Horoskopas savaitei: tokių dienų seniai laukėme

Energijos ir jėgų antplūdis, kurį mums žada žvaigždės, padės jei ne kalnus nuversti, tai bent pasiekti puikių rezultatų įvairiose srityse.

BENDRA PROGNOZĖ SPALIO 19-25

Šis laikas ypač tinka menams ir užsiėmimams, kurie reikalauja fantazijos, nestandartinio sprendimo ir net analizės. Bus aštri ir dalykinė uoslė, tad apsukrieji sudarys pelningų sutarčių.

Tačiau šią savaitę vertėtų atsargiau elgtis su pinigais, nes kyla rizika išleisti jų per daug.

Savaitės vidurys sąlyginai bus ramus. Tuo laiku daugelio įvykių eiga tarsi sulėtės ir tai ne juokais erzins emocionalius, nekantrius, ryžtingus žmones.

Net ir tie, kas moka ir yra įpratę laukti, jaus diskomfortą: juos dirgins nevienareikšmiška susidariusi situacija.

Paskutinės savaitės dienos bus labai emocionalios. Tuo laiku nebus lengva susitvarkyti su savo jausmais net šalčiausių nervų žmonėms. Galimos konfliktinės situacijos, ginčai; kita vertus, galimi ir meilės prisipažinimai ar aistros kupini momentai.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Avinas

Nuo pirmadienio teks tvarkyti svarbius dalykinius reikalus. Galbūt pajusite, kad kažkas keičiasi, o jūs nieko negalite paveikti. Tikėtinas tam tikras psichologinis spaudimas. Pasistenkite būti visaverčiai komandos nariai ir nesikarščiuoti. Tikėtinas malonus flirtas, tarnybinio romano užuomazga arba tam tikra nauda per tarpininkavimą, labdarą, socialinę sferą, meną, nelegalią veiklą. Savaitgalį bendrausite su nelabai patikimais žmonėmis. Svarbu būti taktiškiems, pasverti kiekvieną žodį, saugoti savas ir svetimas paslaptis. Jeigu ieškote darbo ar reikiamos buitinės technikos, galite gauti gerą pasiūlymą.

Jautis

Nuo pirmadienio palanku užsiimti veikla, susijusia su teise, informacija, kelionėmis, tarptautine komercija. Galbūt sulauksite gero įvertinimo moksle, įtakingo asmens dėmesio, perspektyvaus pasiūlymo ar pan. Visgi būkite santūresni tarp svetimų žmonių, nes lengvai galite sukelti apkalbas ir gandus. Iš jūsų elgesio bus daromos išvados, kurios turės įtakos tolesnei karjerai. Turėtų pildytis meilės viltys. Savaitgalį nerimausite dėl piniginių reikalų arba jūsų gyvenime vykstančių pokyčių. Kažkas gali mėginti įtraukti į rizikingas aferas. Tikėtinas susitikimas su žmogumi, kuriam jaučiate ypatingus jausmus.

Dvyniai

Šią savaitę galite gauti pasiūlymą, žadantį neblogas verslo, finansines perspektyvas. Regis, būsite linkę į viską žiūrėti su išskaičiavimu ir gal net jums nebūdingu godumu. Nuo savaitės vidurio mintys jau suksis ir apie studijas, keliones, gal teks bendrauti su iš toli sugrįžusiu asmeniu. Būsite linkę "prilipti" prie interneto. Beje, virtualūs nepažįstamųjų patarimai gali labai praversti. Savaitgalį išvengsite nemalonumų, jeigu pavyks susitaikyti su kitų trūkumais ir išlikti tolerantiškiems. Ir patys pasistenkite išsaugoti pasitikėjimą savimi bei savitvardą, kad ir kokios kritikos išgirstumėte. Renginyje, kelionėje gali nudžiuginti lengvas flirtas, aplinkinių dėmesys.

Vėžys

Šią savaitę, norite ar nenorite, teks derintis prie kitų žmonių. Gali būti, kad apims nenugalimas noras gundyti priešingą lytį, gausinti gerbėjų gretas. Bet kuriuo atveju, būsite nusiteikę žaismingai ir ryžtingai. Kažkokiu klausimu galite daryti stiprų spaudimą antrajai pusei, partneriui. Savo pasieksite tuo atveju, jei tas asmuo jus myli, brangina. Savaitgalį aplinkiniams atrodysite nenuspėjami. Galite gauti žinią iš toli arba kažką įdomaus sužinosite iš interneto, pokalbių socialiniuose tinkluose. Naujai užmegzta pažintis gali atverti naujas perspektyvas. Palankus metas kūrybiniam ir protiniam darbui.

Liūtas

Šią savaitę gana palanku įsitraukti į naują darbinę veiklą, kurti ar plėsti verslą, siekti didesnio uždarbio, geresnės darbo kokybės, o jeigu šie dalykai nėra aktualūs - tai labiau pasirūpinti sveikata, išvaizda. Jei tik galite, daugiau laiko praleiskite su antrąja puse. Savaitgalį gali būti kažkas pertvarkoma namuose, ūkyje. Partneris ar kitas asmuo gali sukelti prieštaringų jausmų antplūdį. Regis, bus nelengva suderinti interesus ir skonius. Visgi gali pavykti pasiekti puikų rezultatą per sumanias derybas, subtilų psichologinį poveikį. Galite papildyti piniginę, realizuoti planą, susijusį su komfortu, nuoma ar pan.

Mergelė

Šią savaitę galite tikėtis kūrybinės sėkmės ir romantikos, jei bent kiek pasistengsite. Tačiau ten, kur reikia kruopščios analizės ir didelės protinės įtampos, tikėtinos apmaudžios klaidos. Periodo pabaiga palanki meilės pasimatymams, vakarėliams, pramogų renginiams. Regis, gims rožinių iliuzijų. Visgi šiuo metu nepasižymėsite kantrybe ir geromis manieromis, jeigu pašnekovai, antroji pusė reikš kitokią nuomonę, darys spaudimą. Laimei, šį kartą po ginčų ir audrų gali įsiplieksti dar stipresnė meilė ir aistra. Galite patirti staigmeną ar sėkmę, apie kurią net nepagalvojote.

Svarstyklės

Šią savaitę labai jautriai reaguosite į menkiausią nepasisekimą, nepalankumą. Visgi jums seksis neblogai. Turbūt atsiras vilčių dėl materialinės padėties, meilės santykių pagerėjimo. Seksis tvarkytis darbe ir namuose, spręsti šeimyninius reikalus. Galite gauti keistą pasiūlymą, susijusį su darbu, sveikata ar įvaizdžiu. Verta pamąstyti. Savaitgalis nepalankus sveikatai, tad labiau ją tausokite - nieko sunkaus netampykite, saugokitės traumų, venkite galinčio pakenkti eksperimentavimo su neįprastomis kosmetikos priemonėmis, vaistais, grožio procedūromis ir kt.

Skorpionas

Nuo pirmadienio tikriausiai daug bendrausite su artimos aplinkos žmonėmis, galbūt vyksite į netolimą kelionę ar sudarysite neblogą sutartį. Turėtų sektis reikalai, susiję su mokslu, žiniasklaida, reklama. Tik reikėtų susilaikyti nuo negatyvių emocijų protrūkių, kritikos ir replikų. Saugokitės nelaimingų atsitikimų. Nuoširdžiai rūpinkitės šeima, namais. Meilės liepsna gali iš naujo įsižiebti, ir netgi skaisčiau. Savaitgalį būsite aistringi, seksualūs. Regis, nerealizuotos aistros veržte veršis į paviršių. Galbūt gausite meilės laišką ar intriguojamą pasiūlymą iš neabejingo asmens. Meilės pasimatymas nenuvils.

Šaulys

Nuo pirmadienio būsite nusiteikę tvarkyti verslo reikalus, aptarti komercines, nuomos sutartis. Kitiems atrodysite geranoriški, dosnūs, mokantys ir galintys atlikti praktinius darbus bei gauti apčiuopiamą naudą. Turbūt gausite lauktą laišką ar pranešimą. Į periodo pabaigą daugės atsipalaidavimo, dvasinio komforto. Siekite jaukumo, tvarkos ir išorinėje savo aplinkoje. Savaitgalį nepersistenkite, lepindami save ir artimuosius pirkiniais, gardumynais. Galite patirti meilės pagundų, sulaukti kvietimų į pramoginius renginius, prezentacijas ir pan. Jūsų sugebėjimai, įtaigi kalba puikiai veiks aplinkinius, kels pasitikėjimą ir susidomėjimą.

Ožiaragis

Savaitės pradžioje jausite nenumaldomą nerimą. Sumaištį gali kelti kai kurie šeimos, verslo ar nuosavybės reikalai. Regis, labiausiai jums norėsis stabilumo, globos, jaukumo vidiniame bei išoriniame gyvenime. Į periodo pabaigą galite tikėtis svečių, susitikimų su seniai matytais žmonėmis, gerbėjais. Ir savaitgalį būsite nusiteikę bendrauti, stengsitės atnaujinti santykius. Įsimylėjusieji pajus ypatingą polėkį. Galite išprovokuoti romantišką avantiūrą. Tausokite sveikatą, atsargiai elkitės su elektra bei kelyje, nes gresia avarinės situacijos.

Vandenis

Nuo pirmadienio stenkitės neprarasti savitvardos ir pasitikėjimo, jeigu teks demonstruoti kompetenciją, žinias, ginti reputaciją ar kt. Galite tikėtis naudos iš slaptos veiklos, labdaros. Visgi jums vertėtų kažkiek nusileisti ant žemės ir mąstyti racionaliau. Pasisaugokite sukčių, aferistų. Savaitgalį galite neišvengti reikalų, susijusių su nekilnojamuoju turtu, pinigais, šeimos narių problemomis, vaikų situacija. Nerimo kels avantiūrų pasekmės, per didelės kainos ir išlaidos. Galimas ilgai lauktas skambutis, laiškas, o gal net kažkas grąžins seną skolą. Atsargiai kelyje - gresia avarijos.

Žuvys

Nuo pirmadienio iki savaitės vidurio jums neabejotinai seksis organizuoti, vadovauti, susipažinti ir bendrauti su įvairiausiais žmonėmis. Vėliau jau bus žymiai sunkiau konkrečiai apsispręsti dėl aktualių reikalų, santykių. Tačiau tiks pasinerti į meninę kūrybą, meilę. Nepiktnaudžiaukite alkoholiu, vaistais. Savaitgalį labai norėsis harmonijos, jaukumo, tačiau konfliktai beveik užprogramuoti. Jeigu fanatiškai susikoncentruosite į vieną reikalą, vieną nuomonę, tai gali sutrukdyti realiai suvokti situaciją bei girdėti kitus. Būkite dosnesni artimiesiems. Džiugins meilės akimirkos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis