Savaitės horoskopas: plūstels geros dienos - skubėkime tai išnaudoti

Savaitės pradžia itin palanki kelionėms.

Savaitgalio skaitomiausi straipsniai:
- Austrijoje gyvenanti lietuvė sukūrė verslą, kuri ketina perkelti ir į Lietuvą
- L. Lago: Ispanių ir lietuvių charakteris nelabai ir skiriasi - visos karštakošės
- Geriausios liekninančios iškrovos dietos – per dieną ištirps iki 3,5 kg
- Šitos medžiagos gali būti daugybės endokrininių ligų, persileidimo, nevaisingumo priežastis
- 4 sekso pozos, sustiprinančios emocinį ryšį
- Medutis su varške

BENDRA PROGNOZĖ

Dauguma pajus pozityvios energijos antplūdį, norą nuveikti kažką nauja. Sėkmingas bei produktyvus bus ir kolektyvinis darbas. Tiesa, šiuo laikotarpiu vertėtų atidžiai rinkti žodžius, nes labai lengva kai ką įžeisti bereikalingomis pastabomis ar aštria kritika, ir visa tai gali turėti ilgalaikes pasekmes.

Antroji savaitės pusė nepalanki ir nestabili emocine prasme. Teks gerokai pasistengti, norint pasiekti sėkmę, ir jei netingėsite, jums pavyks.

Viso laikotarpio metu tie, kurie dar nerado šeimyninės laimės, gali sutikti antrąją pusę.

HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

Astrologinė prognozė kitai savaitei - liepos 20-26 d. d.

Avinas

Nuo pirmadienio užsiimkite įprastais darbais, o jei aktualu, bandykite susirasti darbą. Tiktų remontuoti buitinę techniką ar ją įsigyti, jei tai yra suplanuota. Tikėtina, kad labiau nei paprastai rūpinsitės savo ir aplinkinių sveikata, teisinga mityba, švara, higiena, grožiu. Itin atsargiai elkitės su elektra, technika, nes gresia traumos. Savaitgalį tebetykos pavojai, tad vertėtų susilaikyti nuo rizikingų užsiėmimų ir ginčų. Su partneriu, šeimos nariais elkitės kuo maloniau, nes lengva sukelti jų pyktį, agresiją bei jums patiems susinervinti. Meilė gali žeisti, jei šėlsta nerealizuotos aistros. Saugokitės ugnies, sprogimų.

Jautis

Savaitės pradžioje būsite nusiteikę konsultuotis aktualiais klausimais, pristatyti kūrybinius projektus, dalyvauti žaidimuose, konkursuose. Tačiau panašu, kad neišvengsite ūkinių rūpesčių arba nerimo sukels sveikatos problema. Nesistenkite kitų įtikinti tuo, kuo patys netikite. Savaitgalis bus tuo geresnis, kuo daugiau pagarbos ir meilės jaučiate tiems, kurie yra šalia jūsų. Tai metas, kuomet ypač reikia artimųjų palaikymo. Meilės srityje gali pasikartoti ankstesnė situacija. Arba vėl parūps sena meilė. Nekonfliktuokite su kaimynais, nes piktuoju nieko nelaimėsite.

Dvyniai

Nuo pirmadienio jūsų emocijos bus nepastovios kaip vėjas. Jus gali prisiminti senas gerbėjas, buvęs sutuoktinis ar vaikystės draugas. Galite gauti informacijos, susijusios su pajamų šaltiniu, investicijomis, kūrybinių projektų eiga ir perspektyvomis. Šį savaitgalį jums iš galvos neišeis darbai, techninės problemos ar paslaugos, prekės. Regis, net neapsidžiaugsite, jei būsite pakviesti į svečius, pikniką. Nesinorės pirkti dovanų, ruošti vaišių. Norėdami pasirodyti originalūs, galite apsijuokti. Pasisaugokite kandančių, geliančių gyvių bei alergenų.

Vėžys

Šią savaitę nevengsite užsiimti protiniu darbu, rašyti laiškus. Visgi jums stigs emocinės pusiausvyros, nežinosite, ko pirmiausia imtis, ką spręsti - darbines ar asmenines problemas. Galite kažkam neįtikti ir sulaukti priekaištų. Nereikėtų pernelyg dramatinti menkų nesėkmių. Pasisaugokite traumų, agresijos. Savaitgalio dienos žada ir puikių potyrių, ir pavojų. Gali būti, kad dalyvausite sportiniame renginyje. Gresia traumos, persitempimai. Net kaip žiūrovai galite kažkaip nukentėti. Verčiau neužsibrėžkite per daug. Saikingos pramogos, pasimatymai gali šauniai nuspalvinti šias poilsio dienas.

Liūtas

Šią savaitę jums turbūt pavyks įveikti krizę, nepasitikėjimą savimi ar kuo nors kitu. Regis, vis labiau norėsis megzti pažintis, įdomiai leisti laiką, keliauti. Darbai ir kiti reikalai seksis gana sklandžiai, jeigu patys sau netrukdysite, blaškydamiesi nuo vieno užsiėmimo prie kito. Atsargiai kelyje. Savaitgalį nepatartina veržtis į viešumą, kur nors toli vykti, nes gresia avarijos, nemalonumai. Saugiausia ir geriausia bus asmeninėse valdose. Tiktų darbuotis žemės ūkyje, meistrauti. Tik nereikėtų pykti, jei šeimos nariai turi kitų planų. Sekmadienį galimas pakvietimas į pobūvį, pikniką.

Mergelė

Šią savaitę gana produktyviai bendrausite. Dalis pažadų, pasiūlymų pasirodys realiai įgyvendinami. Pavyks neblogai pasirūpinti pinigų, nuosavybės reikalais bei dokumentais. Gali būti pripažinti, įvertinti jūsų ar artimų žmonių projektai, darbai. Pavojinga svaigintis alkoholiu, narkotikais - tai gali stipriai sutrikdyti sveikatą, pridaryti problemų šeimai. Savaitgalį gali tekti aiškintis santykius su broliu, seserimi, giminaičiu, kaimynais ar kt. Nederėtų akcentuoti vien savo poreikių. Tikriausiai daug dėmesio skirsite žemės ūkiui, buičiai. Naudingiau praleisite laiką, jei nesiblaškysite, o iš anksto susiplanuosite.

Svarstyklės

Šiuo metu jums gali būti pasiūlyta pailsėti nuo darbo arba asmeninių santykių. Jeigu taip atsitiks, nedramatizuokite. Regis, stengsitės paneigti ar išsklaidyti kažkokias paskalas. Tikėjimas ir pasitikėjimas savimi padės rasti korektišką išeitį. Saugokitės elektros iškrovos, avarijų. Ir neleiskite jausmams užgožti sveiko proto. Savaitgalį aktualiu gali tapti buitinių daiktų ar dovanų pirkimas, techninės paslaugos. Daug dėmesio skirkite vaikams, partneriui - jiems to labai reikia, o jeigu stokoja, tai pyksta, nervinasi. Galbūt rūpės pirkti ar parduoti automobilį, kitokią techniką. Saugokitės traumų, gaisro.

Skorpionas

Šią savaitę pora dienų gerai jausitės būdami tarp žmonių, visuomeniniuose renginiuose. Galima tikėtis nesavanaudiškos pagalbos. Nuo trečiadienio jau pageidausite vienumos, tylos, būsite lengviau suklaidinami, sutrikdomi. Domins įvairios paslaptys, menas, dvasinės praktikos. Pasisaugokite sukčių, manipuliatorių. Gresia avarijos. Savaitgalį jausite emocinį polėkį, kils neįprastų norų bei užgaidų, tačiau jūsų gali nesuprasti kiti šeimos nariai, aplinkiniai. Venkite konfliktų, atsargiai vairuokite. Staiga gali paaštrėti sveikatos problema.

Šaulys

Šią savaitę iš solidaus žmogaus ar kito patikimo šaltinio gauta informacija gali padėti pagerinti turtinius, piniginius, verslo reikalus. Neblogas metas vykdyti konkretų planą, sudaryti sutartį, aptarti planuojamą kontraktą, projektą, įsigyti ilgalaikio naudojimo prekę. Tikėtini susitikimai su senais draugais, bendraminčiais. Savaitgalį geriau seksis vienumoje, tad būkite kuklesni, atsargesni, rūpinkitės sveikata, nevartokite alkoholio. Geriausius sprendimus diktuos vidinis balsas. Rekomenduojamos meditacijos. Tik pasisaugokite netikrų pranašų, aferistų.

Ožiaragis

Šią savaitę jums neblogai seksis protinė ir meninė veikla. Stenkitės išnaudoti progas savo kvalifikacijai bei autoritetui kelti, raskite jėgų atlikti ir užbaigti būtinus darbus, atiduoti skolas. Galimas kolektyvinis renginys, senų bičiulių susitikimas, pasimatymas su buvusia meile ar kt. Jums ir artimiesiems gresia avarijos, gaisrai, traumos, tad atsargiai. Savaitgalį gali nutikti taip, kad neturėsite laisvos minutės - reikės kažkur lėkti, skubėti. Ne visi aplink bus draugiški ir malonūs. Neimkite giliai į širdį negatyvios kritikos. Skuboti sprendimai nieko gero neduos, tad stenkitės gerai apgalvoti gautą informaciją.

Vandenis

Nuo pirmadienio jums nestigs veiklumo, ypač jei užsiimate verslu, apskaita, draudimu. Palanku sudaryti sutartį, ieškoti vienokios ar kitokios paramos. Aktyviai reikšite savo nuomonę ir kiti jūsų neabejotinai klausysis. Visgi stokosite emocinės pusiausvyros, o tai atsilieps santykiams su meilės ar darbo partneriais. Jokia rizika nepatartina. Savaitgalio dienomis būsite impulsyvūs, perdėtai jautrūs. Seksis geriau, jeigu vengsite minčių apie darbą, karjerą. Tikriausiai norėsis eiti į viešumą, vykti į renginius, pasimatymus. Atsargiai kelyje bei su pavojingais įrankiais, elektra.

Žuvys

Jeigu sau ir kitiems nesugadinsite nuotaikos, galėsite tikėtis neblogos savaitės pradžios. Būsite nusiteikę meilės pasimatymams, flirtams. Gana sumaniai spręsite psichologines artimųjų problemas. Galbūt apsispręsite konkrečiam žingsniui verslo, politikos ar finansų srityje, investuosite, imsite kreditą ar ruošite dokumentus. Solidus pažįstamas gali duoti patarimą. Savaitgalį galbūt mėginsite įgyvendinti planus, susijusius su mokslu, kultūra, užsieniu, sportu. O jeigu niekur toliau neišvyksite, sunku bus jus atitraukti nuo laikraščių ir televizoriaus, kompiuterio. Saugokite vaikus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis