Meilės horoskopas rugsėjo mėnesiui – ar geros naujienos?

Vieną mėnesį būna geriau, kitą - prasčiau. Sužinokime, kokie meilės reikalai mūsų laukią šį mėnesį.

Avinas (03.21 - 04.20)

Santykiuose su partneriu problemų nebus, jeigu tik patys jų nesusikursite. Rugsėjo mėnesio horoskopas pataria nesiaiškinti santykių, nes tai gali peraugti į rimtus konfliktus, kurie pakreips santykius bloga linkme. Vienišiems ženklo atstovams rugsėjį tikėtinos naujos pažintys, tačiau ilgalaikių santykių žvaigždės nežada.

Jautis (04.21 - 05.21)

Rugsėjį itin palankus laikas meilei. Vienišiams netrūks gerbėjų dėmesio. Užsimezgus naujiems santykiams neskubinkite įvykių, tegul viskas klostosi natūraliai. Poroje gyvenančių Jaučių santykiuose su partneriu kunkuliuos jausmai ir emocijos. Praleiskite daugiau laiko kartu, tai sutvirtins Jūsų santykius.

Dvyniai (05.22 - 06.21)

Jeigu jau turite partnerį, bet santykiai pastaruoju metu buvo įtempti, rugsėjį geriausias metas juos pataisyti. Išvykite kur nors kartu, atsiribokite nuo viso Jus supančio pasaulio ir skirkite visą dėmesį tik vienas kitam. Vienišiems Dvynių ženklo atstovams tikėtina įdomi pažintis, naujų santykių užuomazga. Tik kažkodėl nenorėsite, kad Jūsų artimieji ar draugai apie šiuos santykius sužinotų.

Vėžys (06.22 - 07.22)

Santykiai su mylimu žmogumi klostysis tiesiog puikiai. Mažų nesutarimų bus, bet jūsų ryšys toks stiprus, kad jie neturės jokio poveikio. Vienišiems Vėžiams rugsėjo viduryje tikėtina nauja pažintis. Simpatija sutiktam žmogui gali peraugti į rimtą draugystę ar net didelę meilę.

Liūtas (07.23 - 08.21)

Jeigu nesate visiškai patenkinti santykiais su partneriu, pavyzdžiui Jums trūksta artumo, ar jaučiatės nesuprastas, tiesiog atvirai pasikalbėkite su juo ir būsite išklausytas. Kitas žmogus negali skaityti Jūsų minčių. Neseniai susitikusių porų santykiai gali pereiti į kitą lygį, pavyzdžiui pradėsite gyventi kartu, ar net nuspręsite sukurti šeimą.

Mergelė (08.22 - 09.23)

Meilės reikaluose daug flirto ir gerų emocijų. Galite sutikti žmogų, kuris įkūnys Jūsų idealą, tad nenuostabu, kad galvosite, kaip gi jam „susukti galvą“. Užsimezgus naujiems santykiams neskubinkite įvykių, tegul viskas klostosi natūraliai.

Poroje gyvenančių Mergelių asmeniniame gyvenime rugsėjo mėnesį viskas tekės įprasta vaga. Santykiai šeimoje bus harmoningi ir stabilūs. Daugiau laiko praleiskite su artimais žmonėmis, organizuokite išvykas, tačiau venkite pamokslauti ir įrodinėti savo tiesas, taip galite išprovokuoti konfliktines situacijas.

Svarstyklės (09.24 - 10.23)

Poroje gyvenančioms Svarstyklėms santykių srityje rugsėjo mėnuo bus ramus. Tvarkysite namus, spręsite paprastas buitines problemas, lankysitės įvairiuose renginiuose. Vienišoms Svarstyklėms, santykiuose su priešingos lyties asmeniu, rugsėjo mėnesio meilės horoskopas pataria nedaryti skubotų išvadų. Didelė tikimybė, kad kažką suprasite neteisingai ir atstumsite Jums patinkantį žmogų. Kai suprasite savo klaidą, grįžti į pradinę padėtį bus sunku.

Skorpionas (10.24 - 11.22)

Visą rugsėjo mėnesį būsite nusiteikę labai romantiškai, daug flirtuosite, jausite priešingos lyties dėmesį. Jeigu turite šeimą, greičiausiai ji bus nustumta į antrąjį planą ir žinoma Jūsų antrajai puselei tai nepatiks.

Šaulys (11.23 - 12.22)

Šauliui rugsėjo mėnesį meilės ir lovos reikalai bus pirmoje vietoje. Mėgausitės jausmingais ir romantiškais santykiais su partneriu (partnere) ar nauju širdies draugu (drauge). Jei turite ne itin romantiškai nusiteikusią antrąją puselę, greičiausiai dairysitės į šalis. Mėnuo labai tinkamas išvykoms ir kelionėms, kurių metu gali užsimegzti romantiškos pažintys. Galbūt sutiksite savo sielos draugą.

Ožiaragis (12.23 - 01.20)

Greičiausiai būsite labai pedantiški ir norėsite viską kontroliuoti, kas nepatiks Jūsų sutuoktiniui. Beje, dėl to paties gali kilti konfliktai ne tik su sutuoktiniu, bet ir su Jūsų draugais ir artimaisiais. Truputis pedantiškumo nėra blogai, tik nebūkite per daug smulkmeniški.

Vandenis (01.21 - 02.18)

Meilės reikaluose rugsėjį viskas klostysis tiesiog puikiai. Spinduliuosite teigiamomis emocijomis, todėl būsite labai patrauklūs. Santykiai su antrąja pusele pastebimai gerės, jausite supratimą ir palaikymą, nebevargins nesutarimai, konfliktai. Vieniši Vandeniai savo pakilios nuotaikos dėka, kaip magnetas, trauks priešingos lyties atstovus, todėl naujos pažintys labai tikėtinos.

Žuvys (02.19 - 03.20)

Asmeniniame Žuvų gyvenime tikėtinos permainos. Santykiai su partneriu bus labai emocionalūs. Jeigu jūsų santykiai geri, greičiausiai sulauksite iš partnerio malonaus siurprizo ar dovanos, na o jeigu jau senokai nesutariate, pradėsite dairytis į šalis ir galimybių tikrai rasite.

Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis