Astrologė Rima: šį laikotarpį išnaudokite pozityviems pokyčiams

Venera po retrogradinės kelionės Liūto zodiako ženklu vėl sugrįžta į Mergelės ženklą, kuriame ji išbus nuo spalio 8 d. iki lapkričio 8 d.

Venerai Mergelėje nėra lengva – ji siekia pati atrodyti bei atlikti pareigas idealiai ir trokšta turėti šalia tokį pat partnerį ar bent esamą stengiasi keisti, tobulinti, padaryti iš jo „žmogų“.

Šiuo periodu sustiprėja dėmesys detalėms, tampame smulkmeniški, perdėtai kritiški, atsiranda nepasitenkinimas savimi arba esama aplinka. Tokiu metu labai svarbu nepersistengti siekiant tobulumo ir nenukrypti į kraštutinumus.

Reikėtų prisiminti, kad nėra nė vieno žmogaus, galinčio atitikti įsivaizduojamą idealų partnerį ar romane aprašytą personažą. Visi mes esame tik žmonės, turintys vienokius ar kitokius pliusus ir minusus, dėl kurių ir esame individualybės. Stenkimės priimti vieni kitus tokiais, kokie esame, ir palikime teisę sau ir kitiems tobulėti bei keistis, kai patiems to reikės.

Šį laikotarpį būtų geriausia išnaudoti pozityviems pokyčiams – šukuosenos, stiliaus, garderobo atnaujinimui. Pats tinkamiausias laikas užsiimti rankdarbiais, persiūti senus, nebemadingus drabužius, sutvarkyti, pagražinti savo namų ir darbo aplinką.

Venera, keliaudama Mergelės zodiako ženklu, sudarys aspektus su kitomis planetomis, kurios darys įtaką Venerai, o tuo pačiu ir mums.

* Spalio 5 d. – 11 d. Veneros įtampos aspektas su Saturnu gali atšaldyti jausmus. Jo įtakoje gali būti sunku „pamesti galvą“ ir mėgautis meilės malonumais.

* Spalio 12 d. – 20 d. Veneros opozicija su Neptūnu sužadins norą svajoti, įsimylėti, ieškoti idealios meilės. Atsargiai – neapsigaukime – ne viskas auksas, kas auksu žiba.

* Spalio 20 d.- 24 d. Veneros harmoningas aspektas su Plutonu suteiks moterims magnetizmo, seksualumo, o vyrams padidins seksualinį potraukį priešingai lyčiai. Puikus metas aistringiems meilės nuotykiams. Nepražiopsokime šio palankaus meilės žaidimams periodo, ypač kai Venera tranzito metu per Mergelę – šaltoka ir racionali.

* Spalio 21 d. – 27 d. Veneros jungties su Jupiteriu metu puikus laikas poilsinei kelionei ar naujai pažinčiai su užsieniečiu.

* Spalio 28 d. – lapkričio 4 d. Veneros ir Marso jungtis – puikus aspektas žadantis simpatijos jausmus priešingai lyčiai, aistrą, ir netgi agresyvumą demonstruojant meilės jausmus. Tokio aspekto metu gali įsižiebti aistringas romanas, kurį gali lydėti pavydas ir skandalai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis