Niekada nepaleiskite moters, turinčios šias 12 savybių

Keletą kartų gyvenime visiems pavyksta sutikti ypatingų moterų, viena kurių ir turi tapti Ta vienintele – jūsų svajonių moterimi. Šitie susitikimai visada būna netikėti ir dažnai net gi nepatogūs jums, tačiau dama vis tiek atsiranda ir keičia jūsų gyvenimą amžiams.

- 81 m. Nina: neįtikėtini receptai, kaip išlikti jaunai visą gyvenimą
- Senstu ir gražėju. Ką patarią dietologė toms, kam per 40
- V. Pauliukaitis: pagalvojau logiškai - jei dirbsiu šį darbą, kokie užaugs mano vaikai?
- Sveikų ir žvilgančių plaukų paslaptis – natūralios plaukų kaukės
- Ką valgo J. Lopez, kad jai pavyksta išlaikyti tobulą figūrą

Gamta mus sukūrė taip, kad leidžia dviem priešingybėms sudaryti vieną visumą. Antrosios puselės paieška – tai kelionė, kuri dažnai būna ganėtinai sekinanti. Jei jums pasisekė surasti moterį, kuri jūsų nevaisingoje dykumoje virto nepaprasto grožio gėlele, laikykite ją taip stipriai, kaip tik sugebėsite – niekada, niekada nepaleiskite jos.

Sutikę savo gyvenimo meilę, ne visi mes elgiamės protingai ir, patikėkite manimi, po to gailimės to. Jei moteriai yra būdingos šios 12 savybių, – niekada neleiskite jai išeiti.

Ji protingesnė už jus

Kiekvienam vyrui reikalinga protingesnė už jį moteris, padėsianti jam keliauti per gyvenimą. Sakoma, kad už kiekvieno didžio vyro slepiasi dar didesnė moteris. Ir tai yra tiesa. Vyras be moters – ne daugiau nei paprastas egoistas. Įleiskite į jo gyvenimą protingą moterį ir jame atsiras prasmė, kryptis ir išmintis, padėsianti visko nesugadinti.

Ji graži

Grožis slypi žiūrinčiojo akyse: kol ji jums atrodo nepaprastai graži (pagal jūsų skonį), laikykitės jos. Aš pastebiu, kad mūsų laikais yra žmonių, kurie skiria per daug dėmesio grožiui, ir žmonių, kurie, priešingai, kyla prieš šitą koncepciją ir visai neskiria dėmesio išoriniam grožiui. Grožis – tai, kuo žmonės mėgaujasi nuo tada, kai jie sugeba matyti. To nereikia gėdintis, tačiau reikia išmokti tai vertinti teisingai.

Ji gera ir rūpestinga

Dori žmonės - geri žmonės. Jei ji nėra gera – neverta ir kalbėti, jog jos neturi būti jūsų gyvenime. Labai svarbi moters savybė – mokėjimas rūpintis. Kai kurios tiesiog nenori turėti vaikų. Būna santykių, kuriuose rūpestingesnis būna vyras, o ne moteris. Tačiau visos moterys turi motinišką instinktą. Jei vieną gražią dieną norite sukurti šeimą, turite būti tikras, kad suradote moterį, kuri nori (ir yra tinkama) būti motina.

Ji energinga

Kartais gyvenimas būna sudėtingas. Jis taip pat būna nuobodus ir monotoniškas. Moterys nėra sukurtos tam, kad linksmintų vyrus. Greičiau, priešingai. Tačiau su moterimi, kuri yra energinga, judri ir pasiruošusi leistis ieškoti nuotykių, jūs jausitės laimingesnis.

Ji jus myli iki pat sielos gelmių

Tai, be abejo, pati svarbiausia savybė. Kai moteris jus myli, ji tai daro visa širdimi. Vyrai myli kitaip – jie yra labiau egocentriški. Moterys geba visą save pašvęsti tam, kurį ji myli. Jei suradote moterį, kuri tikrai jus myli – gavote didžiausią visatos dovaną.

Ji geba leistis į kompromisus

Abiejų lyčių žmonės yra užsispyrę. Mums patinka tam tikri dalykai ir mes nelabai esame atviri pokyčiams, kurie, kaip mums atrodo, yra nereikalingi. Tačiau vienaip ar kitaip santykiai yra kuriami kompromisais. Jei norite, kad santykiai būtų, kompromisai bus reikalingi. Surasti moterį, kuri yra linkusi į kompromisus – tai tik pusė darbo. Jums taip pat teks į juos leistis.

Ji sukuria namų jausmą

Mylėti, mylėti giliai – tai tarsi pirmą kartą gyvenime surasti savo vietą pasaulyje, savo namus. Tai žinoti, kad esate būtent ten, kur turite būti, ir kad jums daugiau niekur nereikia. Jei žiūrite į jos akis ir matote savo sielos atspindį – reiškia, jūs namuose. Niekada neišeikite.

Ji labai džiaugiasi sakydama jums, kad jūs nesate teisus

Kiekvienam vyrui reikalinga moteris, kuri ištrauktų jį iš šitos nesąmonės. Vaikinai turi keistą sugebėjimą priimti neteisingus sprendimus ir daryti kvailus dalykus. Suradę moterį, kuri padės jums laikytis jūsų kelio ir sakys, kur jūs klystate, galėsite pagerinti, tačiau ir sugadinti savo gyvenimą.

Ji stipri, tačiau moteriška

Kiekvienam patinka skirtingos moterys, tačiau jos visos yra jėgos ir moteriškumo derinys. Stipri moteris – partneris, kuris reikalingas kiekvienam vyrui. Moteriška moteris – tai... tiesiog moteris. Šios dvi savybės nėra priešingos. Dažnai jos sėkmingai dera: moteris žino savo vertę, tačiau didžiuojasi, kad gimė būtent moterimi.

Ji aistringa

Aistros kupinas gyvenimas yra vertas, kad gyventumėte. Tačiau gyventi aistringo gyvenimo vienam tiesiog neįmanoma. Aistra atsiranda tarp dviejų gyvų organizmų, net gi tarp dviejų individualybių. Aistra nuostabi tuo, kad ji yra „užkrečiama“. Tai labiausiai pasaulyje trokštamas „patogenas“.

Ji vadovauja

Suprantu, kad kai kurie vyrai specialiai ieško sau žmonos, kuri sėdėtų namuose. Aš taip pat suprantu, kad yra begalė moterų, svajojančių apie tai. Tačiau toks moterų tipas - ne man, nors dažnai žmonės ieško būtent to. Jūs vis tiek norite vadovaujančios moters. Jeigu ji nori likti namuose, gaminti, tvarkyti namus ir rūpintis vaikais, įsitikinkite, kad ji tikrai yra tas moters tipas, kuris maksimaliai sėkmingai realizuoja save namų ruošoje.

Ji jums yra viskas

Kartais mes beprotiškai mylime žmogų ir negalime paaiškinti kodėl. Iš tikrųjų, jums ir nereikalinga priežastis. Jei jus ją mylite ir negalite įsivaizduoti gyvenimo be jos – neleiskite sau jos paleisti. Jei ji jums reiškia tiek daug, turite tai suprasti. Dažnai žmonės nesupranta, kiek kitas žmogus jiems reiškia, kol nepraranda jo. Mes visada galvojame, kad dar bus antras šansas, kad, galbūt, kada nors mes ir vėl būsime kartu. Gali būti. Tačiau gali būti ir priešingai. Jūs galite prarasti ją amžinai. Po to daug metų galite galėtis, jog praradote svarbiausią savo gyvenimo dalyką. Nerizikuokite.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis