Savaitės horoskopas: atsiveria naujos galimybės - nepražiopsokite

Daugumai šis laikas siesis su draugystės stiprinimu, rimtų santykių kūrimu.

BENDRA PROGNOZĖ SPALIO 26 - LAPKRIČIO 1 D.

Pirmoji savaitės pusė atveria naujas galimybes. Tiesa, artimiausiu metu ne visada pavyks jomis pasinaudoti, tačiau tampa akivaizdu, kad priekyje jūsų laukia kažkas gero, ir tai nuteikia optimistiškai. Dar viena maloni šio laikotarpio tendencija – kilnus elgesys su kitais. Daugumai šis laikas siesis su draugystės stiprinimu, rimtų santykių kūrimu.

Pinigai išeis labai lengvai, paprastai ne asmeniniais, o visuomeniniais tikslais, tenkinant kitų norus ir kaprizus.

Pirmoji savaitės pusė suteiks daug progų asmenybės augimui. Jei nenorite sustoti, jei jums negana to, ką pasiekėte, pasistenkite judėti į priekį - dabar labai palankus tam metas.

Antroje savaitės pusėje bus sunkumų, kuriuos įveikti padės intuicija. Tai laikas, kai emocionalūs ir jautrūs žmonės tampa pranašesni prieš viską analizuojančius ir vertinančius, nes jiems nereikia apgalvoti situacijos, o tiesiog įsijausti, įsigyventi į ją, ir todėl jie neklys.

Būkite atsargūs su pinigais - šią savaitę ne visada pavyks atskirti fantaziją ir svajas nuo realių planų ir galimybių.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Avinas

Nuo pirmadienio nelabai seksis bendrauti, ypač su augančia karta bei žodžių į vatą nevyniojančiais oponentais. Verčiau nesivelkite į abejotinas diskusijas, ginčus, nes pristigę kantrybės galite pasielgti itin nederamai. Atsargiai kelyje bei su elektra. Savaitės viduryje palanku sudaryti komercines, nuomos sutartis, įsigyti materialinių vertybių ir pan. Savaitgalį turbūt lankysite artimus žmones ar vaikystės vietas, prisiminsite praeitį, patirsite daug emocijų dėl šeimos narių.

Jautis

Nuo pirmadienio lengva bus susipainioti jausmuose, be reikalo įsižeisti ar įžeisti brangius žmones, pulti į depresiją. Galbūt paaiškės, kad save apgaudinėjote, guodėtės iliuzijomis. Vis dėlto su jumis bus malonu bendrauti, tad situacija greitai taisysis. Sugebėsite rasti protingas išeitis net iš kebliausių situacijų. Gali būti tikrinama jūsų kompetencija, jei mėginate įsidarbinti, arba finansinė padėtis, jeigu tikitės kredito, paskolos. Savaitgalį numatomos netolimos kelionės, artimų žmonių, giminių ar jų kapų lankymas. Nežiopsokite kelyje.

Dvyniai

Šią savaitę gali pasitaikyti ir malonių, ir nekokių staigmenų. Be draugiško susitarimo įstrigsite vietoje ar net užleisite laimėjimo galimybę konkurentui. Derėtų vengti persitempimo, intrigų, rizikingos skubos. Dėl aplaidumo darbe kiltų rimtų problemų. Gali būti, kad spręsite dilemą, keisti darbą į naujai siūlomą, ar likti senajame. Savaitgalį būsite linkę paišlaidauti, bet kai kurie iš jūsų kaip tik turės progų šiek tiek papildomai užsidirbti prekiaudami, meistraudami ar teikdami paslaugas.

Vėžys

Šią savaitę teks įtemptai dirbti ar mokytis, o kantrybės jums gali pristigti. Gali nepasiteisinti sumanymas, susijęs su įsidarbinimu, nuoma. Kita vertus, jūsų pretenzijos į gerą atlyginimą, įvairius patogumus gali būti išties nerealios. Į dabartinę savo situaciją jums reikėtų pažvelgti tarsi iš šalies, išgirsti kitų vertinimus. Paprašykite, kad draugai, pažįstami būtų atviri. Galbūt gausite pakvietimą į pasimatymą, renginį. Savaitgalį būsite labai jautrūs, rūpestingi, linkę globoti, užjausti, padėti, ypač artimiems žmonėms. Galite stresuoti net dėl smulkmenų. Tai nekaip veiks savijautą, virškinimą.

Liūtas

Šios savaitės pradžioje neišvengsite tam tikros sumaišties, netikrumo, sunku bus susigaudyti, kas teisūs ir kuo pasitikėti, kad nesuklystumėte. Svarbu kuo realiau įvertinti aplinkybes bei kitų žmonių motyvus. Be to, klausykite sąžinės balso, būkite teisingi. Galbūt išryškės kūrybinio projekto vykdymo ar vaikų auklėjimo spragos. Savaitgalį jums nesvetimi bus dvasiniai, religiniai dalykai, ezoterinės paslaptys. Galbūt aplankysite sunkų ligonį, teiksite labdarą. Galite daug laiko praleisti kapinėse. Vis dėlto jūsų planus gali sujaukti prikibusi infekcija ar paprasčiausias energijos stygius. Venkite svaigalų.

Mergelė

Šią savaitę veiks prieštaringos įtakos. Vienos jų skatins siekti teisingumo, rodyti iniciatyvą, imtis ko nors naujo, kitos - neleis matyti tiesos, baugins galimais nuostoliais, ryšių nutrūkimais. Galite gauti žinią iš toli, arba išvykti į svečius ar kokią konferenciją, paskaitą, renginį. Kelionė arba planų keitimas galimi ir dėl senyvo artimo žmogaus. Savaitgalio dienos pažadins prisiminimus apie senus bičiulius, gimines. Galbūt dėl to, kad su kažkuo iš jų susitiksite ar pagerbsite kapinėse.

Svarstyklės

Nuo pirmadienio kažkokie įvykiai gali užklupti jus nepasiruošusius. Žmonės, kuriuos remiate, gali jumis nedorai manipuliuoti. Pasistenkite objektyviai vertinti situaciją ir savo ryšius su kitais žmonėmis. Ši savaitė bus svarbi, jeigu tvarkote investicijų, palikimo, draudimo reikalus. Palanku imtis naujo verslo ar reformų senajame darbe, ieškoti partnerių, rėmėjų. Savaitgalis bus kupinas pareigų, kurioms teks teikti pirmenybę, o savo poreikius nustumti į šalį. Sunkių emocijų veikiausiai patirsite daugiau nei malonių.

Skorpionas

Nuo pirmadienio galite pakliūti į situaciją, kurioje jausitės auka, arba turėsite ginti savo ar artimųjų interesus. Galvoje suksis mintys apie permainas. Regis, labai aktualus bus meilės arba verslo partnerystės klausimas. Galbūt įsigysite naudingą sąjungininką. Savaitės vidurio susitikimai, pasimatymai išties turėtų nenuvilti. Reikėtų paskubėti sutvarkyti juridinius, finansinius formalumus, jeigu tokių yra. Savaitgalį užplūs filosofinės nuotaikos. Tikriausiai leisitės į kelią, lankysitės ten, kur būnate retai. Atsargiai kelyje, saugokite savo ir kitų sveikatą.

Šaulys

Nuo pirmadienio neblogai seksis kūrybinė veikla. Augs jūsų apetitas turtui ir seksui. Netikėtumų gali pateikti draugai, gerbėjai arba vaikai. Savaitės viduryje gerų rezultatų ar naujienų galite tikėtis darbe. Galbūt pavyks įsidarbinti ar papildomai užsidirbti. Svarbu rūpintis sveikata. Ne pro šalį būtų keisti mitybą į sveikesnę, pradėti sportuoti. Savaitgalį turbūt neišvengsite išlaidų. Galite prarasti saiką, mėgindami pasirodyti dosnūs ar apvalyti savo sąžinę. Galimi nelengvi prisiminimai ir išgyvenimai. Saugokite vaikus.

Ožiaragis

Savaitės pradžioje suprasti kitus bei įgyvendinti planus jums gali trukdyti kiek sustabarėjusios jūsų pažiūros, stereotipai bei kitų nekantrumas, skubinimas. Pasisaugokite traumų, vagysčių. Savaitės viduryje būsite nusiteikę meilei, pramogoms, sportui, laisvalaikiui kartu su vaikais. Neplepėkite apie dalykus, kurių paviešinimas gali sukelti problemų. Savaitgalį jums bus labai svarbu šalia savęs jausti artimo žmogaus petį, nelikti vienišiems. Jeigu esate praradę artimą žmogų, užplūs gilūs prisiminimai, ilgesys.

Vandenis

Nuo pirmadienio jums gali tekti aiškintis dėl paskleistų gandų, iškraipytos informacijos. Regis, jūsų argumentai skambės neįtikinamai. Jums derėtų pasikonsultuoti su žinovais dėl reikalų, susijusių su verslu, nekilnojamuoju turtu. Daugės įkvėpimo, avantiūrizmo. Deja, jūsų flirtas gali pasirodyti nesubtilus, o elgesys - pernelyg familiarus. Savaitgalį atrodysite darbingai nusiteikę, ir tą energiją galite panaudoti įvairiai. Kita vertus, sveikata bus lengvai pažeidžiama, tad gali tekti tinginiauti namuose, nors to neplanavote.

Žuvys

Šią savaitę nekantriai lauksite aktualios žinios, informacijos, siuntinuko ar telefono skambučio. Galbūt teks skubiai ruošti straipsnį, reportažą, reklamą, interviu, parengti pristatymą ar kt. Savaitės vidurys palankus prekybai, kūrybai, tarpininkavimui. Seksis mokytis ir mokyti. Vis dėlto bus nelengva laikytis numatytų planų. Trukdyti gali su šeima susijusios problemos. Savaitgalį daug dėmesio skirsite mylimiems žmonėms, vaikams, draugams. Gal net persistengsite ir paaiškės, jog be reikalo kažką pirkote, planavote.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis