Birželio horoskopas - laukia išskirtinis mėnuo

Nors gali pasirodyti, kad reikalai juda pernelyg lėtai, nereikėtų skubinti įvykių.

Siūlome paskaityti:
- Savaitės ikona. J. Statkevičius: tikrasis stilius susiformuoja tik po keturiasdešimties
- O. ir D. Lapinai: ką daryti, jei sunku atsisveikinti su buvusiuoju
- Horoskopas savaitei: likimas bus dosnus – nepražiopsokime progos
- Madinga itališka dieta - ne tik sulieknėsite, bet ir atjaunėsite
- Jis po mirties nepaliko manęs ketverius metus ir du mėnesius... Išgyvenau neapsakomą siaubą

BENDRA PROGNOZĖ

Šis mėnuo išskirtinis tuo, kad daugelio laukia teigiami pokyčiai įvairiose gyvenimo srityse.

Nors gali pasirodyti, kad reikalai juda pernelyg lėtai, nereikėtų skubinti įvykių. Strigs ir finansiniai reikalai, o kai kurių išmokų teks laukti gana ilgai. Stenkitės išpildyti savo įsipareigojimus, tada niekas negalės prikibti. Santykiams su dalykiniais partneriais gali pakenkti jų neatsakingumas ir lėtumas, tačiau jei veiksite be emocijų, situaciją pavyks pakreipti tinkama linkme.

Šį mėnesį žadamas asmeninių santykių pagerėjimas. Dauguma pasijus laisvais, patenkintais ir laimingais. Bus paprasčiau išlaikyti emocinę pusiausvyrą, atsiras noras daryti gera aplinkiniams. Tesa, kai kurie taps jautrūs aplinkinių žodžiams, todėl bus labiau priklausomi nuo kito žmogaus nuomonės. Šį mėnesį nestigs energijos, ypač tiems, kurių horoskope yra Marsas ar Saulė.

HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

Avinas (03.21 - 04.20)

Paprastai labai aktyvūs ir energingi Avinai birželio mėnesį gali pajusti fizinį ir moralinį nuovargį. Svarbiausia nepasiduokite blogoms nuotaikoms, jūsų stiprybės šaltinis – šeima. Įsiklausykite į kritiką, ji veda tobulumo link. O štai kritikuoti kitų žmonių nereikėtų. Kandūs pastebėjimai gali sugadinti santykius su „reikalingais žmonėmis“. Dėl savo sėkmės darbe turėtumėte pasistengti patys. Parodykite daugiau iniciatyvos, įdėkite daugiau pastangų, neatidėliokite svarbių darbų, vėliau jiems atlikti sugaišite daugiau laiko, o ir rezultatai greičiausiai bus ne tokie, kokius galite pasiekti dabar.

Jautis (04.21 - 05.21)

Birželio mėnesio horoskopas žada daug šurmulio Jaučio gyvenime. Bus daug išvykų, netikėtų pranešimų ir pasiūlymų. Šio mėnesio horoskopas Jaučiams pataria nusistatyti prioritetus ir susikoncentruoti į pagrindinius dalykus, kad negaištumėte laiko nereikšmingoms smulkmenoms. Sėkmė profesinėje veikloje priklausys tik nuo Jūsų pačių. Turite dirbti išsijuosę, parodyti savo gerąsias savybes ir gebėjimus. Vadovybė tai būtinai pastebės ir įvertins. Kita vertus laisvalaikiu atsiribokite nuo darbo, ilsėkitės, pramogaukite, skaitykite knygas, bendraukite su draugais ar leiskite laiką su šeima.

Dvyniai (05.22 - 06.21)

2015 metų birželio mėnesį Dvynių ženklo atstovą gali lydėti nemalonūs įvykiai. Kažkam gali nesisekti tik vieną dieną, kažkam visą mėnesį. Jeigu paanalizuosite nesėkmes giliau, galbūt pastebėsite iš jų išsirutuliojančių naudos užuomazgų? Profesinėje veikloje tikėtinos permainos tiek į gerąją tiek į blogąją pusę. Birželio mėnesio antroje pusėje bus palankesnės sąlygos karjerai. Parodykite save, kaip atsakingą, profesionalų darbuotoją. Nebijokite imtis kelių darbų iš karto, Jums pavyks juos užbaigti gerais rezultatais. Gali trūkti pinigų, todėl bereikalingai neišlaidaukite jau nuo mėnesio pradžios.

Vėžys (06.22 - 07.22)

Birželio mėnesio pirmoji pusė bus gana gera, tačiau vėliau pajusite energijos stygių ir įtampą. Profesinėje veikloje galite susidurti su problemomis, kurios neleis sklandžiai judėti pirmyn. Jeigu nuo pat pradžių jaučiate, kad kažką įgyvendinti bus labai sudėtinga, geriau nepradėkite, nes sugaišite daug laiko, o norimo rezultato galite ir nepasiekti. Jeigu kažką jau pradėjote, svarbiausia nesustokite, nedarykite pertraukų, pagal numatytą planą judėkite pirmyn.

Liūtas (07.23 - 08.23)

Birželio mėnesį išryškės Liūto lyderio savybės, bus nesunku suburti aplinkui save žmones, pavyzdžiui surinkti komandą naujo projekto įgyvendinimui. Profesinėje veikloje nesistenkite aprėpti visko, susikoncentruokite į vieną, svarbiausią tikslą. Tai padės pasiekti puikių rezultatų. Birželis - puikus laikas tobulėjimui, saviugdai. Užsirašykite į kursus, lankykite seminarus, ar tiesiog mokykitės savarankiškai. Finansinė situacija bus gera, galimos papildomos pajamos. Laisvalaikį leiskite gamtoje, tai suteiks Jums papildomos energijos.

Mergelė (08.24 - 09.23)

Jausite įtampą visose gyvenimo srityse, tačiau sulauksite palaikymo iš draugų ir artimų žmonių. Pasistenkite atsidėkoti tuo pačiu. Antroji mėnesio pusė palanki profesinėje veikloje. Turite dirbti išsijuosę, parodyti savo gerąsias savybes ir gebėjimus. Vadovybė tai būtinai pastebės ir įvertins. Kita vertus laisvalaikiu atsiribokite nuo darbo, ilsėkitės, pramogaukite, skaitykite knygas, bendraukite su draugais ar leiskite laiką su šeima. Tinkamas laikas būsto atnaujinimui, įrengimui, „apsivalymui“ nuo nereikalingų daiktų. Gautas rezultatas Jus džiugins.

Svarstyklės (09.24 - 10.23)

Profesinėje veikloje Svarstyklėms pirmoji birželio mėnesio pusė gana pasyvi. Mažai tikėtinas karjeros augimas ar didesnės permainos, tad tiesiog plauksite pasroviui. Antroje mėnesio pusėje Svarstyklių ženklo atstovui greičiausiai pavyks įgyvendinti tai, ko seniau nepavyko. Galimos kelionės-komandiruotės, tačiau ne viskas jose vyks taip, kaip suplanavote. Mėnesio pabaigoje apskritai geriau nekeliauti darbo reikalais, nes norimo rezultato galite nepasiekti.

Skorpionas (10.24 - 11.22)

Birželio mėnesio pradžia tiesiog puiki. Tikėtinos geros permainos darbe. Pagaliau pavyks įgyvendinti tai, ko ilgai ir atkakliai siekėte. Jūsų užsispyrimas ir sunkus darbas veda tiesiai į sėkmę. Mėnesio viduryje galite susidurti su finansiniais sunkumais, tačiau greitai sugalvosite kaip išspręsti šią problemą. Mėnesio pabaigoje greičiausiai teks grįžti prie nebaigtų, bet jau senokai užmirštų darbų. Visgi nesusikoncentruokite vien į darbus. Stiprinkite imunitetą ir pradėkite sportuoti, jeigu to dar nepadarėte.

Šaulys (11.23 - 12.22)

2015 metų birželį Šaulys labiau pasitikės savimi ir tikės savo priimamų sprendimų teisingumu. Jeigu turite kažkokių neįgyvendintų idėjų ar nerealizuotų projektų, pats laikas veikti dar mėnesio pradžioje. Nieko neatidėliokite, nes antroji mėnesio pusė nebus tokia palanki. Jūsų užsispyrimas leis pasiekti geriausių rezultatų. Gali būti, kad profesinėje veikloje iškils sunkumų, bet lengvai juos įveiksite. Pasistenkite maitintis sveikiau, nepiktnaudžiaukite alkoholiniais gėrimais. Galimi konfliktai su draugais, kuriuos greičiausiai padės išspręsti jums artimas žmogus.

Ožiaragis (12.23 - 01.20)

Geras birželio mėnuo bus Ožiaragiui ar blogas, priklausys tik nuo jo paties. Jeigu žinote, ką turite daryti, tiesiog veikite. Greičiausiai birželį būsite linkę „iš musės daryti dramblį“. Jus gali užklupti nesėkmės ir sveikatos sutrikimai susiję būtent su Jūsų emocine būsena. Todėl pasistenkite daugiau ilsėtis, išsimiegoti, praleiskite daugiau laiko gamtoje, miške. Visgi antroje mėnesio pusėje Ožiaragis pagaliau išmos džiaugtis tuo ką turi. Supras, kad kartais ir neigiami įvykiai išeina į naudą.

Vandenis (01.21 - 02.19)

Birželio mėnesį Vandenis mažiau abejos savo sprendimų ar veiksmų teisingumu. Pasitikėjimas savimi išaugs. Dirbsite sparčiau ir geriau, todėl darbus atliksite laiku. Šį mėnesį galite susikurti papildomą pajamų šaltinį ar gauti premiją už gerai atliktus darbus. Šio mėnesio horoskopas pataria būti atidesniems. Nepamirškite duotų pažadų, svarbių užduočių, neužbaigtų darbų. Užmaršumas gegužę gali Jums pakenkti. Vaikai pareikalaus didžiosios dalies Jūsų laisvalaikio, bet jūs su malonumu leisite laiką kartu.

Žuvys (02.20 - 03.20)

Žuvys pirmąjį vasaros mėnesį bus nusiteikusios labai pozityviai. Tai produktyvus laikas. Suspėsite atlikti ne tik suplanuotus darbus, bet ir dar daugiau. Sėkmė Jus lydės jeigu viską kruopščiai planuosite. Nenumokite ranka į aplinkinių patarimus, kartais žmonės iš šalies situaciją mato aiškiau. Puikus laikas mokytis kažko naujo. Stiprinkite imunitetą ir pradėkite sportuoti, jeigu to dar nepadarėte.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis