Astrologė Rima: ar esate pasirengę meilės romanams?

Marsas Liūtu keliauja iki rugsėjo 25 d. Tokiu metu tapsime vėl aktyvesni, iniciatyvesni, norėsis save išreikšti veikloje.

Liūtiškas Marsas ne mažiau ryškus nei Avine, tačiau, skirtingai nuo pastarojo, jis su didesniu užsispyrimu siekia savo tikslų. Tad nukreipti Marso Liūte dėmesį į kitą idėją ar temą nepavyks, jis bet kokia kaina laikysis savo. Todėl geriau jo nestabdyti, o leisti pabaigti darbą ar pokalbį. Tokiu metu visuose veiksmuose bus jaučiamas šioks toks susireikšminimas ar sureikšminimas to, kas vyksta.

Kalbama ne tai kas galvojama, o tai kas naudinga. Ką būtent, priklausys nuo konkrečios situacijos, tačiau tai bus daroma demonstratyviai, kad matytų ir girdėtų kiti. Siekdamas savo tikslo Marsas Liūte gali surengti netgi didžiulį šou reginį.

Konfrontacijos, konfliktų būna mažiau nei Marso Avine metu, liūtiškas Marsas stengiasi išlaikyti orumą, būti aukščiau esamos susidariusios situacijos ir dėl smulkmenų nesivelia į kivirčus. Tačiau jei bus užgauta Marso savimeilė ar parodyta jam nepagarba ir nepasitikėjimas, tai priešinikas nuo jo stipriai kentės.

Tokiu metu būsime labiau linkę įsakinėti nei paklusti kitiems, o grubiems pasisakymams ar pažeminimui netgi imsime stipriai priešintis. Norėsis, kad mūsų darbas būtų pastebėtas ir įvertintas. Kad gimusią įdėją ir pradėtą veiklą lydėtų sėkmė, jai turėtų vadovauti ryški, neeilinė asmenybė.

Marso per Liūtą metu pagausėja sportinių rekordų, kūrybingiems žmonėms ateina vaisingas metas, kai per trumpą laiką galima sukurti žymiai daugiau nei kitu metu. Marsas Liūte neleidžia ilgai mąstyti, svarstyti, abejoti. Aktoriai ir oratoriai - kaip niekada įtikinantys ir įkvėpiantys. Ryškumas, pasitikėjimas savimi, sugebėjimas tinkamai pateikti save padės pasiekti sėkmės.

Marsas Liūte sustiprina libido, tad tokiu metu gali užsimegzti nemažai meilės romanų.

Marsas keliaudamas Liūtu sužadina azartą, riziką, nuteikia avantiūroms, tad tokiu metu lošimo biznis gali tikėtis nemažų pajamų. Negatyvūs aspektai siejami su susireikšminimu, savo personos demonstravimu, nepateisinamu noru komanduoti, pamokyti, pavyduliauti.

Įtampos su Marsu Liūte aspektų metu pavojinga lankytis stadionuose, masiniuose renginiuose, lošimo namuose, nes ten galime susidurti su masiniais neramumais, muštynėmis, gaisrais ar net sprogimais. Galimi nelaimingi atsitikimai vaikams. Galime susidurti su valdžios struktūrų šiurkštumu, nesiskaitymu, žiaurumu ir net agresija.

Astrologė Rima Gustytė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis