Horoskopas lapkričio mėnesiui - ką jis mums žada

Ką mums ruošia paskutinis šių metų rudens mėnuo.

Avinas

Lapkričio mėnesį Avino ženklo atstovus lydės pakili nuotaika. Spinduliuosite energija, entuziazmu ir optimizmu. Atrodys, kad galite nuversti kalnus. Tačiau šioje vietoje ir galite suklupti. Kad ir koks aktyvus ir užsispyręs esate, nedarykite visų darbų iš karto, nesistenkite aprėpti visko. Išskirkite svarbiausią tikslą, svarbiausias užduotis jam pasiekti ir kryptingai eikite tikslo link.

Sėkmė Avinus lapkritį lydės ir profesinėje veikloje. Išryškės Avino lyderio savybės, jo gebėjimas organizuoti ir vadovauti bus pastebėtas, ir įvertintas vadovybės, todėl galimas karjeros augimas. Jeigu galite rinktis, nesiimkite bet ko, kas Jums siūloma. Mąstykite, analizuokite ir rinkitės tokius projektus, kurie gali atnešti naudos maksimaliai.

Jautis

2015 metų lapkritis Jaučio ženklo atstovui gali suteikti netikėtų galimybių. Neabejokite savimi, savo sugebėjimais, drąsiai priimkite iššūkius. Lapkritį galite pradėti kažką tokio, apie ką net nesvajojote. Galite pradėti kažkokią naują veiklą, atrasti naują pomėgį, be kurio vėliau neįsivaizduosite savo gyvenimo.

Darbe būsite labai užimti. Šis laikotarpis pareikalaus atidumo ir įžvalgos. Gali tekti priimti ne vieną svarbų sprendimą. Nors profesionaliai atliksite savo darbą, paaukštinimo pareigose lapkričio mėnesį žvaigždės nežada. Tačiau neatsipalaiduokite, dirbkite išsijuosę, šiuo laikotarpiu siekiami rezultatai, gali būti labai reikšmingi ateityje.

Dvyniai

Lapkričio mėnesį Dvyniams labai svarbus naujų kontaktų užmezgimas, bendravimas, gebėjimas tartis, derėtis. Tikėtina, kad lapkritį darbo ar asmeniniais reikalais turėsite bendrauti su žmogumi, kurio ne itin mėgstate, su kuriuo, praeityje, buvo kilęs konfliktas. Valdykite neigiamas emocijas, dabar šis žmogus Jums reikalingas.
Profesinėje veikloje viskas tekės įprasta vaga. Netinkamas metas pradėti naują projektą, naują verslą, apskritai kažkokią naują veiklą, nes kilus nenumatytiems sunkumams, gali tekti nutraukti tai ką pradėjote. Tiesiog atidėkite tai vėlesniam laikui.

Vėžys

Lapkričio mėnuo Vėžio ženklo atstovui nežada būti ramus. Dažniau velsitės į konfliktus, įrodinėsite savo tiesas. Atminkite, kad vienos tiesos nebūna. Jeigu jaučiatės teisūs, dar nereiškia, kad tokie ir esate, nes kiekvienas žmogus situaciją mato savaip. Mažiau ginčų, barnių ir pagyrų sau, nes galite atstumti „reikalingus“ ar net artimus žmones. Kuklumas lapkričio mėnesį tikrai nepakenks.

Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria pasišvęsti darbui. Lapkritį galite nuveikti tikrai daug, nors lengva nebus. Gali būti, kad jausite spaudimą iš vyresnybės ar kolegų. Žmonės, su kuriais teks dirbti, gali pasirodyti nemalonūs, užduotys labai sudėtingos. Susikoncentruokite į darbą, o laisvalaikiu stenkitės pasisemti kuo daugiau teigiamų emocijų, pavyzdžiui pasivaikščiokite miške, smagiai praleiskite laiką baseine ar sporto salėje.

Liūtas

Lapkritis Liūto ženklo atstovui – labai permainingas mėnuo, gali būti ir gerų ir blogų akimirkų, sėkmę keis nesėkmė. Kad pasiektumėte užsibrėžtus tikslus, gali prireikti daugiau laiko ir energijos nei galvojote, tačiau Jūsų užsispyrimas ir kantrybė turėtų padėti įveikti visus sunkumus. Galite tikėtis visokeriopos pagalbos ir palaikymo iš draugų ir artimųjų. Nepamirškite jiems padėkoti, o dar geriau, atsilyginkite tuo pačiu.

Mergelė

Lapkritis - tai puikus mėnuo, kai Jums seksis beveik viskas, ko imsitės. Turėsite galimybę įgyvendinti tai, apie ką seniai svajojote. Tik veikti greičiau. Delsimas ir abejonės šį mėnesį ne geriausi palydovai. Prieš ką nors pirkdami, pagalvokite, nes gali būti, kad kils didelis noras išlaidauti, o įsigyti niekučiai jau po kelių dienų nebebus reikalingi.

Ir profesinėje veikloje lapkričio mėnesį problemos Mergelę aplenks. Turėsite galimybių parodyti ką sugebate ir galbūt pakilsite karjeros laipteliu. Pirmoje mėnesio pusėje galite gauti įdomų ir vertingą dalykinį pasiūlymą. Tai gali būti naujas darbas, naujos pareigos, komandiruotė, pasiūlymas bendradarbiauti ir kt. Tikrai neverta to atsisakyti. Dabar svarbiausia netingėti ir maksimaliai išnaudoti visas galimybes.

Svarstyklės

2015 metų lapkritis nelengvas metas, kuomet stokosite pasitikėjimo savimi. Turėtumėte pradėti domėtis saviugdos literatūra, ji didina pasitikėjimo savimi jausmą ar padeda jį palaikyti. Turite suprasti, kad norėdami kažką pasiekti, turite tikėti savo galimybėmis, priešingu atveju Jumis netikės niekas. Tik savimi pasitikintys žmonės kontroliuoja savo gyvenimą.

Atliekant svarbias užduotis darbe, žvaigždės pataria neskubėti, kruopščiai viską apgalvoti ir suplanuoti, taip išvengsite sunkiai ištaisomų klaidų. Apskritai lapkritis labai palankus ateities planavimui. Drąsiai svajokite, kurkite metų, mėnesio, savaitės, ar net dienos planus ir nieko neatidėliokite. Stenkitės įvykdyti tai, ką susiplanavote, vėliau tai taps įpročiu.

Skorpionas

Skorpionui lapkričio mėnesį sunkiai seksis įvykdyti duotus pažadus, todėl geriau nieko nežadėkite, venkite tuščių kalbų. Taip pat stenkitės nedaryti kelių darbų vienu metu. Turite suprasti kas jums svarbiausia, susidėlioti prioritetus. Tik siekdami svarbiausių tikslų, o ne bandydami aprėpti viska, galėsite džiaugtis gerais rezultatais. Saugokitės virusų, peršalimo, laikykitės atokiau nuo sergančių žmonių.

Darbe būsite išradingi, nestokosite naujų, gerų idėjų. Turėtumėte pasidalinti jomis su viršenybe, greičiausiai būsite įvertinti, gal net palypėsite karjeros laipteliu.

Šaulys

Šauliui lapkritį viskas eisis kaip iš pypkės. Pasitikėjimas savimi gerokai išaugs. Prie to prisidės puiki Jūsų nuotaika ir šilta atmosfera namuose. Išnaudokite šį laikotarpį, nedvejodami imkitės naujų projektų, megzkite naujus kontaktus, planuokite ateitį ir t.t. Būtent Jūsų aktyvumas lapkritį atneš puikių rezultatų.

Turėtumėte būti atidūs spręsdami finansinius klausimus, nes yra tikimybė būti apgautiems. Nepasitikėkite nepažįstamais, ar mažai pažįstamais žmonėmis, pirmas įspūdis gali būti klaidinantis. Taip pat nereikėtų tikėti viskuo, kas Jums sakoma, visą informaciją tikrinkite patys.

Ožiaragis

Lapkričio mėnesį Ožiaragio ženklo atstovui kažkas neduos ramybės. Didelė tikimybė, kad būsite linkę priimti neteisingus sprendimus, atlikti netinkamus veiksmus. Stabtelkite ir pagalvokite, ką darote ne taip? Gal nematote galutinio tikslo, nelabai aišku ko siekiate? Pirmiausia išsiaiškinkite, ko tikitės iš vienos ar kitos situacijos, kokio rezultato laukiate, pagalvokite, kokiais būdais galite to pasiekti, išsirinkite tinkamiausią ir tik tada imkitės darbo.

Vandenis

Žvaigždės 2015 metų lapkritį pataria Vandeniui žvelgti kuo toliau į ateitį. Paprastai planuodami darbus galvojate tik mėnesį į priekį. Turėtumėte žvelgti kur kas toliau, išsikelti ilgalaikius tikslus, susidaryti ilgalaikius planus. Beje, kad lapkritį pasiektumėte tai, ką jau susiplanavote, gali prireikti daugiau laiko, energijos ir pastangų nei galvojote. Jeigu lapkritį kažkam išplepėsite savo paslaptį, labai greitai ji taps vieša.

Žuvys

Žuvys lapkričio mėnesį bus nepatenkintos gyvenimu, irzlios. Joms atrodys, kad visiems aplinkui sekasi, tik joms kažkodėl ne. Galite jausti nepasitenkinimą savo darbu, galbūt net norėsite išeiti. Nepriimkite skubotų sprendimų, išeiti visada spėsite, tik reikia turėti kur. Stop! Nuleiskite garą, greičiausiai nėra viskas taip blogai, kaip Jums šiuo metu atrodo. Taip pat nederėtų lapkritį kištis į svetimas problemas. Norėdami kažkam padėti galite tik apsunkinti padėtį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis