Savaitės horoskopas: bus netikėtumų - pasiruoškite

Savaitė nebus paprasta: norint pasiekti net ir nedidelių pergalių, teks įdėti daug pastangų ir darbo.

BENDRA PROGNOZĖ

Tai atsispindės kiekvienoje gyvenimo srityje – deja, nė vienoje jų negalima tikėtis, kad viskas susitvarkys savaime.

Pirmoji savaitės pusė - laikas, kai daugumą sunkumų galima įveikti atvirai ir šiuolaikiškai bendraujant. Tai liečia ir senas problemas, kurios buvo nustumtos į šalį, tačiau pamažu kaupėsi.

Reikalais, kurie reikalauja susikaupimo, koncentracijos, dėmesio detalėms, reikėtų užsiimti savaitės pradžioje, nes antroje savaitės pusėje bus daug sunkiau susiimti.

Daugelis šiuo metus bus išsiblaškę, užmaršūs. Itin saugokite pinigus, dokumentus, nedarykite klaidų apskaitose. Galimi ir nelemti sutapimai.

Asmeniniai santykiai gali klostytis ramiai ir tolygiai, tačiau čia labai trūks aiškumo. Nebus paprasta. Intuicija apdovanota žmonės tai jaus, bandys suprasti, kodėl taip vyksta. Ar jiems pavyks, priklausys nuo atkaklumo.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Avinas

Nuo pirmadienio kažkokį pavojų gali kelti konkurentai. Galimas juridinis procesas, derybos. Geriau stenkitės nebendrauti su tais, kurių nemėgstate. Vis svarbesni bus finansinių įsipareigojimų klausimai. Pravartu planuoti pajamas ir išlaidas, apskaičiuoti savo galimybes, peržiūrėti dokumentus, sutartis. Savaitgalį tikriausiai nekasdieniškai praleisite laisvalaikį. Galbūt pavyks pabendrauti su įdomiu asmeniu. Išgirstos protingos mintys sumažins įtampą, leis objektyviau pažvelgti į situaciją bei savo norus, planus. Atsargiau elkitės su dujomis, chemikalais.

Jautis

Nuo pirmadienio kelias dienas negalėsite atsiginti nuo smulkių rūpesčių ir išlaidų. Reikėtų itin saugoti sveikatą. Nepiktnaudžiaukite svaigalais. Apskritai, gana sklandžiai ir sumaniai tvarkysite kitų žmonių reikalus, tarpininkausite, advokatausite. Gali atsinaujinti nutrūkęs ryšys. Regis, savaitgalį neatsispirsite norui paišlaidauti arba pasivaikyti erotiškų meilės pojūčių, paieškoti pikantiškų užsiėmimų, įspūdžių, naujų pažinčių. Būsite linkę dosniai palepinti ir tuos, kurie yra šalia jūsų.

Dvyniai

Šią savaitę būkite labai atsakingi, priimdami sprendimus, susijusius su vaikais, meile. Seksualinės ar finansinės avantiūros pasekmės gali pakenkti visai šeimai. Galite net nepastebėti, kad jumis manipuliuoja, naudojasi. Nors atrodysite darbštus, bet rimtiems darbams gali pritrūkti ir kantrybės, ir sveikatos, ir kompetencijos. Savaitgalį bus itin svarbi antrosios pusės, draugų parama, supratimas, kitaip galite pasijusti labai pažeidžiami. Galite susitikti su buvusiu partneriu arba pažįstamu, grįžusiu iš toli. Nelįskite į abejotinas avantiūras.

Vėžys

Savaitė bus permaininga. Nusimato rūpesčiai dėl šeimos, namų, pinigų. Nederėtų piktnaudžiauti kitų pasitikėjimu ir pataikauti savo silpnybėms. Nuo trečiadienio galite stipriau pajusti romantikos ir nuotykių alkį. Turėsite gerą vaizduotę ir galite kūrybingai padirbėti. Tik pasisaugokite sukčių, melagių. Savaitgalį veikiausiai neturėsite atokvėpio nuo darbų. O jeigu ūkiniai rūpesčiai nekamuos, veršitės energiją išlieti sporte, sekse. Tikriausiai kils ūpas keisti gyvenimo ritmą, mitybos įpročius.

Liūtas

Savaitės pradžioje itin atsakingai vertinkite pateikiamą ir gaunamą informaciją, neskleiskite apkalbų. Gausybė reikalų, susijusių su įvairiais raštais, dokumentais, informacija, reklama, ryšiais, transportu, pagaliau taip įgris, kad norėsis užsidaryti namuose, sukiotis prie puodų ir nieko negalvoti. Visgi galite tikėtis pasitenkinimo iš savo vaidmens kolektyviniame projekte ar kt. reikalų. Savaitgalį smagaus ūpo užteks viskam - darbui, intensyviam bendravimui ir romantikai. Galite tikėtis gerbėjų dėmesio, o jeigu reikšitės scenoje - publikos ovacijų. Regis, labai rūpinsitės vaikais, jų gerove.

Mergelė

Savaitės pradžioje nederėtų prisiimti naujų įsipareigojimų. Jūsų noras kažką keisti asmeniniuose santykiuose ar gyvenime artimam žmogui kels įtampą. Galite susidurti su tokiais asmenimis, kurie linkę gudriai manipuliuoti ir išvilioti sau naudos. Neskleiskite paskalų, nesukčiaukite. Ir patys nebūkite naivūs, patiklūs, kad neapsigautumėte. Savaitgalį užplūs praeities prisiminimai. Nesikoncentruokite į neigiamus dalykus - kas buvo, tas buvo. Verčiau leiskite pasireikšti savo kūrybingumui, meilės jausmams. Jeigu tik panorėsite, pavyks susikurti daugiau jaukumo, įnešti originalių detalių į savo aplinką.

Svarstyklės

Nuo pirmadienio įmanomi netikėtumai. Nesielkite aplaidžiai ar savanaudiškai profesiniuose ir asmeniniuose reikaluose - tai neliks nepastebėta. Gali susvyruoti jūsų pozicijos. Saugokitės traumų. Gali būti, kad teks grįžti prie nebaigto darbo ar seniau padarytos klaidos, ir pagaliau viską atlikti kaip pridera. O galbūt jums pavyks kitus priversti kai ką atitaisyti, atsiskaityti. Savaitgalį būsite pasiryžę daug nuveikti dėl artimų žmonių, draugų. Nemažai laiko galite praleisti rašydami laiškus, naršydami po internetą arba sėdėdami už vairo. Kai kuriuos planus gali sujaukti svečio vizitas, netikėta žinia.

Skorpionas

Savaitė vargu ar bus maloni. Galbūt patirsite slaptą priešiškumą, intrigas, kenkimą. Nesistenkite įsiteikti draugams ir nedalyvaukite kolektyviniuose susibūrimuose, jeigu norisi atsiriboti. Labiau įsiklausykite į giluminius sielos poreikius. Problemų gali sukelti ir artimo žmogaus būklė. Galite sužinoti paslapčių, kurios galbūt pakeis kai kurias jūsų nuostatas ar viltis. Savaitgalio dienomis neieškokite laimės kažkur toli. Branginkite jausmus tų, kurie jus vis dar myli. Gali papilnėti piniginė arba pavyks įsigyti norimą daiktą.

Šaulys

Nuo pirmadienio gali prireikti rimtų argumentų bendraujant su dalykiniais partneriais, vadovybe. Turbūt neišvengsite nesusipratimų. Abejotinų pramogų geriau būtų atsisakyti, nors jus aktyviai atakuos seni ir nauji pažįstami, draugai. Savaitės viduryje jau pasijusite pavargę nuo šurmulio. Saugokitės sukčių. Galimas kūrybinis įkvėpimas, keisti potyriai. Savaitgalio dienomis būsite nusiteikę originaliai ginti savo tiesas ir tikslus. Nuotaiką gali pakelti nuotaikingas renginys ar išvyka, nepažįstamas žmogus arba malonus pokalbis telefonu.

Ožiaragis

Šią savaitę nekoks metas reikšti pretenzijas, lįsti į akis valdžiai, biurokratams. Maža vilties, kad pavyks išspręsti svarbią problemą, nors ir būsite dalykiški bei rimtai vykdysite savo įsipareigojimus. Nuo trečiadienio atsiras progų susitikti su bendraminčiais, draugais. Prisiklausysite įvairių naujienų, gandų, o ir patys neieškosite žodžio kišenėje, nestokosite fantazijos. Savaitgalis palankus poilsiui vienatvėje, apmąstymams, laiškų rašymui, meninei kūrybai. Būsite neatsparūs infekcijų sukėlėjams, peršalimui, tad pasisaugokite.

Vandenis

Nuo pirmadienio nekelkite gyvenimui per didelių reikalavimų. Jeigu turėsite reikalų su užsieniečiais, solidžiais veikėjais, nusiteikite nesusipratimams. Kažkam dirva gali pasirodyti neparuošta. Apskritai, nebus lengva, jeigu teks atlikti sudėtingus, atsakomybės reikalaujančius darbus, priimti sprendimus, reikalauti atsiskaitymo už paslaugas. Savaitgalį pavyks į pagalbą pasitelkti draugus, kad ir kokios pagalbos jums reikėtų. Vilios masiniai renginiai, šaunios kompanijos. Lengvai megsis naujos pažintys.

Žuvys

Šią savaitę finansiniuose ir darbo reikaluose nevengsite rizikos, o tam yra nekoks metas. Labiau saugokite tiek svetimą, tiek savo turtą, pinigus. Regis, emocinę įtampą kels konkretumo, tikslumo, pažadų vykdymo reikalaujantys pašnekovai. Gali paaiškėti, kad prisikūrėte nerealių iliuzijų arba primelavote kitiems. Neveidmainiaukite, nes teks atsakyti už savo veiksmus, pažadus. Savaitgalį tikriausiai prasiplės įtakingų pažįstamų ratas, bus susitarta dėl svarbaus reikalo, renginio, tačiau daug ką gali sugadinti jūsų nepunktualumas, nekonkretumas ar nepakankamas atsakingumas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis