Savaitės horoskopas: prasidėjusios jaunaties prognozės nuteikia optimistiškai

Savaitės pradžioje imkitės darbų, kurie nereikalauja ypatingo dėmesio.

Šių dienų skaitomiausi:
- Kokią įtaką žmogaus likimui daro jo vardas?
- Italas Fabrizio: su italais susidėti neverta
- Vyrų seksualumas įvairiame amžiuje: kada jų klestėjimo laikas
- Tarp grožio naujienų - analogų neturinčios priemonės
- Krabų lazdelės tešloje

BENDRA PROGNOZĖ

Šis metas palankus svarbios informacijos rinkimui - tai pravers tiek profesinėje veikloje, tiek bus naudinga mokslui ar laisvalaikiui.

Savaitės viduryje galimi nemalonumai ir juos greičiausiai sukels nepastovi psichologinė būsena, vidiniai konfliktai, nepasitikėjimas savo jėgomis. Venkite pervargimo.

Kai kurios užduotys, susijusios su šeimos reikalais, gali pasirodyti nežinomos, todėl teks griebtis to, kas neįprasta, visiškai nauja. Ir tai nėra blogai.

Nuo savaitės vidurio prasidės laikas, kurį palanku leisti su draugais, artimaisiais, tais, kurie jūsų gyvenime užima labai svarbią vietą.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Avinas

Nuo šio antradienio vakaro, kai prasidės jaunatis, pradėkite galvoti apie naujus užmojus, šeimos gerovę. Nepraleiskite progos ko nors naujo išmokti, sužinoti. Palankus metas tvirtinti draugystės ryšius, megzti naujas pažintis. Galbūt šiek tiek stresuosite, nes bus sunku suspėti viską deramai atlikti darbe ir savo ūkyje. Savaitgalį pravartu aktyviai pailsėti, dalyvauti renginyje, skirti dėmesio vaikams. Regis, būsite linkę ieškoti smagių nuotykių, ir jums tai seksis. Gali būti, kad vėl suliepsnos prigesusi meilės aistra arba užmegsite naują romantišką ryšį. Tikėtinos papildomos pajamos, planuoti pirkiniai.

Jautis

Ši savaitė gana palanki prekybai, komercijai, reklamai, įvairiems komunikaciniams reikalams ir visam tam, kas sutvarkoma telefonu, internetu. Galbūt sulauksite pasiūlymų dėl bendradarbiavimo. Suaktyvės kontaktai ir su draugais, giminaičiais. Galbūt teks kažkur vykti, ką nors lankyti, sveikinti, svečiuotis. Savaitgalį kažkas iš šeimos narių, giminaičių bus pasirengęs jums padėti, jei tik parodysite deramą dėmesį, pagarbą. Tik nediktuokite aplinkiniams savo valios ir neprimetinėkite nuomonės.

Dvyniai

Šią savaitę būsite aktyvūs, o gal net neįprastai ūmūs, neatsargūs. Regis, prasidėjus jaunačiai jums itin parūps su buitimi, nuosavybe, remontu susiję reikalai. Turbūt turėsite su kuo pasidalinti savo problemomis ir sulauksite palaikymo. Galbūt gausite pasiūlymą, susijusį su verslu, nekilnojamuoju turtu, kūrybiniu projektu. Savaitgalį būsite linkę flirtuoti, šmaikštauti, daug kalbėti, filosofuoti, mokytis ir mokyti kitus. Iš interneto ar aplinkinių išgirsta informacija, gandai gali būti jums naudingi. Netikėtai gali užsimegzti ypatingas ryšys.

Vėžys

Šią savaitę pasistenkite išsiaiškinti dalykus, kurie jums yra svarbūs, bet nelabai aiškūs. Regis, būsite nusiteikę slaptiems meilės pasimatymams, meninei kūrybai. Gali sudominti nelegali, konfidenciali veikla ar informacija. Savaitei įsibėgėjant daugės pasitikėjimo savimi ir praktiškumo. Nors nerimo kels permainos, naujovės, jos turėtų išeiti į naudą. Savaitgalį puikiai pailsėsite ir kūnu, ir dvasia. Galbūt atsiras naujų meilės, didesnio komforto arba praturtėjimo vilčių. Galite gauti netikėtų dovanų ar šiaip likimas kažkuo nustebins.

Liūtas

Nuo šio antradienio vakaro palanku planuoti ateitį, tačiau vertėtų atsirinkti, su kuo jums pakeliui. Kitų parama bus labai svarbi, siekiant įgyvendinti svarbius tikslus. Regis, neblogai seksis su labdara, medicina, menu, mistika susiję reikalai. Galimas pasiūlymas iš užsienio. Savaitgalį pasižymėsite iškalba, komunikabilumu. Būsite kupini aistringų jausmų, romantiško polėkio, tad netrūks priešingos lyties dėmesio. Regis, kažkas paskatins malonius prisiminimus, naujas viltis. Galite susipažinti su asmeniu, kurio palankumas jums labai pravers.

Mergelė

Nuo pirmadienio būsite dalykiški ir reiklūs sau bei kitiems. Regis, skubėsite pabaigti kai kuriuos neatidėliotinus darbus, parengti ataskaitas ar pan. Nuo trečiadienio jau palanku imtis naujovių bei jas planuoti. Tinkamai elkitės su technika. Jūsų iniciatyva gali įvykti svarbus susitikimas, renginys. Savaitgalį pravartu daugiau pamąstyti vienumoje, atsiribojus nuo svetimų įtakų. Akivaizdu, kad patys turite spręsti savo problemas ir nelaukti, kad tai padarytų kiti. Nepatartina pernelyg išlaidauti, kurti abejotinų planų. Labiau saugokite ir savo meilę, partnerystės ryšius.

Svarstyklės

Šią savaitę būsite nusiteikę filosofuoti, politikuoti, o gal ir aršiai konkuruoti dėl projekto finansavimo, norimos studijų vietos ar kt. Švietimo, mokslo, užsienio reikalai, teisinės aktualijos gali rimtai prikaustyti jūsų dėmesį. Tai, ką nuspręsite, turės eigą ir pasekmes. Pasistenkite ne tik naudotis geromis progomis bei kitų palankumu, o ir patys būti naudingi bei atsakingi. Savaitgalį neatsisakykite šaunaus draugų ar gerbėjų pasiūlymo, kolektyvinės pramogos. Nusimato jaudinamas susitikimas, įdomi pažintis.

Skorpionas

Nuo pirmadienio būsite įžvalgūs, energingi, tačiau galbūt aplinkiniai ne iš karto tai įvertins. Imkitės neatidėliotinų finansinių, mokestinių reikalų užbaigimo. Nuo trečiadienio palankus metas juridiniams reikalams, projektams tvarkyti bei vykti į užsienį, kelti kvalifikaciją, megzti ryšius su užsieniečiais. Galbūt gausite informacijos, susijusios su išvykusiu asmeniu ar kelione, studijomis. Savaitgalį gali tekti dalyvauti įdomiame renginyje, užmegzti solidžią pažintį. Galbūt jus sudomins darbo pasiūlymas ar su tuo susijęs skelbimas, užuomina. Venkite konfliktinių situacijų.

Šaulys

Šią savaitę šeimos nariai gali pareikalauti daug dėmesio, pagalbos. Būkite rūpestingi kitiems, tačiau nesileiskite manipuliuojami, apgaudinėjami. Ir turėkite omenyje, kad į agresiją bus atsakyta agresija. Antra periodo pusė palanki juridiniams reikalams tvarkyti bei vykti į užsienį. Ramybę gali drumsti meilės abejonės, tačiau jas pavyks išsklaidyti ir net sukurti romantišką atmosferą. Savaitgalį praleiskite nekasdieniškai. Jums reikia naujų įspūdžių, vaizdų. Pokalbis su nepažįstamu asmeniu gali labai suintriguoti. Galite apsispręsti dėl kelionės, studijų. Galbūt sulauksite viltingos žinutės iš naujo gerbėjo.

Ožiaragis

Iki trečiadienio su naujais užmojais dar neskubėkite. Teks vikriai suktis darbe, kad laiku užbaigtumėte tai, ką turite užbaigti. Galimos techninės problemos. Sveikata pasigirti veikiausiai negalėsite. Gresia priepuoliai, ūmūs uždegimai, alerginės reakcijos. Svarbu rasti kompromisą, bendraujant su oponentais, konkurentais. Gali būti, kad įsimylėsite. Savaitgalį jus šiek tiek gali užgauti partnerio priekaištai, pavydas. Arba patys būsite linkę kelti scenas ar depresuoti, galvoti apie mirtį, permainas. Jeigu nekantrausite pasiekti tikslą, galite suklysti.

Vandenis

Šią savaitę jums kaip oro reikės aplodismentų, komplimentų, meilės. Tikriausiai seksis, jeigu ieškote darbo, siekiate pripažinimo arba vykstate į kelionę, kad atgautumėte jėgas, pataisytumėte sveikatą. Savaitgalį galbūt vyksite į vestuves ar kokį konkursą. Venkite per daug reikalauti iš savo sutuoktinio ar meilės partnerio bei ignoruoti jo dėmesį, pasiūlymus. Neapgalvotu elgesiu galite sukelti įtarimą, kurį išsklaidyti bus nelengva. Verčiau nudžiuginkite mylimą žmogų, šeimos narius viena kita malonia smulkmena. Galite sulaukti itin intriguojamo pasiūlymo ar pranešimo.

Žuvys

Šią savaitę su darbais susidorosite nesunkiai. Tik nesigriebkite to, ką nelabai sugebate, neturite kompetencijos ar galimybių. Saugokitės apgaulių ir patys išlikite sąžiningi. Palanku megzti pažintis, tik pasistenkite gerai atrodyti, pasitelkite humoro jausmą. Labiau prižiūrėkite vaikus. Savaitgalį tiktų pradėti mankštintis ir laikytis dietos pagal naujas metodikas. Išties verta pagalvoti apie tvarkingesnį gyvenimo būdą, sveiką mitybą, naują įvaizdį. Gali kilti ūpas puošti, lavinti, dresuoti naminius gyvūnus ar kokį mielą padarą įsigyti, prisijaukinti. Tai neblogai seksis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis