Horoskopas gegužei: laukia dvilypis mėnuo

Tiems, kas kantriai ruošėsi sėkmei, šį mėnesį gali pasitaikyti galimybė žengti žingsnį į priekį ar išvysti savo veiklos rezultatus.

Savaitės skaitomiausi straipsniai:
- Liudmila Gurčenko: 5 santuokos, nemylima duktė ir paniška senatvės baimė
- Anoreksija sirgusi Miglė: gydytojai 30-ojo gimtadienio man nežadėjo
- Grožio dosjė. Kokiu kvapu jau kelis dešimtmečius kvepinasi N. Narmontaitė?
- Savaitės ikona. Dizainerė D. Vapsvienė: yra vienas drabužis, kuris tinka visoms
- 6 moterų klaidos, gadinančios ne tik seksą, bet ir santykius
- Namų remontas: vietoj balkono įrengė du atskirus kambarėlius
- Kelnaitės su juostele - už ar prieš?

BENDRA MĖNESIO PROGNOZĖ

Tiesa, bus ir sudėtingų situacijų, kartais atrodys, kad aplinkybės lyg susimokė prieš jus. Vis tik kartais tai taps varomąja jėga, kuri vers priimti teisingus sprendimus. Pirmoje mėnesio pusėje seksis verslininkams, šiuo metu palanku spręsti itin sunkius klausimus. Stojus jaunačiai (gegužės 18-ąją) reikalai ims strigti, išaugs finansinių ir kitokių nesėkmių tikimybė. Tuo laiku verta būti itin dėmesingiems: galimos traumos profesinėje veikloje.

Asmeniniame gyvenime – štilis. Tačiau negalima sakyti, kad tai – į bloga, nes juk dauguma nori stabilumo ir ramybės, laukia mylimųjų ir artimųjų palaikymo. Naujos pažintys kažin ar bus perspektyvios, o jau esamoms poroms bus palanku sutvirtinti ryšius.


Avinas (03.21 - 04.20)

Paprastai labai aktyvūs ir energingi Avinai gegužės mėnesį gali pajusti fizinį ir moralinį nuovargį. Svarbiausia nepasiduokite blogoms nuotaikoms, jūsų stiprybės šaltinis – šeima. Įsiklausykite į kritiką, ji veda tobulumo link. O štai kritikuoti kitų žmonių nereikėtų. Kandūs pastebėjimai gali sugadinti santykius su „reikalingais žmonėmis“. Dėl savo sėkmės darbe turėtumėte pasistengti patys. Parodykite daugiau iniciatyvos, įdėkite daugiau pastangų, neatidėliokite svarbių darbų, vėliau jiems atlikti sugaišite daugiau laiko, o ir rezultatai greičiausiai bus ne tokie, kokius galite pasiekti dabar.

Jautis (04.21 - 05.21)

Gegužės mėnesio horoskopas žada daug šurmulio Jaučio gyvenime. Bus daug išvykų, netikėtų pranešimų ir pasiūlymų. Gegužės mėnesio horoskopas Jaučiams pataria nusistatyti prioritetus ir susikoncentruoti į pagrindinius dalykus, kad negaištumėte laiko nereikšmingoms smulkmenoms. Sėkmė profesinėje veikloje priklausys tik nuo Jūsų pačių. Turite dirbti išsijuosę, parodyti savo gerąsias savybes ir gebėjimus. Vadovybė tai būtinai pastebės ir įvertins. Kita vertus laisvalaikiu atsiribokite nuo darbo, ilsėkitės, pramogaukite, skaitykite knygas, bendraukite su draugais ar leiskite laiką su šeima.

Dvyniai (05.22 - 06.21)

2015 metų gegužės mėnesį Dvynių ženklo atstovą gali lydėti nemalonūs įvykiai. Kažkam gali nesisekti tik vieną dieną, kažkam visą mėnesį. Jeigu paanalizuosite nesėkmes giliau, galbūt pastebėsite iš jų išsirutuliojančių naudos užuomazgų? Profesinėje veikloje tikėtinos permainos tiek į gerąją tiek į blogąją pusę. Gegužės mėnesio antroje pusėje bus palankesnės sąlygos karjerai. Parodykite save, kaip atsakingą, profesionalų darbuotoją. Nebijokite imtis kelių darbų iš karto, Jums pavyks juos užbaigti gerais rezultatais. Gali trūkti pinigų, todėl bereikalingai neišlaidaukite jau nuo mėnesio pradžios.

Vėžys (06.22 - 07.22)

Gegužės mėnesio pirmoji pusė bus gana gera, tačiau vėliau pajusite energijos stygių ir įtampą. Profesinėje veikloje galite susidurti su problemomis, kurios neleis sklandžiai judėti pirmyn. Jeigu nuo pat pradžių jaučiate, kad kažką įgyvendinti bus labai sudėtinga, geriau nepradėkite, nes sugaišite daug laiko, o norimo rezultato galite ir nepasiekti. Jeigu kažką jau pradėjote, svarbiausia nesustokite, nedarykite pertraukų, pagal numatytą planą judėkite pirmyn.

Liūtas (07.23 - 08.23)

Gegužės mėnesį išryškės Liūto lyderio savybės, bus nesunku suburti aplinkui save žmones, pavyzdžiui surinkti komandą naujo projekto įgyvendinimui. Profesinėje veikloje nesistenkite aprėpti visko, susikoncentruokite į vieną, svarbiausią tikslą. Tai padės pasiekti puikių rezultatų. Gegužė - puikus laikas tobulėjimui, saviugdai. Užsirašykite į kursus, lankykite seminarus, ar tiesiog mokykitės savarankiškai. Finansinė situacija bus gera, galimos papildomos pajamos. Laisvalaikį leiskite gamtoje, tai suteiks Jums papildomos energijos.

Mergelė (08.24 - 09.23)

Jausite įtampą visose gyvenimo srityse, tačiau sulauksite palaikymo iš draugų ir artimų žmonių. Pasistenkite atsidėkoti tuo pačiu. Antroji mėnesio pusė palanki profesinėje veikloje. Turite dirbti išsijuosę, parodyti savo gerąsias savybes ir gebėjimus. Vadovybė tai būtinai pastebės ir įvertins. Kita vertus laisvalaikiu atsiribokite nuo darbo, ilsėkitės, pramogaukite, skaitykite knygas, bendraukite su draugais ar leiskite laiką su šeima. Tinkamas laikas būsto atnaujinimui, įrengimui, „apsivalymui“ nuo nereikalingų daiktų. Gautas rezultatas Jus džiugins.

Svarstyklės (09.24 - 10.23)

Profesinėje veikloje Svarstyklėms pirmoji gegužės mėnesio pusė gana pasyvi. Mažai tikėtinas karjeros augimas ar didesnės permainos, tad tiesiog plauksite pasroviui. Antroje mėnesio pusėje Svarstyklių ženklo atstovui greičiausiai pavyks įgyvendinti tai, ko seniau nepavyko. Galimos kelionės-komandiruotės, tačiau ne viskas jose vyks taip, kaip suplanavote. Mėnesio pabaigoje apskritai geriau nekeliauti darbo reikalais, nes norimo rezultato galite nepasiekti. Birželį būsite atviresni su aplinkiniais, daugiau bendrausite.

Skorpionas (10.24 - 11.22)

Gegužės mėnesio pradžia tiesiog puiki. Tikėtinos geros permainos darbe. Pagaliau pavyks įgyvendinti tai, ko ilgai ir atkakliai siekėte. Jūsų užsispyrimas ir sunkus darbas veda tiesiai į sėkmę. Mėnesio viduryje galite susidurti su finansiniais sunkumais, tačiau greitai sugalvosite kaip išspręsti šią problemą. Mėnesio pabaigoje greičiausiai teks grįžti prie nebaigtų, bet jau senokai užmirštų darbų. Visgi nesusikoncentruokite vien į darbus. Stiprinkite imunitetą ir pradėkite sportuoti, jeigu to dar nepadarėte.

Šaulys (11.23 - 12.22)

2015 metų gegužės mėnesį Šaulys labiau pasitikės savimi ir tikės savo priimamų sprendimų teisingumu. Jeigu turite kažkokių neįgyvendintų idėjų ar nerealizuotų projektų, pats laikas veikti dar mėnesio pradžioje. Nieko neatidėliokite, nes antroji mėnesio pusė nebus tokia palanki. Jūsų užsispyrimas leis pasiekti geriausių rezultatų. Gali būti, kad profesinėje veikloje iškils sunkumų, bet lengvai juos įveiksite. Pasistenkite maitintis sveikiau, nepiktnaudžiaukite alkoholiniais gėrimais. Galimi konfliktai su draugais, kuriuos greičiausiai padės išspręsti jums artimas žmogus.

Ožiaragis (12.23 - 01.20)

Geras gegužės mėnuo bus Ožiaragiui ar blogas, priklausys tik nuo jo paties. Jeigu žinote, ką turite daryti, tiesiog veikite. Greičiausiai gegužę būsite linkę „iš musės daryti dramblį“. Jus gali užklupti nesėkmės ir sveikatos sutrikimai susiję būtent su Jūsų emocine būsena. Todėl pasistenkite daugiau ilsėtis, išsimiegoti, praleiskite daugiau laiko gamtoje, miške. Visgi antroje mėnesio pusėje Ožiaragis pagaliau išmos džiaugtis tuo ką turi. Supras, kad kartais ir neigiami įvykiai išeina į naudą.

Vandenis (01.21 - 02.19)

Gegužės mėnesį Vandenis mažiau abejos savo sprendimų ar veiksmų teisingumu. Pasitikėjimas savimi išaugs. Dirbsite sparčiau ir geriau, todėl darbus atliksite laiku. Gegužės mėnesį galite susikurti papildomą pajamų šaltinį ar gauti premiją už gerai atliktus darbus. Gegužės mėnesio horoskopas pataria būti atidesniems. Nepamirškite duotų pažadų, svarbių užduočių, neužbaigtų darbų. Užmaršumas gegužę gali Jums pakenkti. Vaikai pareikalaus didžiosios dalies Jūsų laisvalaikio, bet jūs su malonumu leisite laiką kartu.

Žuvys (02.20 - 03.20)

Žuvys paskutinį pavasario mėnesį bus nusiteikusios labai pozityviai. Tai produktyvus laikas. Suspėsite atlikti ne tik suplanuotus darbus, bet ir dar daugiau. Sėkmė Jus lydės jeigu viską kruopščiai planuosite. Nenumokite ranka į aplinkinių patarimus, kartais žmonės iš šalies situaciją mato aiškiau. Puikus laikas mokytis kažko naujo. Stiprinkite imunitetą ir pradėkite sportuoti, jeigu to dar nepadarėte.

„iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis