Savaitės horoskopas: Amūras nesnaus

Pirmosios savaitės dienos tinka spręsti svarbius klausimus, tarkime, juridinius.

BENDRA PROGNOZĖ

Būkite pasiruošę įtemptam darbui, netikėtoms situacijoms. Šiuo metu kūrybinis jūsų potencialas - aukštesnis nei įprastai.
Nuo trečiadienio tinka ieškoti naujo darbo, palankus laikas testams.

Palankus laikas klaidoms taisyti, taip pat pasirengti naujiems darbams.

Tiesa, savijautai laikotarpis nėra pats palankiausias. Pasirūpinkite savo sveikata. Taip pat kontroliuokite savo emocijas. Nemažai dėmesio, panašu, teks skirti artimiesiems. O tiems, kurie ieško antros pusės, likimas gali atsiųsti daug žadančią pažintį.

Astrologinė prognozė kitai savaitei - liepos 27-rugpjūčio 2 d. d.

HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

Avinas

Nuo šio pirmadienio jums neblogai seksis tvarkyti kelionių dokumentus, juridinius reikalus, ruošti publikacijas, megzti ryšius su užsieniečiais ir pan. Dalykinėje veikloje būsite kompetentingi ir pareigingi. Tik nebūkite familiarūs, gerbkite kolegas, klientus. Savaitgalį planuokite taip, kad šeštadienį, kuris žada daugiau jėgų ir populiarumo, skirtumėte laiko draugams, kitiems žmonėms, sportui, renginiams, o sekmadienį - asmeniškai sau, pasyvesniam poilsiui, apmąstymams.

Jautis

Šią savaitę turbūt bandysite sutvarkyti užsitęsusį finansinį reikalą, susitarti dėl kredito, paskolos, draudimo ar kt. Tikėtini svarbūs susitikimai, interviu. Regis, kai kas pagaliau išsispręs. Gali kilti noras iš pagrindų keisti savo įvaizdį ar pakeisti aplinką, pakeliauti. Šeštadienį iš galvos neišeis nebaigti darbai, globalios politikos klausimai, vieši reikalai. Tačiau atsipalaidavimo poreikis didėja, o ką nors rimta dirbti vis sunkiau. Savo namų, ūkio, šeimos komforto aktualijos bus arčiau širdies ir tam negailėsite laiko, lėšų. Sekmadienį galite sutikti žmogų iš savo praeities. Gali atsiskleisti sena paslaptis.

Dvyniai

Nuo pirmadienio kelias dienas sunku bus išlaikyti emocinę pusiausvyrą. Vis dėlto lengvai atliksite suplanuotus darbus ir dar spėsite parodyti dėmesį tiems, kuriais žavitės. Palanku teikti ir gauti konsultacijas aktualiais klausimais, tame tarpe - psichologinio pobūdžio. Šį savaitgalį nepristigs įspūdžių. Galbūt leisite laiką toli nuo namų arba su žmonėmis iš toli. Būsite nusiteikę įvairiems susitikimams, džiaugsitės netikėtais skambučiais ar laiškais, ekskursijomis, virtualiu bendravimu ir t.t. Pašnekovus žavėsite įdomiais minčių šuoliais. Nepraraskite atsargumo vandens telkiniuose.

Vėžys

Nuo pirmadienio teks rimtai padirbėti, pasinaudojant įgyta patirtimi bei įgūdžiais. Gali būti, kad nerimą kels sveikatos sutrikimai. Jeigu gerai jaučiatės, pravartu tartis dėl įsidarbinimo ar geresnių darbo sąlygų. Bendraudami ieškokite bendrumų užuot pykę dėl skirtingumų. Šį savaitgalį jūsų mintys skrajos toli nuo kasdienybės. Regis, bus priežasčių giliems prisiminimams, filosofiniam susimąstymui apie gyvenimo prasmę, baigtinumą, amžinybę ir t.t. Gali kažkaip keistis jūsų požiūris į materialines vertybes, garderobą. Galbūt kils ūpas daug kuo atsikratyti idant sumažėtų apsikrovimas nebūtinais daiktais.

Liūtas

Šią savaitę tikėtini renginiai, kuriuose turėsite dalyvauti, nepriklausomai nuo norų. Galimas naudingas susitarimas, kuris užtikrins didesnes pajamas arba suteiks kitų svarbių vilčių. Tačiau galite susidurti su kliūtimis, jeigu tvarkote ūkinius, techninius reikalus. Savaitgalį jūsų nuotaikos bus permainingos ir labai veikiamos artimų žmonių. Skirkite laiko mėgstamiausiems užsiėmimams, sportui, meditacijoms, tik venkite svaigalų ir kvaišalų. Dėl pastarųjų gali rimtai nukentėti jums svarbūs santykiai. Šiuo metu galite išvykti ar ką nors išlydėti į tolimą kelią.

Mergelė

Šią savaitę pravartu labiau pasirūpinti savimi, šeima, namais, sodyba. Pasinaudokite pozityvios energijos banga ir atlikite tai, kas svarbiausia. Regis, iš neabejingo žmogaus sulauksite puikaus patarimo ar konkrečios pagalbos aktualiu klausimu. Tikriausiai leisite sau ir paišdykauti, atsipalaiduoti labiau nei paprastai. Savaitgalis bus darbingas, jei esate suplanavę kokią talką, ūkinę veiklą ar kt. Vis dėlto dabar pravartu būtų tausoti jėgas, sveikatą. Meno, grožio sritys turbūt leistų pasireikšti ir kiltų įdomių idėjų. Daugiau dėmesio skirkite partneriui, nes jam reikia emocinio palaikymo. Atsargiai vandenyje.

Svarstyklės

Nuo pirmadienio teks tvarkyti skubius reikalus, tartis dėl aktualių klausimų. Galite sudaryti naudingą sutartį, gauti avansą, honorarą, įsigyti vertingą daiktą. Uoliai tvarkysite buitinius ir su gimine susijusius reikalus, daug galvosite apie praeitį. Visgi nemaža gali pasirodyti norimo patogumo kaina. Savaitgalį pravartu skirti pramogoms, meilei, vaikams, kūrybai. Galite drąsiai išbandyti jėgas scenoje, konkurse. Tik pasisaugokite alerginių reakcijų dėl įkandimų, įgėlimų, maisto toksinių infekcijų, apsinuodijimo dujomis ar kt.

Skorpionas

Šią savaitę per pora dienų daug nuveiksite srityje, susijusioje su materialiniais reikalais, verslu, pinigais. Galite sudaryti nuomos ar komercinę sutartį, kurios sąlygos buvo aptartos anksčiau. Nuo trečiadienio seksis reikalai, susiję su žiniasklaida, leidyba, reklama, transportu. Jūsų argumentacija darys įspūdį. Nepamirškite, kad įstatymų, taisyklių reikia laikytis ir jums. Šį savaitgalį noriai leisite laiką su artimaisiais, vaikais. Kartu galite kai ką nuveikti, kad pagerėtų buitinės sąlygos arba draugiškai padėti giminėms kaime, sodyboje.

Šaulys

Šią savaitę būsite nusiteikę ir darbui, ir meilei, ir kelionėms. Noriai imsitės nebaigtų reikalų. Galite gauti honorarą, atostoginius, reikiamą informaciją, instruktažą, įrangą ar paskolą. Galbūt išvyksite į trokštamą susitikimą arba sulauksite išsiilgto svečio iš toli. Savaitgalį tikriausiai prisibendrausite ir prisiflirtuosite. Visgi galite ir "malkų priskaldyti", stengdamiesi atrodyti ypatingi, kontroliuojantys kitus žmonės bei situaciją. Venkite aferų, svaigalų bei rizikos vandenyje.

Ožiaragis

Šią savaitę galbūt išsiaiškinsite dalyką, kuris ilgai nedavė ramybės. Jeigu galite, pravartu atostogauti ar bent jau gerai pailsėti. Būsite jautrūs, apnikti prisiminimų, sentimentų, giliau į širdį imsite kritiką, nepagarbą savo atžvilgiu. Įmanomi bendravimo sunkumai, išgyvenimai dėl su meile susijusių praradimų ar nuoskaudų. Savaitgalį būsite nusiteikę peržiūrėti turtą ir kai kuo galbūt pasidalinti su kitais, paaukoti. Nebūtinai tai bus teisingai suprasta ir įvertinta. Rūpesčių gali kelti sveikata arba artimo žmogaus psichologinė būsena.

Vandenis

Nuo pirmadienio noriai bendrausite, geriau suprasite kitus žmones, įsiklausysite į jų nuomones. Atsiras progų išsiaiškinti nesutarimus, suderinti interesus. Tačiau jau trečiadienį pasijusite pavargę nuo kontaktų, intrigų. Kad būtų mažiau įtampos, derėtų leisti labiau reikštis kitiems. Nebūkite išsiblaškę gatvėje. Tinkamai elkitės su elektros įranga. Šis savaitgalis suteiks gerų emocijų ir gilių įžvalgų ar originalių idėjų. Galbūt sukursite intriguojamą straipsnelį, kažką originaliai pareklamuosite ar tiesiog žavėsite savo komentarais, laiškais, rankų darbo kūriniais ar kt.

Žuvys

Nuo pirmadienio tęskite pradėtus darbus, derybas, bet atsisakykite to, kas seniai trukdo. Jeigu atostogaujate, galima pagunda, kuriai bus sunku atsispirti. Galbūt sulauksite pageidaujamo atsakymo arba trokštamo dėmesio iš žmonių, kurie jums labai rūpi. Regis, mėginsite atnaujinti prarastus ryšius arba užmegzti naujus. Saugokite nuo pavojų vaikus. Šį savaitgalį norėsis ilsėtis ir tinginiauti. Regis, pasiilgote tinginiavimo, atsipalaidavimo ir vienumos. Svarbu, kad pajėgtumėte atsispirti svaigalų traukai ir nepervertintumėte savo jėgų vandens telkiniuose.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis