Astrologė Rima: ko tikėtis iš Veneros, įžengusios į Liūto ženklą

Venera Liūte „karaliaus“ nuo birželio 5 d. iki liepos 19 d. ir nuo liepos 31 d. iki rugpiūčio 10 d., atnešdama mums ryškias spalvas, šventes, šiltą, draugišką bendravimą ir Meilę.

Siūlome paskaityti ir šiuos straipsnius:
- Tokia kava, kokia yra populiari Lietuvoje, Italijoje laikoma „nusikaltimu, už kurį sodinama į kalėjimą“
- S. Kingas: siaubo užuomazgos ir pranašiški sapnai – iš ankstyvos vaikystės
- Gabrielės pokyčiai: romantiška nuotaka
- A. Cholina kviečia į įspūdingiausius savo spektaklius, sukurtus Maskvos J. Vachtangovo teatre
- Karšti sumuštiniai kitaip

Venera Liūte skatins pasirūpinti savimi, savo įvaizdžiu, troškimais ir norais. Palepinkime, pagirkime save. Šis periodas yra labai palankus būtent tokiam dėmesiui. Veneros spindulius nukreipdami link savęs kaip tik padėsime savo partneriui geriau pamatyti mūsų individualumą ir grožį. Mylėk save, tai ir kitas mylės!

Net patiems užkietėjusiems altruistams būtų ne pro šalį atkreipti dėmesį į save, į savo „ego“, patenkinti savo poreikius bei pripažinti, įvertinti savo gebėjimus, pagirti save ir aplinkinius. Žinant šio periodo tendenciją, sugebėkime draugiškai ir atlaidžiai priimti pagyrimus ir iš kitų.

Šiuo periodu atsidavę Veneros energijai galime iš ties išjausti, išgyventi, patirti „karališką“ savivertės jausmą, kurį, vėliau prisiminus, bus galima atkurti ir pasinaudoti, kai iškils tokia būtinybė.  Maža paslaptis – ši energija labai naudinga stuburui, ištiesinus nugarą jis padeda laikyti aukštai pakeltą galvą.

Venera, keliaudama Liūto zodiako ženklu, sudarys aspektus su kitomis planetomis, kurios darys įtaką Venerai ir tuo pačiu mums.

* 06.05-06.07 – Veneros harmoningas aspektas su Merkurijumi  - palankus laikas užmegzti naujas pažintis.

* 06.06-06.08 – Veneros harmoningas aspektas su Saturnu - puikus laikas ilgalaikiams santykiams ypač su vyresniu partneriu, sužadėtuvėms, vedyboms.

* 06.21-06.23 – Veneros harmoningas aspektas su Saule - tinkamas laikas sužadėtuvėms, vedyboms, santykių harmonizavimui su sutuoktiniu, vaikais.

* 06.25-06.28 – Veneros harmoningas aspektas su Uranu – tokiu metu dažnai užmezgama netikėta, įdomi pažintis, galime patirti susižavėjimą, naują ryškų meilės romaną, seksualinį nuotykį.

* 07.12-07.18 ir 08.01-08.06 – Veneros jungtis su Mėnuliu – ramūs, laimingi periodai, kurių metu norėsis pasirūpinti savo artimaisiais, šeimos nariais, to paties galime sulaukti ir iš jų. Puikiai klostysis santykiai su moterimis.
 
* 07.23-07.27 – Veneros įtampos aspektas su Saturnu - tokiu laiku atsiranda sunkumų ir problemų bendraujant, galime susidurti su jausmų atšalimu, ignoravimu, nenoru bendrauti. Nedarykime skubotų išvadų ir sprendimų - po nakties visada ateina diena.

* 07.25-09.06 – Veneros retrogradinis judėjimas – meilės santykių eigos peržiūra, įvertinimas iš naujo, tokiu metu dažnai grįžta buvusi sena meilė, sutuoktiniai, meilužiai.

Venera Saulės spinduliuose suteiks mums lengvumo, džiaugsmo, harmonijos, noro stipriai, aistringai mylėti ir būti mylimiems. Atverkime širdis! Tegu karaliauja meilė!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis