ir derybos dėl verslo plėtros. Pasistenkite nesikivirčyti su giminėmis ir artimais žmonėmis. Kitą savaitę jums sėkmingos dienos bus ketvirtadienis ir penktadienis.

Vėžius ateinanti savaitė nudžiugins, o gal ir nuliūdins žinia, kad netrukus būsite paskirti į naują postą. Didelė tolimos komandiruotės arba kelionės į užsienį jūsų įstaigos reikalais tikimybė. Daugiau dėmesio skirkite asmeniniam gyvenimui, įspėja astrologas. Venkite romantiškų nuotykių, kadangi dabar jie geruoju nesibaigtų. Jums sėkmingos dienos - pirmadienis ir antradienis.

Liūtams metų pradžia, konkrečiai - pirmosios jų savaitės, yra tinkamas metas giliai susimąstyti. Gal jums vertėtų pagalvoti apie savo ateitį? Įvertinkite profesinės veiklos perspektyvas - čia planetos žada reikšmingų permainų, kurios bus teigiamos. Atminkite, kad optimizmas - svarbiausias jūsų sąjungininkas siekiant bet kurių tikslų. Palankios dienos bus antradienis ir penktadienis.

Mergelėms taip pat atsivers nemažai įdomių galimybių profesinės veiklos sferoje. Jeigu ateinančią savaitę turėsite progą susitikti su vadovybe, tai labai galimas dalykas, kad šio pokalbio rezultatas bus ne tik solidus darbo užmokesčio priedas, bet ir paskyrimas į naują aukštą postą - vyresnybės pasitikėjimas jumis kasdien didėja. Jums sėkmingiausios ir perspektyviausios ateinančios savaitės dienos - antradienis ir ketvirtadienis.

Svarstyklės neapsiriks, jeigu kitą savaitę nesiims naujų darbų, o tik tvarkys einamuosius reikalus. Būkite pasirengę priimti radikalius sprendimus, kurių iš jūsų artimiausiu metu gali pareikalauti situacija darbovietėje. Astrologas taip pat įspėja, kad tikriausiai teks vykti į tolimą tarnybinę komandiruotę. Sėkmingos savaitės dienos bus trečiadienis ir šeštadienis.

Skorpionai turės laiku priimti svarbius sprendimus - nuo jūsų nuovokumo ir aktyvumo tiesiogiai priklausys visų darbų sėkmė. Astrologas jums pataria nusiteikti gauti svarbų vyresnybės įpareigojimą. Jeigu gerai atliksite šią užduotį, tai galėsite tikėtis, kad jūsų tolesnė karjera klostysis sėkmingai. Palanki diena - pirmadienis.

Šauliai galės įgyvendinti daugelį savo troškimų ir žengti atsakingus žingsnius. Jūsų sugebėjimas rasti teisingus sprendimus ir nuolatinė artimo žmogaus parama jums padės sudaryti puikias prielaidas ateičiai. Santykiai su mylimuoju darosi vis nuoširdesni. Šis laikotarpis tinka bendroms kelionėms, vizitams į svečius ir bendravimui su draugais. Sėkmingos dienos - antradienis ir penktadienis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis