Komplimentai, kuriuos nori išgirsti kiekvienas vyras

Sakoma, moterys myli ausimis. Psichologai tvirtina, kad vyrai ne ką mažiau myli ausimis, bet ne visos moterys geba parinkti tinkamus žodžius.

Dailiosios lyties atstovėms tinka visi komplimentai, net primenantys pataikavimą (tokia komplimentų istorija nuo Egipto faraonų laikų – lyginti moters akis su brangakmeniais ir pan.), o su vyrais sudėtingiau. Čia svarbu neperžengti tabu.

Taigi pradėkime nuo to, ko niekada negalima sakyti vyrams.

* Pirma – vadinti mažybiniais žodeliais, („mažutis“ ir „kiškutis“ turi dingti iš jūsų leksikono).

* Antra, nešvankybių ir banalybių, kaip antai, „kaip tu gražiai apsirengęs“.

* Trečia, klausimų, rodančių, kad neišmanote vienos ar kitos temos („Kas tas Kaddafi?“). Žinoma, neprivalote visko žinoti, bet jei politika ir futbolas – ne jūsų arkliukas, geriau patylėkite arba tarstelėkite kokią bendro pobūdžio frazę. Pavyzdžiui, pajuokaukite, kad esate kitos srities ekspertė.

* Domėjimasis astrologija ir okultizmu irgi gali stipriai jums pakenkti – statistika rodo, kad tik 7 proc. vyrų astrologų prognozėmis, o jomis tikinčias moteris laiko neišmintingomis.

* Tabu sąraše – atsiminimai apie buvusįjį, jo motinos kritika, nors ši ir neteisi, nuolatiniai klausimai „Ar tu mane myli?“, taip pat jo dovanų kritika. Nevalia kritikuoti jokių dėmesio apraiškų, nes reikalaudama rožių vietoje lelijų galite tapti moterimi, kuriai niekada nedovanoja gėlių.

* Vyro kritika prie kitų, noras kalbėti, o ne jo klausyti, bandymai nuo pirmo pasimatymo užimti lyderio poziciją – dažniausios klaidos, kurios užgoš net pačias aistringiausias santykių akimirkas.

Visiems vyrams, nepaisant statuso ir įpročių, reikalingas jų reikšmingumo patvirtinimas. Kiekvienos išmintingos moters užduotis – jį paskatinti, kelti jo savivertę, palaikyti. Taip pat svarbu nepersistengti giriant, kad neišprovokuotumėte didybės manijos.

Taigi ką nori išgirsti vyras? Kokie komplimentai pasąmoningai jį trauks prie jų, skatins jaustis su jumis komfortiškai ir užtikrintai?

- Visų pirma, net pats infantiliausias vyras visur ir visada ieško savo stiprybės patvirtinimo, todėl jam bus labai malonu išgirsti žodžius „koks tu stiprus“, kai jis atsuks stiklainio dangtelį ar vienu smūgiu įkals vinį. Net jei jis neparodo, žinokite – tikrai džiaugiasi.

- Bet kokį jo veiksmų, žodžių, dovanų vertinimą turite pasakyti su šypsena ir pagyrimu – „mielasis, tai buvo nuostabu“. Tas pats pasakytina ir apie seksą. Seksualumą pabrėžiantys komplimentai – viena iš mėgstamiausių vyrų temų. Galima sakyti „man dar niekada nebuvo taip gerai“ arba „tai geriausias seksas mano gyvenime“, ypač jei tai tiesa.

- Juokitės iš jo pokštų. Humoro jausmas – pagrindinis proto rodiklis, tad kiekvienam vyrui malonu būti tokiu, kuris žavi savo sąmojingumu. „Mielasis, juokiausi iki ašarų. Vis atsimenu, kaip tu pasakei...“

- Pasitelkite klasikų, kino šedevrų patirtį. Vienas iš puikiausių komplimentų pavyzdžių – filme „Zorro legenda“, kai Catherine Zeta-Jones gelbėdamasi pataikavo piktadariui: „Kai tu taip arti, man gniaužia kvapą.“ Kiekvienam vyrui atimtų žadą.

- Gebėjimas įtikinti ką nors jums padaryti komplimento forma – aukštasis pilotažas. Pamėginkite pasakyti: „Nereikalauju, tiesiog tu padarytum tai geriau už kitus.“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis