Astrologė Rima: laikas sukti savo lizdelį

Venera Vėžyje bus nuo gegužės 08 d. iki birželio 05 d.

Venera keliaudama Vėžio zodiako ženklu sužadina meilės, saugumo, šeimos, namų jaukumo poreikį. Veneros tranzitas per Vėžį – puikus laikas sužadėtuvėms, vedyboms, savo šeimos lizdo kūrimui.

Tokiu laiku jausime pasitenkinimą susiliedami su partneriu. Troškimas mylėti ir būti mylimam gali užgožti viską, net ir proto balsą.
Veneros tranzito per Vėžį metu mes tapsime labiau sentimentalūs ir romantiški, būsime linkę dalintis savo jausmais su artimaisiais arba, atvirkščiai, užsisklęsime savyje, kad galėtume vienumoje pasvajoti apie meilę.

Tokiu metu būsime linkę gyventi svajonėmis, o tai, ko trūks santykiuose, tiesiog paprasčiausiai susikursime savo vaizduotėje.

Tokiu laiku atsitiktinė pažintis gali peraugti į labiau artimesnį ryšį tiktai tada, jeigu pajusime, kad prabudo neaiškus, bet labai jaudinantis jausmas. Jau per pirmą pasimatymą mums galvoje gali girdėtis Mendelsono vestuvinis maršas ir įsivaizduosime aplink bėgiojančius mielus vaikučius. Vaizduotė mums pieš tolimesnį santykių scenarijų, kuris dažnai gali nesutapti su realybe. Tačiau tapsime jautresni partnerio nuotaikų kaitai, stengsimės būti nuoširdūs ir atviri.

Venera keliaudama Vėžio zodiako ženklu sužadina ypatingus jausmus šeimai, tėvams. Tokiu laiku atsiranda poreikis pabūti visiems kartu, rengiami vakarėliai, dalinamasi prisiminimais apie vaikystę, dovanojamos dovanėlės ar dar kitaip rodomas dėmesys vienas kitam. Būsime nusiteikę šiltam, nuoširdžiam, atviram bendravimui, tad galime pasikviesti savo artimuosius ar patiems eiti į svečius.

Tokiu laiku galime būti ypatingai jautrūs, pažeidžiami. Kartais atrodys, kad visi mus pamiršo, paliko. Dažnai mus gali aplankyti ašaros be priežasties, skaudūs prisiminimai, prislėgta nuotaika.

Venera keliaudama per Vėžio zodiako ženklą sudarys aspektus su kitomis Saulės sistemos planetomis, kurios darys įtaką Venerai, o tuo pačiu ir mums.

Gegužės 16 - 17 d. - Veneros harmoningas aspektas su Neptūnu. Tai romantiškos meilės laikas, kai skamba poetų eilės, dega žvakės, skamba melodinga muzika, dovanojamos gėlės. Puikus laikas prisipažinimui meilėje, sužadėtuvėms ar vedyboms. Tokiu laiku reikėtų būti gamtoje, prie upės, jūros ar ežero.

Gegužės 21 - 22 d. - Venera opozicijoje su Plutonu. Tokiu laiku gali kilti pavydo, konfliktų protrūkis, padidėja intymių santykių poreikis. Geras laikas nutraukti senus, nebegyvybingus santykius ir užmegzti naujus.

Gegužės 25 - 26 d. - Veneros neharmoningas aspektas su Uranu. Pavojus santykiams – tiek meilės, tiek ryšiams su draugais. Nepriimkite skubotų sprendimų!

Gegužės 28 - 29 d. - Veneros opozicija su Mėnuliu. Šiomis dienomis galime pajusti didesni nei paprastai sentimentalumą ir jautrumą smulkmenoms, gali kilti nesusipratimai, konfliktai dėl nereikalingo išlaidavimo.

Birželio 05 d. - Veneros harmoningas aspektas su Saturnu. Ramybė ir moralės normų laikymasis teigiamai paveiks santykius tiek su partneriu, tiek su šeimos nariais. Geras laikas tiek naujai pažinčiai, tiek vedyboms su vyresniu žmogumi. Galima tikėtis ilgalaikių, stabilių santykių.

Astrologė Rima Gustytė
„iPhone“; „Android“.
Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis