Kaip sustiprinti seksualumą – 14 paslapčių

Atsiminti tai, kas traukia vyrą ir jam pačiam apie tai priminti padės seksualumo stiprinimo būdai.

Populiariausi straipsniai:
- 10 seksualiausių drabužių, kurie veda vyrus iš proto
- Barbora Radvilaitė: kodėl vyrai kraustėsi dėl jos iš proto
- V. Baublienė: ar man už tai moka
- 20 natūralių skausmo mažinimo būdų, kurie pakeis vaistus
- Kokias nagų formas ir lakavimo tendencijas šį sezoną vertėtų pamiršti
- Vištų sparneliai medaus-sojos padaže

Sakoma, meilė trunka trejus metus ir tiek pat laiko poroje siaučia aistros. Šiuo laikotarpiu apie gundymą, patrauklumą ir intymumo troškimo stiprinimą nė nekalbama. Bet palaipsniui seksas tampa ramesnis, proziškesnis. Sunku surežisuoti audringą naktį, bet galima nusiteikti taip, kad ji savaime įvyktų. Skaitytojų dėmesiui – 14 patarimų, kaip sustiprinti meilės nuotaiką.

1. Pašalinkite įtampą

Tai būtina, jei norite, kad pasimatymas būtų toks, kaip pirmą kartą. Mylimųjų neturi blaškyti rūpesčiai, jie neturi būti susikaustę, išsigandę. Tegu jūsų neblaško mintys apie įsipareigojimus, rūpesčius. Svarbu susikoncentruoti tik į jausmus savo mylimajam. Atsipalaiduoti padės aromatinės vonios, malonūs kvapai, muzika. Išsimiegokite, skirkite dėmesio savo kūnui. Be geros sveikatos, savijautos geras seksas tiesiog neįmanomas. Čia pravers masažai, kontrastinis dušas, pasivaikščiojimas ir elementari rytinė mankšta.

2. Apgalvokite drabužius

Skamba proziškai, bet moterims tai daro stebuklus. Dalykiniai kostiumėliai, siauri sijonai, juoda spalva, patogios kelnės – šie drabužiai neišreiškia moteriškumo. Paieškokite spintoje ir parduotuvėse moteriškus privalumus ir moteriškumą paryškinančių drabužių. Sijonas su skeltuku, gili iškirptė, perregimos medžiagos, aukštakulniai, trumpas sijonas atgaivins jumyse moterį, kuri per kelias minutes geba sugundyti vyrą.

Shutterstock nuotr.

3. Pakeiskite plastiką

Judesiai, eisena, mimika kalbantis žavi ne mažiau nei ryški išvaizda. Stresas visa tai naikina, moteris arba užsidaro, arba ima perdėtai skubėti. Kad judėtų lėtai, ritmingai, geišos avėdavo 15 cm aukščio specialius batus. Mes mokomės vaikščioti su aukštakulniais. Tiesa, čia pravers daugelis priemonių: šokiai, laikyseną gražinantys pratimai, sportas.

4. Fantazuokite

Realybė kartais būna gana vienoda, tad laki vaizduotė – galimybė turėti tokį seksą, kokio norisi, o ne koks yra. Nereikia vietoje partnerio įsivaizduoti Brado Pitto, tačiau būtina išlaisvinti save, neapsiriboti įprastais pojūčiais. Galvokite apie tai, kas jums patiktų, ko norisi. O kad gebėjimas fantazuoti vystytųsi, padės bet kokia kūryba – pieškite, rašykite eiles, fotografuokite.

5. Kalbėkite apie tai

Jausmingumas prasideda galvoje, o jei neturime kada galvoti apie seksą, kaip gi jis atsiras gyvenime. Dažniau laidome paskalas apie kažkieno intymų gyvenimą, negu leidžiame sau aptarti savąjį su partneriu. Kartais nejauku pradėti apie tai kalbėti, užtai neliks kompleksų, seksas taps įvairesnis. Pradėkite nuo paprasčiausių dalykų – papasakokite jam, kas jus jame žavi, o tada greičiausiai išgirsite netikėtų komplimentų.

Shutterstock nuotr.

6. Duokite sau laiko

Rytų praktikos siūlo daugybę būdų, kaip sustiprinti seksualumą. Reikia laiko, akcentuojamas procesas, o ne rezultatas. Stebėkite partnerį, savo pojūčius, neskubinkite įvykių, tegu įvyksta visos sekso stadijos. Tantra moko pradėti kontakto nuo žiūrėjimo partneriui į akis. Žiūrėjimas į akis – atvirumo, simpatijos demonstravimas.

7. Praktikuokite susilaikymą

Laikotarpiai, kai jums tiesiog nereikia sekso, nesiskaito. Susilaikymas – tam tikras nusiteikimas, kuris moko traktuoti seksą pagarbiai, nelaikyti jo vien fiziologiniu poreikiu. Jei nėra pojūčio, kad dabar seksas bus puikus, geriau jį atidėkite. Neeikvosite energijos veltui, pastebėsite daugelį seksui svarbių smulkmenų. Būkite susilaikymo režime tiek, kad sukauptumėte užtektinai jėgų.

8. Mokykitės liesti

Viskas prasideda nuo prisilietimų, be jų net prastas seksas neįmanomas. Seksualumo esmė – pustoniai, gilūs pojūčiai. Pamėginkite paliesti įvairius paviršius, eksperimentuokite su šiurkščiomis ir švelniomis medžiagomis, plunksnomis, šalčiu ir šiluma. Kūnas turi atsiliepti ir reaguoti.

Shutterstock nuotr.

9. Praplėskite pomėgius

Iš pirmo žvilgsnio tai nesusiję su seksualumu, bet apribojimai gyvenime – apribojimai seksui. Į lovą reikia ateiti patenkintai visose kitose srityse, kasdienis bėgimas tuo pačiu maršrutu daro mus robotais be jausmų ir be emocijų. Gana naršyti po socialinį tinklalapį, paskaitykite knygą, pasiuvinėkite, paklausykite muzikos. Atsiras naujų minčių ir naujų troškimų.

10. Venkite konfliktų

Retai kada barnis įkaitina prieš seksą, dažniausiai tik atima energiją ir pastato tarp mylimųjų sieną. Dauguma nesutarimų yra tikrai nereikšmingi, likusius galima išspręsti konstruktyviai. Tada neliks daugybės kliūčių.

11. Išlaisvinkite savo tikrąją esybę

Seksualumas – labai individualu, tai ne mokslas. Būti seksualia reiškia būti savimi – juoktis, kai juokinga, pikti, jei tam yra pagrindo. Būkite savimi, neslopinkite savo reakcijų.

12. Išsivaduokite iš baimių

Jų pakanka kiekvienai, net su mylimu, patikimu partneriu gyvenančiai moteriai. Būtent pasąmonėje tūnančios fobijos paverčia seksą nuobodžia pareiga. Gėda, baimė pasirodyti nepatyrusia ar pernelyg patyrusia – su visu tuo reikia kuo greičiau atsisveikinti.

Shutterstock nuotr.

13. Gimdykite

Įgyvendindamas pašaukimą, gamtos suteiktą funkciją, organizmas patiria hormonų persitvarkymą, galima sakyti, nusiramina. Pirmais mėnesiais po gimdymo svarbu susidoroti su naujomis pareigomis, o ateityje – džiaugtis naujais santykiais.

14. Šypsokitės

Ieškokite progų pasidžiaugti, stenkitės nepasinerti visa galva į neigiamus išgyvenimus. Moteriškas seksualumas grindžiamas švelnumu, mokėjimu prisiderinti prie aplinkybių, o ne su jomis kovoti. Tik tada vyrui suteikiama galimybė vadovauti gyvenime ir sekse.

Sužinokite portalo naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą "Moteris"! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo "Moteris" prenumeratą.

Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis