Kaip sustiprinti seksualumą – 14 paslapčių

Atsiminti tai, kas traukia vyrą ir jam pačiam apie tai priminti padės seksualumo stiprinimo būdai.

Sakoma, meilė trunka trejus metus ir tiek pat laiko poroje siaučia aistros. Šiuo laikotarpiu apie gundymą, patrauklumą ir intymumo troškimo stiprinimą nė nekalbama. Bet palaipsniui seksas tampa ramesnis, proziškesnis. Sunku surežisuoti audringą naktį, bet galima nusiteikti taip, kad ji savaime įvyktų. Skaitytojų dėmesiui – 14 patarimų, kaip sustiprinti meilės nuotaiką.


1. Pašalinkite įtampą


Tai būtina, jei norite, kad pasimatymas būtų toks, kaip pirmą kartą. Mylimųjų neturi blaškyti rūpesčiai, jie neturi būti susikaustę, išsigandę. Tegu jūsų neblaško mintys apie įsipareigojimus, rūpesčius. Svarbu susikoncentruoti tik į jausmus savo mylimajam. Atsipalaiduoti padės aromatinės vonios, malonūs kvapai, muzika. Išsimiegokite, skirkite dėmesio savo kūnui. Be geros sveikatos, savijautos geras seksas tiesiog neįmanomas. Čia pravers masažai, kontrastinis dušas, pasivaikščiojimas ir elementari rytinė mankšta.


2. Apgalvokite drabužius


Skamba proziškai, bet moterims tai daro stebuklus. Dalykiniai kostiumėliai, siauri sijonai, juoda spalva, patogios kelnės – šie drabužiai neišreiškia moteriškumo. Paieškokite spintoje ir parduotuvėse moteriškus privalumus ir moteriškumą paryškinančių drabužių. Sijonas su skeltuku, gili iškirptė, perregimos medžiagos, aukštakulniai, trumpas sijonas atgaivins jumyse moterį, kuri per kelias minutes geba sugundyti vyrą.


Shutterstock nuotr.


3. Pakeiskite plastiką


Judesiai, eisena, mimika kalbantis žavi ne mažiau nei ryški išvaizda. Stresas visa tai naikina, moteris arba užsidaro, arba ima perdėtai skubėti. Kad judėtų lėtai, ritmingai, geišos avėdavo 15 cm aukščio specialius batus. Mes mokomės vaikščioti su aukštakulniais. Tiesa, čia pravers daugelis priemonių: šokiai, laikyseną gražinantys pratimai, sportas.


4. Fantazuokite


Realybė kartais būna gana vienoda, tad laki vaizduotė – galimybė turėti tokį seksą, kokio norisi, o ne koks yra. Nereikia vietoje partnerio įsivaizduoti Brado Pitto, tačiau būtina išlaisvinti save, neapsiriboti įprastais pojūčiais. Galvokite apie tai, kas jums patiktų, ko norisi. O kad gebėjimas fantazuoti vystytųsi, padės bet kokia kūryba – pieškite, rašykite eiles, fotografuokite.


5. Kalbėkite apie tai


Jausmingumas prasideda galvoje, o jei neturime kada galvoti apie seksą, kaip gi jis atsiras gyvenime. Dažniau laidome paskalas apie kažkieno intymų gyvenimą, negu leidžiame sau aptarti savąjį su partneriu. Kartais nejauku pradėti apie tai kalbėti, užtai neliks kompleksų, seksas taps įvairesnis. Pradėkite nuo paprasčiausių dalykų – papasakokite jam, kas jus jame žavi, o tada greičiausiai išgirsite netikėtų komplimentų.


Shutterstock nuotr.


6. Duokite sau laiko


Rytų praktikos siūlo daugybę būdų, kaip sustiprinti seksualumą. Reikia laiko, akcentuojamas procesas, o ne rezultatas. Stebėkite partnerį, savo pojūčius, neskubinkite įvykių, tegu įvyksta visos sekso stadijos. Tantra moko pradėti kontakto nuo žiūrėjimo partneriui į akis. Žiūrėjimas į akis – atvirumo, simpatijos demonstravimas.


7. Praktikuokite susilaikymą


Laikotarpiai, kai jums tiesiog nereikia sekso, nesiskaito. Susilaikymas – tam tikras nusiteikimas, kuris moko traktuoti seksą pagarbiai, nelaikyti jo vien fiziologiniu poreikiu. Jei nėra pojūčio, kad dabar seksas bus puikus, geriau jį atidėkite. Neeikvosite energijos veltui, pastebėsite daugelį seksui svarbių smulkmenų. Būkite susilaikymo režime tiek, kad sukauptumėte užtektinai jėgų.


8. Mokykitės liesti


Viskas prasideda nuo prisilietimų, be jų net prastas seksas neįmanomas. Seksualumo esmė – pustoniai, gilūs pojūčiai. Pamėginkite paliesti įvairius paviršius, eksperimentuokite su šiurkščiomis ir švelniomis medžiagomis, plunksnomis, šalčiu ir šiluma. Kūnas turi atsiliepti ir reaguoti.


Shutterstock nuotr.


9. Praplėskite pomėgius


Iš pirmo žvilgsnio tai nesusiję su seksualumu, bet apribojimai gyvenime – apribojimai seksui. Į lovą reikia ateiti patenkintai visose kitose srityse, kasdienis bėgimas tuo pačiu maršrutu daro mus robotais be jausmų ir be emocijų. Gana naršyti po socialinį tinklalapį, paskaitykite knygą, pasiuvinėkite, paklausykite muzikos. Atsiras naujų minčių ir naujų troškimų.


10. Venkite konfliktų


Retai kada barnis įkaitina prieš seksą, dažniausiai tik atima energiją ir pastato tarp mylimųjų sieną. Dauguma nesutarimų yra tikrai nereikšmingi, likusius galima išspręsti konstruktyviai. Tada neliks daugybės kliūčių.


11. Išlaisvinkite savo tikrąją esybę


Seksualumas – labai individualu, tai ne mokslas. Būti seksualia reiškia būti savimi – juoktis, kai juokinga, pikti, jei tam yra pagrindo. Būkite savimi, neslopinkite savo reakcijų.


12. Išsivaduokite iš baimių


Jų pakanka kiekvienai, net su mylimu, patikimu partneriu gyvenančiai moteriai. Būtent pasąmonėje tūnančios fobijos paverčia seksą nuobodžia pareiga. Gėda, baimė pasirodyti nepatyrusia ar pernelyg patyrusia – su visu tuo reikia kuo greičiau atsisveikinti.


Shutterstock nuotr.


13. Gimdykite


Įgyvendindamas pašaukimą, gamtos suteiktą funkciją, organizmas patiria hormonų persitvarkymą, galima sakyti, nusiramina. Pirmais mėnesiais po gimdymo svarbu susidoroti su naujomis pareigomis, o ateityje – džiaugtis naujais santykiais.


14. Šypsokitės


Ieškokite progų pasidžiaugti, stenkitės nepasinerti visa galva į neigiamus išgyvenimus. Moteriškas seksualumas grindžiamas švelnumu, mokėjimu prisiderinti prie aplinkybių, o ne su jomis kovoti. Tik tada vyrui suteikiama galimybė vadovauti gyvenime ir sekse.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis