Savaitės horoskopas: bus lengviau, o savaitės pabaiga pateiks siurprizų

Ši savaitė - jau lengvesnė.

BENDRA PROGNOZĖ

Pasiekti rezultatų tampa lengviau, ir sėkmė dažniau lydės. Ir bus gerokai lengviau išspręsti daugelį užduočių. Tačiau ir atsipalaiduoti nereikėtų - po senovei nepraraskite budrumo tvarkydami reikalus, pirkdami, investuodami, pasirašinėdami dokumentus. Profesinėje srityje nepradėkite nieko naujo.

Gali gesti buitinė technika, transporto priemonės.

Ypač atsargūs ir dėmesingi turėtų būti žmonės, kuriems paskutiniu metu stebėtinai puikiai viskas sekėsi: kaip tik dabar gali griūti planai, kuriuos ilgai ir kruopščiai rengėte, arba nutrūks ryšiai, iš kurių daug tikėjotės.

Savaitės pabaiga bus sunki emociškai. Net patys atviriausi ir komunikabiliausi žmonės bus linkę užsisklęsti savyje, slėpti tikruosius jausmus (ir skubės įsižeisti, kad niekas jų nesupranta).

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Avinas

Nuo pirmadienio tęsite įprastus darbus, bet tuo pačiu dairysitės pramogų, malonumų, lengvo uždarbio. Pasisaugokite apgaulių, vagysčių, nekokybiškų pirkinių. Darbe saugokitės gamybinių traumų ir nepainiokite kolegų į intrigas. Galbūt gausite kvietimą į pobūvį, pramoginį renginį ar pasimatymą. Tausokite savo ir kitų sveikatą. Kad ir kuo šį savaitgalį užsiimsite, turėtumėte pasiekti norimą rezultatą, jei tik tam užtenka šio šeštadienio pastangų. Gali pakenkti per didelis pasitikėjimas užsieniečiais bei nepažįstamais tarpininkais, talkininkais. Saugokitės elektros iškrovos.

Jautis

Nuo pirmadienio ramybę trikdys ir optimizmą mažins smulkios problemos, nesibaigiantys rūpesčiai. Tikriausiai paaiškės, ar galite pasitikėti savo draugais, kolegomis, vaikais. Galite sulaukti svarbaus telefoninio skambučio ar pranešimo paštu. Daugės meilės pagundų, azarto. Ir meilė, ir žaidimai, sportas suteiks stiprių įspūdžių. Deja, piniginė gali gerokai ištuštėti. Savaitgalį tebetrauks meilės nuotykiai, pramogos. Visgi ne viskas džiugins. Romantiškas iliuzijas gali išsklaidyti nemalonus incidentas. Nepatartina stipriai keisti aplinkos, ieškoti naujų pažinčių.

Dvyniai

Šią savaitę stropiai skaičiuokite pinigus ir būkite apdairūs, jeigu reikės tvarkyti turtinius, komercinius reikalus. Pasistengę galite nemažai nuveikti komercijos, tarpininkavimo, žiniasklaidos, reklamos srityse. Tik nesutrikite, jei aplinkybės kaišios koją, pateiks dilemų. Saugokite dokumentus, pinigus, būkite atidūs kelyje. Jei savaitgalį nuoširdžiai bendrausite su šeimos nariais, kartu šio to imsitės, tikriausiai visi ramiai praleisite laiką, apsitvarkysite buitį. O štai mėgindami išvengti šeimyninių pareigų, turbūt užsitrauksite artimųjų nemalonę ar netgi iškils šalta siena. Labiau saugokite vaikus.

Vėžys

Šią savaitę galite tikėtis žinios ar pokalbio, susijusio su nekilnojamuoju turtu, investicijomis, draudimu, tiekimu, verslu, dominančia preke. Bus gana nelengva, jeigu trūksta supratimo ir palaikymo iš aplinkinių, šeimos narių. Galite netekti kažko, kas jums svarbu. Nepraraskite saiko ir takto ginčydamiesi, kritikuodami tiek akivaizdžiai, tiek virtualiai. Venkite rizikos kelyje, nes avarijų grėsmė išties reali. Šeštadienį galite sėkmingai įgyvendinti planus, susijusius su transportu, pervežimais, reklama. Sekmadienis žymiai niūresnis. Atsargiai su elektra, ugnimi.

Liūtas

Šią savaitę jus gali varginti ir kelti nerimą užkulisiniai reikalai, intrigos. Galbūt teks pasirūpinti ligoniu arba patys skųsitės sveikata. Nepiktnaudžiaukite svaigalais. Įtempę jėgas, galite šį tą gero nuveikti, visgi yra tikimybė, kad pridarysite klaidų arba beatodairiškai pasiduosite kitų įtakai. Galite patirti nuostolį, bet jis turbūt bus kažkaip kompensuotas. Savaitgalį galimos pajamos iš nuomos, individualių paslaugų, prekybos, arba jums parūps svarbūs pirkiniai. Derėtų neprarasti saiko mėgaujantis malonumais. Galbūt leisitės į kelionę. Nederėtų aklai pasitikėti užsieniečiais. Atsargiai kelyje.

Mergelė

Šią savaitę neskubėkite imtis ko nors atsakingo, ypač jei tai jums kainuotų nemažai pinigų. Galbūt nekaip jausitės dėl sveikatos sutrikimo, vaikų eibių, patirtos apgaulės. Tai gali kiek trukdyti verslo, finansų reikalams. Regis, stengsitės išsisukti nuo kontaktų su žmonėmis, kurie jums nekelia pasitikėjimo. Būkite tolerantiškesni kitokiai nuomonei, venkite intrigų. Tiktų užsiimti kūrybine veikla. Energijos antplūdį savaitgalį pasistenkite išlieti naudingai. Jeigu elgsitės netinkamai, galimos pavydo scenos, meilės nesusipratimai. Pasistenkite nesunaikinti šiltų jausmų.

Svarstyklės

Šią savaitę pradėsite su nekokia nuotaika ir savijauta, ypač jei nesiseka suplanuoti darbai ar nepavyksta pagerinti asmeninių santykių. Gali atrodyti, kad antroji pusė, dalykiniai partneriai viską verčia ant jūsų pečių, naudojasi jumis arba negerbia, ignoruoja. Itin saugokite sveikatą, nes žalingi veiksniai ir stresas provokuos negalavimus. Deja, ir savaitgalį nelengva bus bendrauti, teks pasitelkti kantrybę, supratingumą. Galimi išgyvenimai dėl verslo arba meilės. Vis dar labai lengva susipykti su asmeniu. kuris jums daug reiškia. Saugokitės traumų, apgaulių.

Skorpionas

Nuo pirmadienio nusiteikite darbams, nes neverta tikėtis, kad kažkas kitas viską padarys. Juo labiau, kad kiti priveltų klaidų, už kurias atsakyti tektų jums. Neiškraipykite faktų teikdami informaciją. Galite gauti žinią iš švietimo, socialinės ar teisėtvarkos institucijos. Jei vyksite į renginį, susitikimą, turbūt patirsite įspūdžių, užsimegs draugystė ar simpatija. Šeštadienį teks pasirūpinti artimų žmonių, draugų reikalais, aiškintis asmeninius santykius. Galite dalyvauti renginiuose. Sekmadienį jau jausitės pavargę nuo šurmulio, dėmesio. Galimi sveikatos sutrikimai.

Šaulys

Nuo pirmadienio būsite linkę elgtis taip, kaip jums nebūdinga. Dėl naudos galite aukoti kai kuriuos principus ar net draugystę, ramybę šeimoje. Arba ne jūs, o kas nors iš draugų, artimųjų nuvils savo neadekvačiu poelgiu. Kad ir kaip būtų, situacija jums neleis tūpčioti vienoje vietoje. Teks vikriai suktis, nes jei patys nesusiprasite, iš visų pusių ragins kiti. Savaitgalis neleis pamiršti rūpesčių. Vargu ar pavyks išvengti įtampos bendraujant su partneriu. Būtų neprotinga pasiduoti emocijoms ir iškloti viską, ką galvojate. Gali nustebinti draugų, pažįstamų planai ar pasiūlymai.

Ožiaragis

Ši savaitė prasidės dirgliai, jei nevaldysite instinktų ir būsite priekabūs. Regis, atsiras kliūčių bandant įgyvendinti dalykinius, finansinius planus. Norite ar nenorite, teks derinti skirtingus interesus, o gal net kažko svarbaus atsisakyti. Nežiopsokite kelyje ir venkite neblaivių pakeleivių. Nuo ketvirtadienio padaugės optimizmo, romantikos, nors turbūt neilgam. Savaitgalį galite gauti žinią iš toli arba kažkur vyksite, dalyvausite. Jūsų pasisakymai kitiems darys įtaką, tad jauskite atsakomybę. Kad išvengtumėte problemų, sekmadienį viską darykite neskubėdami, nepažeisdami taisyklių.

Vandenis

Nuo pirmadienio gali užgriūti kažkokie neplanuoti darbai arba pasireikš netikėtas sveikatos sutrikimas. Venkite piktnaudžiauti alkoholiu, tinkamai elkitės kelyje ir su elektra, technika. Neerzinkite kolegų bei konkurentų, ypač tyčia. Jei neiškrėsite kvailystės ir išvengsite nemalonumų santykiuose, tai rimtų problemų nekils. Savaitgalį suksite galvą, kaip be didelių pastangų pagerinti savo finansinę, materialinę padėtį. Tai, ko imsitės, gali reikšti nuostolį ar skriaudą kitiems. Galbūt kils rūpesčių, susijusių su kelione ar svečiais. Avaringos dienos, tad būkite atidūs.

Žuvys

Nuo pirmadienio iki savaitės vidurio grės nesusipratimai, nuoskaudos. Labiau prižiūrėkite savo vaikus. Nesileiskite į abejotinas avantiūras, saugokitės sukčių. Jei norite pasiskolinti pinigų, jums turėtų pavykti, tačiau atsakomybės našta prislėgs ne vien jūsų, o ir partnerio pečius. Regis, atsiras galimybių kažką pakeisti meilės srityje, bet ir apsigauti itin lengva. Savaitgalis gali prasidėti smagiai, o baigtis visiškai nelinksmai. Kad ir ko imsitės, nepraraskite saiko ir atsargumo. Būkite labai dėmesingi mylimam žmogui, padoriai elkitės viešumoje. Gerbkite senyvus asmenis, net jei jie atrodo šykštūs ir įkyrūs.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis