Moteriškos silpnybės, kurios patrauklios vyrams

Dalis moterų kritiškai save vertina. Jos periodiškai bando kovoti su vienais ar kitais trūkumais. Tik ar verta? Gal vyrams jų trūkumai atrodo žavūs? Šis straipsnis sutaupys jums marias laiko. Jums nebereikės skaityti krūvos žurnalų apie tai, kaip atsikratyti vienos ar kitos silpnybės. Tik todėl, kad dauguma jūsų trūkumų – mitas, o kai kurie yra tiesiog privalumai. Pradėsime nuo paties svarbiausio.

Šių dienų skaitomiausi straipsniai:
- Niekada nenorėjau vaikų ir be jų esu labai laiminga
- Ką turėtumėte žinoti apie priauginamas blakstienas
- Savaitės horoskopas: nepanikuokite, tik sulaukite savaitės galo
- Savaitės ikona. E. Ghaoui išmokys visas moteris dažytis
- Kokius simptomus sukelia gimdos mioma? Kaip ji gydoma?
- Varškiniai sausainiai "Vokeliai"

1. Antsvoris

Kiek moterų išliejo upelius ašarų prieš veidrodį. Kiek valandų ir pinigų išleista dietologams, sporto klubams, įvairiausiems papildams ir priemonėms, kurios neva turėtų ištirpdyti nereikalingus kilogramus. Grandiozinės investicijos ir menkutis rezultatas. O storomis save laiko tos, kurios turi vos 2 – 3 papildomus kilogramus. Tos, kurios turi 40 kilogramų antsvorio, niekada nesako, kad jos storos. Bent jau aš negirdėjau. Priešingai – yra nemažai apkūnių moterų, kurios absoliučiai savimi pasitiki. Joms viskas puikiai sekasi, jos mylimos. Argi tai nerodo, kad ne visiems vyrams patinka modelio figūros moterys? Na, iš tolo gal patinka. Gražu, kai jos žengia podiumu ar pozuoja kalendoriams. Vizualiai – puiku. Na o realiame gyvenime, intymiame gyvenime daugeliui kažkodėl noris žemiškesnių dalykų.

Tikriausiai matėte muziejuose prabangių, paauksuotų krėslų ant plonyčių kojelių. Jais gėrėtis – vienas malonumas, o namuose smagiausia atsisėsti į minkštą ir patogų krėslą. Atleiskite už tokį palyginimą, bet kalbant apie pojūčius, šis pavyzdys geriausiai iliustruoja. Be to, liesoms moterims nuolat šalta, visur joms pučia skersvėjis, joms norisi sėdėti prie židinio, susisupus į pledą. Užkloti mylimąją pledu per atostogas Alpėse – viena, bet visus metus alpėti nuo karščio, nes namuose uždarinėti visi langai – kas kita. Taigi jūsų trūkumas – visai ne trūkumas. Ypač pasirinkus tinkamus drabužius, apsiavus aukštakulnius, kurie išryškins jūsų grožį.

2. Pomėgis skaniai ir gausiai pavalgyti

Tolimi, keisti protėviai laikė tai nuodėme. Na ir visoms moterims, laikančioms save stora, maistas atrodo baisus nusikaltimas. Žinoma, naktį jos atsidaro šaldytuvą, bet paskui baisiausiai kremtasi. Kam? Kiekvienam normaliam vyrui patinka, kai moteris valgo. Liūdna ir netgi nesmagu kirsti sultingą mėsos kepsnį, kai tavo palydovė kramsnoja salotos lapelį. Taip, teko ir man bendrauti su norinčia sulieknėti mergina. Vietoje maisto ji stengėsi gerti vandenį, tiesa, iš išsekimo kartais nualpdavo. Kam to reikia? Kam tai kaitina kraują? Užtai su moterimis, kurios valgė kepsnį ir užgėrė jį vynu, viskas klostėsi kuo puikiausiai.

3. Potraukis vyrams

Kažkodėl ir tai laikoma nuodėme, nors normaliam vyrui labiau patiks geidulinga moteris nei šalta šiaurietė, kuri visus jausmus laiko sarkofage viduje. Kas gi blogo, jei pasakote vyrui, kad jo norite? Kur kas blogiau norėti ir nesakyti. Tada dalis labai savimi pasitikinčių vyrų sieks jūsų dar mėnesį arba iš karto pabėgs. Ir kam gi tada bus geriau?

4. Tingulys

Irgi laikomas didžiausia blogybe, tačiau viskas priklauso nuo masto. Labai tingi moteris, kuri nieko nenori daryti, tikrai netinkamas variantas – namai nešvarūs, vaikas apleistas. Kita vertus, hiperaktyvi darboholikė toli gražu ne dovanėlė ir pavers šeimyninį gyvenimą pragaru. Ji juk net savaitgaliams turi labai svarbių (jos nuomone) darbų sąrašą, griežtą dienotvarkę. Vyras bus pažadintas 8 val. ir pristatytas dirbti. Už nukrypimą nuo dienotvarkės grės sušaudymas. Na jau ne, ačiū – tegu darbuojasi sau vienos arba su tokiais pat darboholikais.
Kalbant apie tingulį, sveikintinas aukso viduriukas. Gerai, kai moteris atlieka savo dalį namų ruošos darbų. Taip pat labai gerai, kai ji leidžia sau juos nudirbusi atsipalaiduoti, o ne skubiai sugalvoja naujų įsipareigojimų sau ir visiems šeimos nariams. Pramiegoti pusę laisvadienio moteriai galima ir reikia. Visų pirma, ji nusipelnė. Antra, vyras galės ramiai užsiimti savais reikalais.

5. Ji nepaiso madų

Na ir puiku. Šaunu, jei moteris vilki tai, kas jai tinka, o ne tai, ką rekomenduoja dizaineriai. Daugumai jų apskritai patinka vyrai, tad jie darko moteris, kaip įmanydami. Galiausiai ne kiekvienai moteriai tinka madingas drabužis ar šukuosena. Daugelis kažkodėl šito nesupranta ir rengiasi taip, kad net seksualinis maniakas su siaubu spruks nuo jų.

6. Silpnybės

Nevarginsiu jūsų 20-ies punktų sąrašu, tiesiog pasakysiu, kad vyrams patinka praktiškai visos moteriškos silpnybės. Juk kiekviena silpnybė suteikia vyrui galimybę iš karto parodyti, kad jis stiprus, jis šalia, jis padės. Ypač patogu tiems, kurie iš tiesų nėra jau tokie drąsūs ir bebaimiai – jie gali pasirodyti tikrais vyrais, sutraiškę tarakoną ar uždegę žibintuvėlį tamsioje laiptinėje. Tiesa, nereikia perspausti – jei moteris bijo visko ir nesugeba nieko, vyras pabėgs. Bet šiaip ačiū, moterys, už jūsų silpnybes, kurios padeda išryškėti mūsų vyriškumui.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis