Gimimo valanda numerologijoje - ką ji nusako

Jeigu jūs žinote savo gimimo valandą, tai galite save pažinti dar labiau.

Žmonės, gimę vieną ir tą pačią dieną, tačiau skirtingu laiku (kas ryte, kas vakaro valandomis), gali visiškai būti skirtingi charakteriu, elgsena. Kodėl taip atsitinka? Visatoje viskas vyksta nuolatiniame judėjime. Ir žvaigždžių padėtis danguje per tą valandą kitą kardinaliai pasikeičia. Priklausomai nuo to, kokiai planetai skirta dominuoti ir turėti įtaką per artimiausias dvi valandas, ir susiklosto žmogaus charakteris.

Trumpai

Nuo 24:00 iki 2:00 valandos gimsta smalsaus proto ir domūs žmonės.

Nuo 2:00 iki 4:00 valandos – gamtos naudotojai ir ištvermingos darbo pelės, niekada neišleidžiančios iš rankų savo naudos.

Nuo 4:00 iki 6:00 valandos – asmenybės su “pionieriškais” polinkiais, jie eina su nieko nesitaikstydami, visada avangarde.

Nuo 6:00 iki 8:00 valandos gimsta žmonės, besidominantys mistika, turtingi svajotojai su subtilia dvasine sąranga.

Nuo 8:00 iki 10:00 valandos – humanistai ir žavūs žmonės.

Nuo 10:00 iki 12:00 valandos – karjeristai ir garbėtroškos.

Nuo 12:00 iki 14:00 valandos gimsta mėgstantys rizikingas avantiūras, spontaniškus sprendimus ir nuotykių ieškotojai.

Nuo 14:00 iki 16:00 valandos – žmonės turintys polinkių įvairiems sunkumams ir riaušėms.

Nuo 16:00 iki 18:00 valandos – taikdariai ir geruoliai.

Nuo 18:00 iki 20:00 valandos gimsta stiprios dvasios žmonės.

Nuo 20:00 iki 22:00 valandos – žvaigždžių asmenybės, kurioms priimta gyventi turtingai ir su pakelta galva.

Nuo 22:00 iki 24:00 valandos – filosofai su harmoningu vidiniu pasauliu, tačiau kartais netinkamomis išorinėmis reakcijomis.

Išsamesni paaiškinimai

Gimę nuo 0.00 iki 2.00 valandos yra Merkurijaus valdžioje. Jie labai smalsūs ir nenuilstantys informacijos gaudytojai. Mėgsta rinkti gandus, nuolat seka sutuoktinį. Nesusivaldžiųsiųjų gali laukti ir skyrybos. Šių žmonių informatyvumas, aktyvumas ir humoro jausmas leidžia visą laiką būti visuomeninių įvykių centre, o tai palengvina ir naujo sutuoktinio ieškant. Beje, visi žmonės, gimę tuo laiku, paprastai atrodo jaunesni už bendraamžius. Tai atspindi ir besiveržianti jų energija.

Žmones, atėjusius į gyvenimą tarp 2.00 ir 4.00 valandos, valdo Venera. Tuos žmones galima tiesiog pavadinti bitutėmis darbininkėmis. Jeigu jiems pažadamas geras atlyginimas, jie gali ir kalnus nuversti. Pinigų nešvaisto. Savo gerovės kėlimas jiems rūpi visą laiką. Tai pagrindinis jų gyvenimo tikslas. Meilėje jie niekada nepraleidžia savo šanso. Tereikia tik savo akis nukreipti į patikusį asmenį, ir tas tuoj patenka į Veneros „vaikelio“ glėbį. Šiuo laiku gimusieji turi itin išvystytą savininkiškumo jausmą.

Žmones, gimusius tarp 4.00 ir 6.00 valandos, į savo galingą lyderiavimo glėbį pasičiumpa Marsas. Jis išugdo įvairaus lygio vadovus. Šie žmonės linkę komanduoti, vadovauti, gali tapti kariškiais. Pasirinkę tikslą kryptingai jo siekia. Marso „vaikai“ nemėgsta pasipūtimo, perdėtos savigarbos, jie nesigiria asmeniniais pasiekimais. Svarbiausia, ko trūksta šiems žmonėms, - pasitikėjimo kitais žmonėmis.

Neptūnas vadovauja žmonėms, gimusiems tarp 6.00 ir 8.00, formuoja jų vidinį pasaulį, kuris yra gana uždaras. Šių žmonių natūra subtili ir lengvai pažeidžiama, todėl vienatvė – pamėgta būsena. Jų nuomone, realybė yra šiurkšti, tad pasinėrę į svajonių ir fantazijos pasaulį, stengiasi apsaugoti save nuo išorės veiksnių. Neptūno „vaikų“ nuostabi intuicija, ir jeigu ji neužgožiama, vystoma, galima daug ko pasiekti mistikos pasaulyje, ateities spėjimuose. Apie savo gyvenimą jie nemėgsta kalbėti, užtai visada pasiruošę paaukoti jį dėl didžių idėjų bei tikslų. Pavyzdžiui, visiškai pašvęsti save darbui ir užmiršti apie šeimos sukūrimą. Per didelis pasiaukojimas dažnai pakenkia jiems patiems.

Uranas apdalina žmones, pravėrusius pasaulio duris tarp 8.00 ir 10.00 val., ypatingu žavesiu. Jų charakterio bruožai: žmogiškumas, humanizmas, jei neturi prietarų. Dažniausiai Urano “vaikai” turi tikslą globoti silpnus ir nelaimingus. Tokių žmonių visuomenėje visuomet trūksta.

Žmonėms, kuriuos valdo Saturnas (gimimo laikas nuo 10.00 iki 12.00 valandos), ambicijos turi didžiules apimtis. Ir dar, – jie turi geležinę drausmę ir tvirtus gyvenimo principus. Be to, jie gyvenime nepadaro nė vieno spontaniško veiksmo ir niekada nepasiduoda neapgalvotoms nuotaikoms. Todėl Saturno „vaikams“ – tiesus kelias į politiką, kur jie gali pasiekti didelių laimėjimų. Nors jie stropiai slepia savo valios bruožus, tačiau tik tol, kol kas nepabando perbėgti jiems kelio: tuoj akiplėša bus išverstas iš kojų. Nereikėtų jiems slėpti savo karingų savybių, nes anksčiau ar vėliau teks nusimesti avies kailį.

Žmonių, gimusių tarp 12.00 ir 14.00 valandos, gyvenimą valdo Jupiteris, todėl tokie žmonės negali gyventi be naujų įspūdžių, jie jiems reikalingi kaip oras. Štai kodėl juos visada traukia įvairios permainos: pažintys su naujais žmonėmis, partnerių dažnas keitimas, retos profesijos. Žmonių, kuriuos valdo Jupiteris, dangiška svajonė, - sukurti šeimą su svetimtaučiu (svetimtaute). Juk šis įvykis gali apversti aukštyn kojomis visą buvusį gyvenimą. Jupiterio „vaikai“ pagal natūrą dinamiški ir žengia per gyvenimą sąlyginai lengvai, nors kartais kenčia dėl drausmės trūkumo. Šie žmonės negali pakęsti, kada juos bando „įsprausti į rėmus”. Paprastai aplinkiniams su jais žymiai sunkiau, negu jiems patiems gyventi visuomenėje.

Gimusiuosius tarp 14.00 ir 16.00 valandų valdo Plutonas. Plutono “vaikai” išsiskiria neramumu ir neišpasakytu stiprumu. Jeigu kitus nuolatinės nesėkmės ir griūtys gąsdina, atima pasitikėjimą savimi, tai žmones, esančius Plutono valdžioje, visi šie neigiami įvykiai tiktai užgrūdina. Kilti ir kristi – jų normalus būvis, tik neturėtų tai atrodyti kaip sportinis žaidimas. Netgi tokioms valingoms ir stiprioms natūroms geriau pasirinkti realius planus ir jų siekti, nei blaškytis.

Žmonėms, gimusiems tarp 16.00 ir 18.00 valandos, jų globėja meilės planeta Venera iš karto duoda užduotį – susirasti gyvenime vienintelę „puselę“, su kuria sukurti šeimą. Trumpai kalbant, tokių žmonių laukia ankstyvos vedybos arba… vienatvė. Tačiau nuolat galvoje kirbanti mintis apie vedybas gali kartais peraugti į baimę. Šis procesas visada būna nelengvas ir pilnas nusivylimų. Venera palengvina šį procesą, suteikdama žmogui žavumo ir talentų bendrauti.

Žmonėms, pasirodžiusiems pasaulyje tarp 18.00 ir 20.00 savo glėbį pasiūlė Merkurijus. Tačiau jo įtaka būna savotiška. Merkurijaus „vaikai“ turi ypatingai tvirtą charakterį. Gyvenimo eigoje jiems ne kartą tenka išlaviruoti iš tiesiog beviltiškų situacijų. Šie žmonės niekada nenusimena, netgi tada, kai jau norisi nuleisti rankas. Tačiau šiems žmonėms negalima eiti į kraštutinumus. Negalima perlenkti lazdos nei meilėje, nei religijoje, nei tarpusavio santykiuose. Reikėtų elgtis išmintingiau su draugais ir savomis problemomis, vertinti kolektyvo patarimus.

Saulė apdovanoja savo „auklėtinius“, gimusius tarp 20.00 ir 22.00 valandos, romantinėmis nuotaikomis, – tie žmonės nė dienos negali pragyventi be romano. Meilės nuotykiai – viso jų gyvenimo tikslas. Jie nepripažįsta niūrios aplinkos ir rutininio darbo, linkę gyventi nuolatinėje malonumų tėkmėje. Noras spindėti, kurį suteikė Saulė jiems gimstant, gali juos padaryti scenos meistrais, kur jie galės jaustis kaip žuvys vandenyje – juk į juos bus nukreipti tūkstančiai žvilgsnių. Bendrauti su Saulės „vaikais“ lengva, nes jie gali sutarti su visais: ir su vaikais, ir su gyvūnais, nekalbant jau apie žmones – todėl paprastai visi pasitiki.

Žmonės, gimę tarp 22.00 ir 24.00 valandos, valdomi Mėnulio. Tai labiau filosofinio mąstymo žmonės, todėl, skleisdami gyvenimišką energiją, patys niekada nesijaučia laimingi. Jie visą laiką jaučia vidinę baimę, nors iš išorės atrodo ramūs. Tačiau šie žmonės geba sukelti audringų emocijų pliūpsnius, ypač kai kas nors bando lįsti į jų dvasinį pasaulį ir be jokių ceremonijų sutrikdo ramybę. Vidinės harmonijos siekis ir dvasinė patirtis šiek tiek sulėtina karjeros augimą ir, kaip taisyklė, sėkmę jie pasiekia metų metus kovodami. Asmeninis gyvenimas susitvarko sėkmingai ir gana greitai. Su partneriu juos jungia tvirti dvasiniai ryšiai, o vedybos dažniausiai padeda tapti laimingais ir stabiliais.

anomalija.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis