Zodiako ženklų baimės - tai gali pateisinti kai kuriuos mūsų ir kitų žmonių veiksmus

Per savo gyvenimą susiduriame su daugybe žmonių, kurie absoliučiai pasitiki savo Zodiako ženklo lemtingumu ir bando įžvelgti savyje tas charakterio savybes, kurias jiems priskiria horoskopas.

Iš tikrųjų, kiekvienas iš mūsų galime Zodiako ženklų aprašyme rasti save, įžvelgti tam tikras charakterio savybes, elgesio manierą ir netgi įpročius.

Kiekvienas Zodiako ženklas siejamas su tam tikromis spalvomis, kvapais, simboliais ir netgi baimėmis. Kaip mums žinoti, kas yra kas ir ko tikėtis iš žmonių, gimusių po vienu ar kitu Žvaigždynu? Taigi, pabandykime kartu pasiaiškinti.

Avinas

Avinas – iniciatyvus, drąsus ir ryžtingas. Visi poelgiai, kuriuos jis padaro, yra tokie bebaimiai, kad yra ties beprotybės riba. Avinas ilgai nepasiduoda nuovargiui ir visada viską padaro iki galo, padrąsindamas save patikinimu, kad jis viską gali įveikti. Po Avino ženklu gimę žmonės labai geranoriški ir nuoširdūs, jie tvirti ir siela, ir kūnu.

Nepaisant to, Avinams būdinga uždarų erdvių baimė – klaustrofobija. Jie verčiau laiptais užlips į dangoraižio viršų, nei pasinaudos liftu. Avinai labai komunikabilūs, todėl juos dažnai persekioja baimė likti vieniems. Arba izoliacijos baimė.

Avinai labai pasitiki savimi, jie užsispyrę, savo nuomonę laiko vienintele teisinga ir todėl juos apima teisuoliškas pyktis, kai jų nuomonės teisingumu kažkas suabejoja. Avinams svarbi laisvė ir nepriklausomumas, todėl jie stengiasi vengti rimtų santykių su priešingos lyties atstovais, o kai kuriems baimę kelia net romantiškų pasimatymų perspektyva.

Jautis

Jautis – ramus, draugiškas ir lipšnus Zodiako ženklas, tačiau visiškai atsiveria jis toli gražu ne kiekvienam. Artimai pažinti Jautį gali tik artimi jo giminaičiai ir draugai, tik jiems jis visiškai patiki savo nuomonę ir jausmus. Jaučio negalima pavadinti pernelyg komunikabiliu. Jis veikiau jau šykštus emocijų prasme.

Svarbiausia Jaučio gyvenime yra namai ir šeimos židinys, jis pirmenybę teikia jaukumui, ramybei ir stengiasi visaip išvengti konfliktų bei pykčių. Jaučiai dažniausiai netiki mistiniais dalykais, todėl jų neišgąsdinsi baisiais pasakojimais apie vampyrus, vilkolakius ir vaiduoklius. Tačiau jeigu Jautis susiduria akis į akį su kuo nors paslaptingu ir moksliškai nepaaiškinamu reiškiniu, gali išsigąsti ir pasistengs padaryti viską, kad kaip galima greičiau pamirštų šį įvykį.

Apskritai, Jautis – vienas iš nedaugelio Zodiako ženklų, kuriuos fobijos kankina labai retai. Tai galima paaiškinti tuo, kad Jaučiai neįstringa smulkmenose ir gali į savo baimes numoti ranka. Tuo pačiu, Jautis yra visiškai neekstremalus Zodiako ženklas, jis niekada nerizikuos iššokti su parašiutu ar užsiimti alpinizmu. Jaučiams labai svarbų vaidmenį gyvenime atlieka pinigai, todėl jie labai bijo likti tuščia pinigine.

Dvyniai

Dvyniai – sudėtingas ir prieštaringas ženklas, pats nepastoviausias ir permainingiausias iš visų Zodiako ženklų. Dvynių nuotaika permaininga tarsi oras – nuo juoko jie metasi prie ašarų, nuo meilės prie neapykantos, nuo džiaugsmo prie liūdesio. Dvyniai kaip niekas kitas sugeba įvilkti savo mintis į įtikinamą formą, dėl ko apsaugo save nuo daugelio išgyvenimų ir baimių. Po šiuo Zodiako ženklu gimę žmonės kruopščiai analizuoja visus reiškinius ir įvykius, prisikasa prie esmės, ir visame kame randa racionalumo grūdą.

Vis dėlto, Dvyniai negali įveikti savyje tamsos, gylio ir uždarų patalpų baimės. Po šiuo Zodiako ženklu gimę žmonės negali pakęsti rutinos ir pilkumos, juos gąsdina ir slegia vienodumas. Dvyniai labai ištvermingi fizine prasme, tačiau jų nervų sistema labai neatspari, emocinis fonas – nepastovus, o jautrumo skausmui slenkstis gerokai žemesnis, todėl jie prastai perneša bet kokį, net ir patį menkiausią skausmą.

Vėžys

Vėžys neįtikėtinai drovus, jautrus įspūdžiams ir pažeidžiamas, dažnai linkęs užsisklęsti savyje. Toks charakteris lemia, kad nuo vaikystės formuojasi pačios įvairiausios baimės. Vargu ar kuriam kitam Zodiako ženklui būdinga tokia baimių įvairovė: klaustrofobija, venustrofobija (gražių moterų baimė), androfobija (vyrų baimė), o taip pat žemiškesnės tamsos, gylio, pasisakymo viešumoje ir bausmės baimės.

Vėžiai yra įžeidūs, jie neįtikėtinai bijo tapti pajuokų objektu. Ši baimė gali virsti patologija ir tada žmogui išsivysto katagelofobija (labai stipri baimė būti išjuoktam). Kaip emociškai nepastovus ženklas, Vėžys paniškai bijo didelių greičių (tai vadinama tachofobija) ir skrydžių dideliame aukštyje (aviafobija).
Kalbant apie santykius, šio Zodiako ženklo atstovai šioje srityje neįtikėtinai pastovūs ir gali išsaugoti prisirišimą prie to paties žmogaus iki gilios senatvės.

Liūtas

Jau vien pagal šio Zodiako ženklo pavadinimą aišku, kad jis – kilnus, energingas ir neįtikėtinai drąsus. Atrodytų, išgąsdinti Liūto neįmanoma, tačiau kaip tik jo pagrindiniai privalumai ir yra jo baimių šaltinis. Jeigu jūs abejojate Liūto privalumais, tai labai užgauna jo savigarbą. Liūtas paniškai bijo suklysti ir pažeisti savo orumą.

Šiuos žmones dažnai kankina baimė būti išjuoktais, neįvertintais ir nesuprastais. Liūtas visada iš aplinkinių tikisi vien tik susižavėjimo ir didelio įvertinimo. Jie pasipūtę, neįsivaizduoja gyvenimo be pagiriamųjų kalbų ir meilikavimo jų atžvilgiu.

Liūtai, nepaisant bebaimiškumo ir narsos, labai bijo skausmo ir apskritai bet kokių medicininių procedūrų, gydytojų, ypač stomatologų. Dideliame aukštyje gali jausti lengvą galvos svaigimą, taip pat vengia uždarų erdvių, nes jiems atrodo, kad aplinkui esančios sienos pradeda trauktis link jų. Liūtai išsiskiria atkaklumu ir visada pasiekia užsibrėžtą tikslą.

Mergelė

Mergelė yra labai kuklus ir subtilus žmogus. Šio ženklo atstovai nemėgsta triukšmingų kompanijų, pirmenybę teikia siauram draugų ratui. Mergelės nėra linkusios į svajones ir ilgus svarstymus, nes jos pasižymi blaiviu ir racionaliu protu.

Jos nemoka atsipalaiduoti, beveik visada yra susikaupusios ir susirūpinusios einamaisiais reikalais. Tokie žmonės paprastai turi daug baimių, pavyzdžiui, jie bijo kitų žmonių nuomonės ir labai nuo jos priklauso. Mergelės bijo tapti apkalbų, pajuokų ir pašaipų objektu. Tai blogi vadovai, nes negali vienu metu atlikti daug darbų, yra pakankamai lėti ir nepunktualūs.

Po šiuo Zodiako ženklu gimusius vyrus dažnai kankina venustrofobija (gražių moterų baimė). Mergelės apskritai netiki meile, laiko ją kvailiams skirta pasaka, todėl abiem lytims būdinga hamofobija – taip vadinama santuokos baimė.

Beveik visi šio ženklo atstovai paklaiksta iš siaubo ir pasišlykštėjimo, išvydę vorus (arachnofobija), tarakonus (blatofobija) ir kitus ne itin patrauklius vabzdžius. Mergelės gali turėti tiek baimių, kad jos netgi pradeda kentėti nuo fobofobijos – baimės vėl patirti jau išgyventą baimę.

Svarstyklės

Po Svarstyklių ženklu gimę žmonės visur ir visada ieško aukso vidurio. Jie pasižymi sielos ir kūno harmonija, lengvai leidžiasi į kompromisą, tačiau dažnai negali pasiekti pusiausvyros savo pačių jausmuose ir emocijose. Nuotaikų kaita yra įprasta jų būsena, Svarstyklės tai puola į depresiją, tai džiugina aplinkinius garsiu juoku ir laiminga išvaizda. Po Svarstyklių ženklu gimę žmonės pasižymi žavesiu, jie lengvai nusileidžia ir beveik visada vertina kitų žmonių nuomonę.

Svarstyklės paniškai bijo vabzdžių ir roplių, ypač varlių ir gyvačių. Taip pat šio ženklo žmonės sunkiai pakelia skausmą ir į gydytojus kreipiasi tik esant neišvengiamai būtinybei. Svarstyklės negali pakelti vienatvės, juos dažnai kankina baimė likti be antrosios pusės, todėl šio ženklo žmonės stengiasi kaip įmanoma greičiau susituokti ir turėti šeimą. Šiam Zodiako ženklui būdinga mirties baimė.

Skorpionas

Skorpionai sėkmingai savyje sutalpina energiją ir tikslo siekimą, orumą ir ištvermę, talentą ir valios stiprybę. Jie pasižymi puikia intuicija, dažnai sugeba nuspėti žodžius ir aplinkinių nuotaikos pokyčius.
Jie pakankamai pagiežingi, gali ilgus metus kaupti negatyvą, o paskui netikėtai atkeršyti skriaudėjui. Skorpionai savo gyvenime pagrindinę vietą skiria šeimai, yra labai prisirišę prie savo artimųjų.

Skorpionas yra išskirtinis ženklas ta prasme, kad beveik niekada nieko nebijo, kaip ir dera karaliui Užtat tos kelios baimės, kurios vis dėlto gali apimti Skorpionus, yra ganėtinai originalios: kampų, albinosų ir azartinių žaidimų baimė. Skorpionai yra uždaros asmenybės, jie labai bijo, kad jų paslaptys gali būti išaiškintos.

Šaulys

Šauliai labai užtikrintai eina per gyvenimą, jie yra neįprastai atkaklūs ir tikslo siekiantys. Tai komunikabilūs, draugiški žmonės, jų tikrai neapkaltinsi bailumu. Šauliai dievina ekstremalumus ir visada eina atstatyta krūtine. Jiems rizika yra gyvenimiška būtinybė.

Šauliai moka palenkti į save aplinkinius, jie lengvai tampa kompanijos siela. Į kovą jie stoja pakeltu antveidžiu, tiesiai žvelgdami į priešo veidą ir pasikliauna vien savo jėgomis. Vienintelis jų trūkumas – išlaidumas: jie visiškai netaupūs ir dažnai pinigus leidžia smulkmenoms.

Šauliai yra linksmi, nerūpestingi, pasižymi puikiu humoro jausmu. Jie yra atlapaširdžiai, visada kalba tai, ką galvoja, todėl negali pakęsti, kai juos kažkas kaltina melagingumu. Šauliai tiki mistika ir bijo piktųjų dvasių. Tai itin laisvę mylintis Zodiako ženklas, todėl tarp Šaulių dažnai pasitaiko klaustrofobų.

Ožiaragis

Ožiaragiai – laimingas ženklas, kuris nuo gimimo užprogramuotas sėkmei ir gyvenimo eigoje eina jos link. Šio ženklo atstovai neįtikėtinai darbštūs, jeigu dirba, tai gyvena, o jeigu gyvena, tai dirba. Išoriškai Ožiaragiai daug labiau paniurę, apatiški ir nesusikaupę, tačiau viduje pas juos – plieninis strypas. Tarp jų dažnai pasitaiko kompleksų kamuojamų asmenybių su daugybe baimių.

Ožiaragiuose protas yra aukščiau jausmų, jie labai atsargūs ir tvirtai stovi ant žemės. Jie neleidžia sau pademonstruoti tokių jausmų, kaip pavydas, tinginystė, impulsyvumas ir atsainumas, nes laiko šias savybes silpnybėmis ir kliūtimis siekiant tikslo. Ožiaragiai yra linkę demonstruoti tokias fobijas, kaip agorafobija – didelių žmonių minių baimė – ir aviafobija.

Vandenis

Po Vandenio ženklu gimė labai daug genialių žmonių – menininkų, rašytojų, muzikantų ir skulptorių – ir tai byloja, kad šis Zodiako ženklas yra pats talentingiausias. Vandeniai labai smalsūs, jų intuicija ir vaizduotė puikiai išvystytos. Tai labai santūrūs, nelinkę įsižeisti ir pakankamai ramūs žmonės.

Jie lengvai bendrauja, stengiasi apsupti save dideliu žmonių kiekiu, tačiau tuo pat metu periodiškai užsidaro savyje ir prašo, kad juos visi paliktų ramybėje. Taip, Vandeniai yra nepastovūs, tačiau tai visiškai suprantama, turint omenyje, kad tai toks kūrybingas Zodiako ženklas. Užtat santuokoje tai labai ištikimi, mylintys ir rūpestingi žmonės. Iš baimių jiems būdinga vienatvės ir skausmo fobijos.

Žuvys

Tai pats svajingiausias iš visų Zodiako ženklų. Žuvys labai jausmingi, pažeidžiami, švelnūs ir tokie paslaptingi žmonės, kad galima su jais bendrauti visą gyvenimą, tačiau taip iki galo ir nesuprasti jų esmės. Jie yra pastovaus būdo, tačiau tuo pat metu juos dažnai užvaldo pyktis.

Žuvys mėgsta vienatvę, jos labai romantiškos ir kartais neryžtingos. Šis Zodiako ženklas apdovanotas neįtikėtinu artistiškumu ir intuicija. Atsitiktinumas – jų draugas, po šiuo Zodiako ženklu gimę žmonės dažnai pagauna sėkmę tik laimingo atsitiktinumo dėka.

Žuvys tiki viskuo, kas paslaptinga ir mistiška, todėl visą gyvenimą gali bijoti piktųjų dvasių – raganų, vaiduoklių, dvasių ir netgi ateivių iš kitų planetų. Dėl jų lengvai pažeidžiamo charakterio Žuvis dažnai persekioja bausmių baimė, o jeigu po šiuo ženklu gimęs vaikas vaikystėje buvo stipriai nubaustas, ateityje tai gali peraugti į patologišką baimę – mastigofobiją.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis