Dalykai, kuriuos turi padaryti iki 40-ies

40-ies metų moteris dažniausiai jau yra pilnai susiformavusi ir susivokusi asmenybė. Visgi gyvenant šiuolaikiniame, beprotiškai greitame ritme dažnai nuklystame ir pasimetame tarp savo sprendimų.

- Ž. Vaškytė-Lubienė: šeimoje moteris gali vyrą paversti vergu arba padaryti karaliumi
- Šiam grožio receptui – 500 metų!!! Angliška jauninanti kaukė veidui
- Grožio dosjė. N. Marčėnaitė: niekada nenorėjau būti kaip visos
- V. Baublienė: d’accord arba dar kartą apie prancūzes ir Paryžių
- 9 moteriškos aprangos detalės, kurios vyrams – pačios seksualiausios
- Lenktos koridoriaus sienos tarsi formuoja upę, tekančią per butą
- Žalumynų šaldymas žiemai

Pateikiame keletą patarimų, ką moteris turėtų padaryti ir suvokti iki savo 40-mečio, kad gyvenimas būtų išties pilnavertis ir džiuginantis.

Bandyti pakeisti savo karjeros kryptį

Galbūt tai skamba pernelyg drastiškai, bet visgi toks poelgis gali atnešti begalę džiaugsmo Jūsų gyvenimui. Kai kurie žmonės savo karjeros kelią lipdo nuo pat gyvenimo pradžios – tai yra labai šaunu, jei veikla yra tarsi svajonė ir suteikia pilnatvės jausmą. Kaip bebūtų gaila, retam iš mūsų pasiseka visą gyvenimą jaustis laimingam dirbant vienoje srityje. Bandyti keisti darbo sritį yra sveikintinas poelgis, ypač jei pradedame eiti savo senos svajonės link. Tai gali pakeisti gyvenimą ir padėti surasti tikrąją save. Žinoma, baimė prarasti viską, ką turėjome iki šiol, dažnai kausto, tačiau pradėjimas iš naujo statyti savo gyvenimą mus gali išmokyti suvokti laikinumo bei bebaimiškumo sąvokas.

Nebijoti elgtis beprotiškai

Mūsų visuomenėje yra priimta, jog beprotiški ir spontaniški poelgiai toleruojami tik jaunystės metais. Tačiau tai neturėtų būti drąsios ir protingos moters požiūris. Atvirkščiai, beprotiški poelgiai įrodo, jog moteris džiaugiasi gyvenimu ir nebijo to parodyti pasauliui. Galbūt seniai svajojate apie šuolį parašiutu, salsos pamokas ar gal niekada nesilankėte striptizo klube? Nebijokite parodyti, kad gyvenate ne tik dėl kitų, bet ir dėl savęs. Ne po savaitės ir ne rytoj, pradėkit pildyti savo mažas ir dideles svajones jau šiandien.

Pamilti save

Tai kartais trunka kone visą gyvenimą, tačiau kuo anksčiau to pasiekiama, tuo labiau mėgaujamės kiekviena diena. Pamilti save reiškia ne tik suvokti savo kūno grožį, bet pradėti susigyventi su savo jausmais ir emocijomis, mintimis ir netgi trūkumais.

Būti pribloškiančiai!

Vien tai, kad Jums ne 23-eji tikrai nereiškia, jog negalite būti žavinga, gyvybinga ir įdomi. Žinoma, žavesys bėgant metams įgauna kitą atspalvį, bet jis dažnai gali būti net įspūdingesnis už jaunų panelių skleidžiamą šarmą. Tam nereikia dėvėti aptemptų mini sijonukų ir šokti naktiniame klube – elegancija yra kur kas seksualesnis ir paslaptingesnis reiškinys. Vilkėdamos skoningus drabužius, pasirinkusios tinkamą makiažą ir svarbiausia – gerai nusiteikę, mes visos galim būt kerinčios.

Keliauti

Visgi, kas gali būti geriau už atitrūkimą nuo rutinos būnant kitoje šalyje? Keliavimas turi nuostabią savybę – išvykus susivokti savyje ir suplanuoti ateities žingsnius yra daug paprasčiau, negu namų aplinkoje. Galbūt atostogų metu svečioje šalyje laukia nuotykiai, kurie pakeis ar tiesiog praskaidrins gyvenimą.

Ištrūkti iš komforto zonos

Kai susikuriame sau patogų gyvenimą, yra grėsmė savo kasdienybę paversti itin nuobodžia. Rami ir patogi kasdienybė nėra blogai, jei joje jaučiamės laimingi. Visgi tokia stagnacija dažnam gali prišaukti liūdesį, tad nereikia bijoti „pažiūrėti“ kas vyksta už Jūsų susikurtos ramybės sienos – tai tikrai neturėtų nuvilti.

Rasti gyvenimo prasmę

Kiekvienas iš mūsų nori palikti savo „pėdsaką“ pasaulyje. Žmogus tai pasirenka labai individuliai: vieni save įprasmina per vaikus, kiti – per kūrybą ar pagalbą kitiems. Svarbu rasti tai, kas džiugina širdį.

Suformuoti norus

30– 40 metų moterys dažniausiai žino, ko nori. Visgi, jei abejojate savo norais, reikėtų juos susiformuoti taip įprasminant savo vertę. Žinojimas, ko norim iš gyvenimo, iš darbo ar iš santykių su kitu žmogumi leis susikoncentruoti ir pasiekti savo tikslus.

Mylėti nevaržomai

Būnant tokio amžiaus tikrai nederėtų bijoti mylėti. Jaunesni žmonės dažnai užgožia savo emocijos bijodami pasirodyti silpnais – vengia būti įskaudinti ar apkvailinti. Bet visgi gebėjimas mylėti kitą laisvai ir aistringai leidžia suprasti tikrąjį meilės grožį. Rizika būti įskaudintai visada yra, tačiau tikra meilė neabejotinai to verta.

Pasakyti, kaip jautiesi

Dažnai dėl paprasto mandagumo mes nutylim savo nuomonę, bijodami įžeisti kitą. Tokiu būdu prarandame dalelę savęs, nes užgožiame savo vidinį balsą. Turėti drąsos ir ryžto taktiškai ir mandagiai pasakyti savo nuomonę tik įrodo, jog esate stipri moteris, galinti drąsiai atstovauti savo nuomonę.

Nesvarbu, jog gyvenate ne tobulą, o pilną įvairiausių išbandymų ir skaudžių įvykių gyvenimą. Jame tikrai gausu vertingų, aistringų ir įdomių patirčių. Svarbu suvokti, jog visi gyvenimo įvykiai išmokė gyventi ir suformavo Jus būtent tokią, kokia esate dabar. Mes vis dar augame, mokomės ir mūsų laukia daugybė nepatirtų nuotykių. Džiaukimės savimi ir savo gyvenimu!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis