Saulės užtemimas - diena, kai galime stipriai keisti savo likimą

Šiandien, kovo 20 d., įvyks pilnas Saulės užtemimas.

Šių dienų populiariausi straipsniai:
- A. Končialovskis: garsaus režisieriaus laimė - tik penktos žmonos glėbyje
- Kaip padaryti, kad pilvas jau iki vakaro būtų mažesnis
- Po gimdymo stengiausi būti stipri, bet širdis plyšo į šipulius
- Viskas, ko reikia jūsų odai pavasarį. 6 nauji dėmesio verti produktai
- Kitoks bulvių plokštainis

Visišku užtemimu pasigrožėti bus galima Atlanto vandenyne tarp Škotijos ir Islandijos esančiose Farerų salose bei Arkties vandenyne esančiame Svalbardo salyne.

Dalinį užtemimą matys Škotijos ir Airijos gyventojai. Šis Saulės šviesos ir Mėnulio šešėlio žaismas truks kelias valandas, bet visiškai Saulė bus uždengta tik 2 minutes ir 47 sekundes.

Vilniuje dalinis užtemimas prasidės 10 val. 55 min. vietos laiku, 12 val. 04 min. pasieks maksimumą. Tuo metu Mėnulis užstos apie 73 proc. Saulės disko. Dalinis užtemimas baigsis 13 val. 14 min.

Lietuvoje paskutinį kartą visiškas užtemimas buvo matomas tik 1954 m. Kitas daug mažesnis dalinis Saulės užtemimas Lietuvoje bus matomas 2021 m.

Saulės užtemimas – laikas, kai galime stipriai keisti savo likimą, gyvenimo kokybę – galima atsikratyti negatyvių programų arba, atvirkščiai, įsileisti į savo gyvenimą negatyvą. Todėl reikėtų būti atidiems tam, ką kalbame ar galvojame, kokios mūsų mintys šią dieną.

Šis Saulės užtemimas įvyks 30-ame Žuvų, paskutiniame vienerių metų ciklo, zodiako laipsnyje. Jau sekančią kovo 21 dieną Saulė pereis į Avino zodiako ženklą, skelbdama Naujųjų astrologinių metų pradžią, kai visi pasaulio astrologai švenčia dar ir Tarptautinę Astrologų dieną.
Tokia Saulės užtemimo padėtis nuteikia pozityviai.

Galėsime atsisveikinti su tuo, kas nebemiela, kas kėlė skausmą, neviltį, baimę, padėti tašką tam, kas atgyveno, yra nebegyvybinga, paseno.

Tokią dieną reikėtų vengti aktyvios veiklos, geriau pasiklausykime ramios muzikos, paskaitykime knygą ar pažiūrėkime filmą apie romantišką, dvasingą meilę, pasivaikščiokime prie jūros ar miške.

Parodykime kitiems savo rūpestį ir gailestingumą, supratingumą ir atjautą, pasimelskime, pamedituokime, pabūkime patys su savimi, pasikalbėkime su savo vidiniu „aš“, svajokime.

Tačiau nereikėtų pamiršti, kad dažnai užtemimo metu elgesys gali būti neadekvatus. Todėl savo poelgius reikia stebėti – stengtis išlikti ramiems ir pozityviai nusiteikusiems.

Užtemimo metu gali pablogėti sveikata, ypatingai tam jautrūs hipertonikai ir širdininkai. Užtemimo poveikis bus dar dvi savaites.
Norint gerai jaustis, reikėtų užtemimo dieną 2 kartus nusimaudyti po kontrastingu dušu – ryte pabaigai apsipilti šaltu vandeniu, vakare – šiltu.

Tinkamai pasiruoškime šiai dienai – gerai apgalvokime, nusistatykime, susiprogramuokime ir tai, ko labai trokšime, norėsime, sieksime, – išsipildys.

Jei norime išspręsti savo finansinius klausimus, pamirškime frazę – „nėra pinigų“. Kitaip jų iš tikrųjų nebus.

Jei turime skolų, tai Saulės užtemimo periodas – geriausias laikas atsikratyti jų. Grąžinkime jas būtent šią dieną. Gražinti skolas tokiu metu, reiškia, atsikratyti to, kas kliudo mūsų materialiai gerovei.

Saulės užtemimas – puikus metas savo asmenybės tobulinimui, galima atsikratyti negatyvių įpročių ir blogų charakterio bruožų. Šiuo Saulės užtemimo magišku laiku labai lengva negrįžtamai mesti rūkyti.
Atsisveikinkime su savo praeitimi ir atverkime savo širdį naujam gyvenimui.

Visus sveikinu su Naujaisiais astrologiniais metais!

Astrologė Rima Gustytė
„iPhone“; „Android“.
Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis