2016-ųjų horoskopas: kas laukia kiekvieno Zodiako ženklo

Raudonosios Ugninės Beždžionės metai žada staigmenų ir naujovių. Sužinokime, kam šie metais bus ramesni, o kieno laukia tikros audros.

Avinas

Fotolia nuotr.

Horoskopas 2016 metais žada Avino ženklo atstovui naujos energijos pliūpsnį ir gyvenimo ritmo pasikeitimą. Vienose gyvenimo srityse neišvengsite pokyčių, o kitose tiesiog viską pradėsite nuo nulio. Kuo didesnis bus Jūsų noras ir užsispyrimas, tuo daugiau kliūčių iškils. Raudonosios Ugninės Beždžionės metais nekantrumas – didžiausias Jūsų priešas.

Jau nuo metų pradžios turite nusistatyti aiškius, apčiuopiamus tikslus, kaip nukreipti savo energiją tinkama linkme. Jeigu to nepadarysite, jėgas iššvaistysite nesvarbiems dalykams, nieko gero nenuveikdami.

2016-ųjų pavasarį keisis Jūsų požiūris į gyvenimą, formuosis naujos vertybės. Tai, kas seniau buvo labai svarbu, nukeliaus į antrą planą. Šiuo laikotarpiu jausite emocinę įtampą, būsite linkę dramatizuoti įvykius. Vertėtų būti atidesniems. Kiekvieną svarbų priimamą sprendimą apgalvoti ir pasverti.

Vasaros pradžioje atrodys, kad reikalai slysta iš rankų, juos labiau įtakos išoriniai veiksniai. Nedarykite skubotų sprendimų, tiesiog stebėkite situaciją, įsiklausykite į aplinkinių patarimus.

Ruduo – didelių permainų metas. Tapsite labiau emocionalūs ir jautrūs aplinkai. Į paviršių iškils susikaupusios nuoskaudos. Santykiuose ieškosite trūkumų ir jų rasite. Kils klausimas, bandyti juos taisyti ar tiesiog nutraukti? Į šį klausimą galite atsakyti tik Jūs patys.

2016 metų pabaiga ramesnė, reikalai klostysis tiesiog savaime. Turite suprasti, kad neverta laikytis įsikabinus į praeitį, tai niekur neveda. Geriau išnaudokite šį laiką ateities kūrimui. Tuo labiau, kad dabar galite sukurti puikų pagrindą 2017 metų sėkmei.

Horoskopas 2016 metams nerekomenduoja Avinui impulsyviai keisti darbo arba veiklos. Tai kas vilioja, atrodo patikima, tvirta ir įdomu, gali netikėtai sugriūti. O Jūs tuomet atsidursite nepavydėtinoje situacijoje.

Jautis

Fotolia nuotr.

2016 Jaučiui labai permainingi metai, kupini gyvenimo šurmulio ir naujų, įdomių pažinčių. Beždžionės metais bus ir kilimų ir nuopuolių, tačiau dėl pastarųjų per daug nesikrimsite. Gyvenimo tempas bus toks spartus, kad neigiamoms emocijoms tiesiog nebus laiko.

Jau nuo 2016 metų pradžios vertėtų stiprinti savo pozicijas tose srityse, kuriose esate nemažai pasiekę ir tik vėliau imtis naujų planų įgyvendinimo.

Nuo balandžio iki birželio būkite atidūs įsigydami stambų pirkinį. Taip pat šiuo laikotarpiu nerizikuokite pinigais. Neapgalvotas sprendimas gali atnešti nenumatytų nuostolių.

Vasara bus gana palanki, seksis beveik viskas ko imsitės. Be to netrūks poilsio ir linksmybių. O vasaros pabaigoje sustiprės kūrybinės galios, tad jeigu Jūsų darbas neatsiejamas nuo kūrybos, išnaudokite šį laiką tinkamai.

Ruduo pareikalaus susikaupimo ir rimtesnio požiūrio į darbą. Galbūt įgysite daugiau pareigų arba padidės Jūsų atsakomybė. Rudens pabaigoje apims liūdnos nuotaikos, melancholija, nepasitikėjimas savo jėgomis. Tačiau tai tęsis neilgai. Jau gruodį kibsite į darbus su nauja jėga ir metus užbaigsite tikrai turėdami ką atšvęsti.

Dvyniai

Fotolia nuotr.

Dvynių laukia aktyvūs ir kūrybingi Beždžionės metai. Tiesa dar metų pradžioje to nejausite, net atvirkščiai, būsite gana pasyvūs, pro pirštus žiūrėsite į susikaupusius darbus. Tačiau tai truks neilgai.

Pavasarį gyvenimas sužydės gražesnėmis spalvomis. Gausite atsakymus į, kaip Jums seniau atrodė, “užstrigusius“ klausimus, o tai suteiks naujų jėgų, pasitikėjimo savimi ir ryžto veikti. Ką ir padarysite. Tai geras laikas, padėsiantis priartėti prie užsibrėžtų tikslų, ar net juos pasiekti. Žinoma, jeigu netinginiausite.

2016–tų metų vasaros pradžioje tapsite kiek irzlūs. To priežastimi gali būti netikėta žinia ar pablogėję santykiai su bendradarbiais. Deja, Jus bus sunku suprasti. Tapsite perdėtai jautrūs, itin reiklūs aplinkiniams, norėsite viską kontroliuoti. Tačiau šiuo laikotarpiu skirsite daug dėmesio artimiesiems. Turėsite galimybių pagerinti gyvenimo sąlygas. Pirksite arba atnaujinsite būstą.

Rudenį vertėtų pakoreguoti dar metų pradžioje nusistatytus tikslus. Susimąstysite kaip galima padidinti darbo našumą, per trumpesnį laiką atlikti daugiau darbų. Tai geras laikas eksperimentams ir seniau padarytų klaidų ištaisymui.

Na o metų 2016 metų pabaigoje sudėsite visus taškus ant “i”. Išsiskirsite su žmonėmis kurie vienaip ar kitaip Jums trukdė, bet tuo pačiu ir praplėsite savo draugų ratą, susipažindami su naujais, įdomiais žmonėmis.

Vėžys

Fotolia nuotr.

2016 metų horoskopas Vėžiui žada ne vieną staigmeną. Tai pokyčių metai, ypatingai birželio mėnesį gimusiems Vėžiams. Nors smulkių nemalonumų neišvengsite, tačiau Jums tikrai seksis. Turėsite galimybių tobulėti įvairiose veiklos srityse. Būtinai tai išnaudokite. Būkite drąsūs, nebijokite eksperimentuoti ir nedvejodami ženkite pirmyn. Ši taisyklė galioja visus 2016 metus.

Jau metų pradžioje galite sutikti žmonių, kurie turės nemažos įtakos Jūsų sėkmei Beždžionės metais. Tai gali būti seni pažįstami ar naujos pažintys. Tai, ką jie įneš į Jūsų gyvenimą gali būti įdomu ir naudinga. Tiesa pirmaisiais metų mėnesiais galimi konfliktai su vadovybe, kas kels šiokį tokį susirūpinimą.

2016-tų metų pavasarį gali kilti nesutarimų su aplinkiniais. Nevertėtų tikėti viskuo ką žmonės Jums sako, geriau pasikliauti savo nuojauta. Šiuo laikotarpiu gali tekti taisyti seniau padarytas klaidas, tačiau tai nekels didelių nepatogumų. Ką bedarytumėte, jausite didelį palaikymą iš Jums artimų žmonių. Dalis Vėžių 2016-ųjų pavasarį pakeis gyvenamąją vietą.

Vieną 2016-tų metų vasaros mėnesį turėtumėte išnaudoti visaverčiam poilsiui, geriausia prie jūros. Taip sustiprinsite sveikatą. O jeigu pasiimti atostogų nepavyks, bent jau venkite pernelyg didelių darbo krūvių ir persivalgymo. Šiuo laikotarpiu vieniši Vėžiai gali sutikti savo gyvenimo meilę.

Rudens mėnesiais pajusite kūrybinį įkvėpimą, be to tapsite nepataisomais romantikais. Norėsite iš pagrindų keisti savo įvaizdį ar aplinką, pakeliauti, pamatyti tolimus kraštus. Kažką įgyvendinsite, kažko, galbūt, ne. Tai suteiks begalę teigiamų emocijų, tad jausitės pakylėti.

Metų pabaigoje teks sugrįžti į realybę, kurioje lauks begalės darbų ir rimtų sprendimų priėmimas. Susikaupimas šiuo laikotarpiu tiesiog būtinas.

Liūtas

Fotolia nuotr.

Nors Raudonosios Ugninės Beždžionės metai Liūto ženklo atstovui bus gana ramūs, pokyčių juose netrūks. Tikėtina, kad 2016 metais keisite kryptį, pasuksite kitu keliu nei ėjote iki šiol. Be to Jūsų gyvenime atsiras naujų draugų ir naujų idėjų.

Metų pradžioje teks užbaigti dar 2015 metais pradėtus darbus ir įvykdyti duotus pažadus. Pirmaisiais metų mėnesiais galimi nesusipratimai su kolegomis ar verslo partneriais, netgi smulkios apgavystės, todėl būkite atidesni tvarkydami finansinius reikalus ir visada galvokite ką sakote.

2016-tų metų pavasaris palankus ateities perspektyvų numatymui, kvalifikacijos kėlimui ir kelionėms į užsienį. Šiuo laikotarpiu gali suaktyvėti konkurentai, šalia Jūsų atsirasti pavyduolių. Tad būkite atidūs.

Vasarą prasidės įtempto, bet efektyvaus darbo laikotarpis. Apsišarvuokite kantrybe, pamirškite meilės nuotykius ir išnaudokite šį laiką tikslingai. Tačiau ilsėtis visgi nepamirškite. Liepos mėnesį pasiimkite savaitę ar dvi atostogų ir išvykite su artimais žmonėmis prie jūros. Grįšite pailsėjęs ir su naujomis jėgomis kibsite į darbus.

Rudenį skinsite pirmuosius savo sunkaus darbo vaisius. Pajamos gali gerokai išaugti, tačiau stambių pirkinių šiuo laikotarpiu geriau neplanuoti. Dabar galite pradėti naują ambicingą projektą, kuris tęsis ir 2017 metais. Greičiausiai teks praleisti nemažai laiko kelyje. Daugelis Liūtų susirūpins savo įvaizdžio tobulinimu ar net naujo įvaizdžio kūrimu.

Metų pabaiga bus aktyvi, net įdomi. Galite sulaukti malonių staigmenų. Visgi neatsipalaiduokite. Tikėtinos klaidos, dėl kurių vėliau gailėsitės.

Mergelė

Fotolia nuotr.

Mergelės ženklo atstovų laukia geri metai. Už įdėtas pastangas Raudonosios Ugninės Beždžionės metais bus atlyginta su kaupu, reikės tik netinginiauti. Beje 2016-tais metais Jums tiesiog būtina tobulėti. Gali būti, kad atrasite savyje naujų talentų, kurie pasuks Jūsų gyvenimą nauja linkme.

Horoskopas 2016 metams žada pelningą partnerystę. Plėsis Jūsų draugų ir pažįstamų ratas. Tikėtina, kad tarp jų atrasite bendraminčių, kuriuos sužavėsite savo idėjomis ir siekiais.

Atsargiau elkitės su pinigais. Bezdžionės metais būsite labiau linkę išlaidauti nei paprastai, tad, kai kuriais momentais, Jūsų piniginė gali pavojingai ištuštėti. Geriau neplanuokite stambių pirkinių.

Metų pradžioje jausitės neužtikrintai, kažkuo abejosite, galite padaryti klaidų priimdami svarbius sprendimus. Todėl nieko nedarykite skubotai, skirkite laiko visaverčiam poilsiui. Juk pailsėjusioje galvoje ir mintys geresnės.

Pavasarį galite blaškytis rinkdamiesi prioritetus, nusistatydami metų tikslus. Turite rimtai pagalvoti ir nuspręsti kas Jums svarbiausia, arba kas duos daugiau naudos ir tvirtai laikytis savo sprendimo. Jeigu bandysite aprėpti viską iš karto, gerų rezultatų nesulauksite.

Vasara bus palanki naujoms pažintims ir meilei. Tačiau ir darbo krūvis gerokai išaugs. Gali kilti su darbine veikla susijusių nemalonumų, nedidelių problemų. Šiuo laikotarpiu į Jūsų gyvenimą gali įsiveržti netikėti pokyčiai. Greičiausiai jausite vidinį nerimą, bet tai normalu. Pasitikite juos su šypsena, nesilaikykite įsikibę praeities.

Rudenį profesinėje veikloje energingai judėsite pirmyn. Pasipriešinimo bus, tačiau nesunkiai įveiksite visas iškylančias kliūtis. Nepervarkite ir skirkite daugiau dėmesio sveikatai. Asmeniniuose santykiuose galite jausti įtampą.

Metams baigiantis dauguma problemų išsispręs savaime, galėsite atsipalaiduoiti ir pasinerti į šventinius malonumus.

Svarstyklės

Fotolia nuotr.

Raudonosios ugninės beždžionės metai Svarstyklėms gana geri. Tiesa sėkmė labiau lepins antroje metų pusėje. Nemaža dalis užsibrėžtų tikslų 2016-tais metais bus susiję su santykiais, buitimi ir asmeniniu Svarstyklių gyvenimu. Netrūks permainų. Senus santykius keis nauji, Jūsų gyvenime atsiras naujų, geresnių žmonių, o netikri draugai pasitrauks.

Metų pradžioje daug dėmesio skirsite šeimai ir namams, tad būsite beveik idealus sutuoktinis. Tačiau turėsite dėl ko ir nerimauti. Gali įsiplieksti lemtingų pasekmių turintis ginčas su Jums svarbiu žmogumi, su kuriuo Jus sieja bendra ateitis. Šioje situacijoje turite vadovautis sveiku protu, o ne emocijomis ir kvailais principais.

Jeigu norite pradėti kažką naujo, tam puikiai tiks 2016 metų pavasaris. Šiuo laikotarpiu būsite aktyvesni ir ryžtingesni, todėl lengviau įveiksite iškylančias kliūtis. Tiesa konkurentai taip pat nesnaus, tad turite veikti greičiau. Galite sulaukti pasipriešinimo iš artimūjų, tačiau tai dar ne priežastis atsisakyti savo planų.

2016 metų vasarą būsite imlūs naujoms žinioms, tad šį laikotarpį turėtumėte išnaudoti kvalifikacijos kėlimui ar naujos kalbos mokymuisi, tiesiog tam, kas šiuo metu Jums labiausiai reikalinga. Besibaigiant vasarai emocijos ims viršų prieš sveiką protą. Netikėtai, dėl iškilusių sunkumų, galite sugalvoti mesti tai, ką pradėjote su didelėmis viltimis. Tai tikrai ne išeitis.

Rudenį tikėtinas didelis pelnas, tik turėsite pasistengti pinigus leisti protingai. Rugsėjo mėnesį gali sušlubuoti sveikata. Tiesiog labiau rūpinkitės savimi. Beje šiuo laikotarpiu dalį Svarstyklių užvaldys nepasotinamos aistros už šeimos ribų. Jeigu turite antrą pusę – tai nežada nieko gero, nebent sugebėsite nukreipti jas į savo partnerį.

Metų pabaigoje vėl su malonimu pasinersite į namų rūpesčius, šeima Jums taps svarbiausia. Nesunkiai užbaigsite dauguma svarbių darbų ir pasitiksite 2017 metus su šventinėmis nuotaikomis.

Skorpionas

Fotolia nuotr.

Raudonosios ugninės beždžionės metai Skorpionui bus neramūs ir permainingi. Nors sėkmė nenusisuks, dažnai jausite įtampą. Iškils aibė problemų susijusių su kitų žmonių darbu. Atrodys, kad aplinkiniai Jums specialiai kaišioja pagalius į ratus.

Beždžionės metai bus geresni kūrybinių profesijų atstovams, Juos dažnai aplankys įkvėpimas. O štai Skorpionai-verslininkai turėtų atsisakyti itin rizikingų sprendimų ar finansinių operacijų.

Jau nuo 2016 metų pradžios gyvenimo tempas išaugs. Turėsite daug svarbių susitikimų ir skubių reikalų. Be to ieškosite naujų būdų savo tikslams pasiekti. Daliai Skorpionų gali kilti klausimas, sugriauti tai, kas jau padaryta ir pradėti iš naujo, ar bandyti ištaisyti praeityje padarytas klaidas? Į šį klausimą galite atsakyti tik Jūs patys, tačiau sprendimas neturi būti skubotas. Skirkite laiko situacijai išanalizuoti ir pasverkite visus pliusus ir minusus.

Pavasarį truputėlį atsipūsite nuo pašėlusio gyvenimo tempo. Jeigu metų pradžia išsekino, turėtumėte rasti laiko trumpoms atostogoms, kurių metu atitrūksite nuo problemų ir pailsėsite nuo metų pradžioje patirto streso. Šis poilsis reikalingas, kad į darbus galėtumėte kibti su naujomis jėgomis.

2016 metų vasara žada nemažas permainas profesinėje veikloje. Galbūt keisis Jūsų pareigos, padidės atsakomybė arba net keisite darbovietę. Šiuo metu nepalikite savieigai nei vieno svarbaus projekto ar darbo, viską stebėkite ir kontroliuokite.

Ruduo prasidės pakilia nuotaika, labiau pasitikėsite savo jėgomis, daugiau bendrausite, flirtuosite. Tai puikus laikas naujai veiklai, naujoms pažintims. Šiuo metu į Jūsų gyvenimą įsilieję žmonės gali tapti gerais draugais. Deja spalio pabaigoje nuotaikos keisis. Dažniau jausitės vieniši, nesuprasti, nebūsite patenkinti savo asmeniniu gyvenimu.

Šiuo laikotarpiu daliai Skorpionų gali kilti noras nutraukti senus santikius ir pradėti naujus. Nors galvosite, kad netikėtai Jūsų gyvenime pasirodęs žmogus tik smagus nuotykis, ar trumpalaikė aistra, šie santykiai gali tęstis.

Paskutinėmis metų dienomis pajusite nostalgiją praeičiai. Tačiau dairytis atgalios neverta.

Šaulys

Fotolia nuotr.

Raudonosios ugninės beždžionės metai Šauliui gana aktyvūs ir darbingi. Visur norėsite pirmauti, būti geriausiais ir Jums seksis, tik neužmokite ant laurų. Turėsite visas galimybes pasiekti užsibrėžtus tikslus, tačiau lengva nebus. Atkaklumas ir kantrybė – tai savybės, kurių prireiks nelengvame kelyje į sėkmę beždžionės metais. Finansiniu požiūriu metai geri, tačiai nepatariama labai išlaidauti ar keisti gyvenamąjį būstą.

Sausį ir vasarį susilaikykite nuo investicijų, nes šiuo laikotarpiu tai pernelyg rizikinga. Vertėtų skirti daugiau dėmesio visiems svarbiems reikalams ir dirbti neskubant, nes galite padaryti lemtingų klaidų. O juk pirmieji metų mėnesiai – tai startas į visų metų sėkmę.

Pavasarį galite sulaukti blogos žinios. Neverta ginčytis su aplinkiniais, kad ir kokie teisūs jaustumėtės. Nors pradžioje ir pasijusite laimėtojais, vėliau suprasite, kad praradote daug, sugadinote svarbius santykius.

2016 metų pavasarį ir vasarą asmeniniame gyvenime kunkuliuos aistros. Vienišiai pasiners į meilės nuotykius. Romanai bus aistringi, tačiau trumpi. Tik antroje metų pusėje galite sutikti žmogų, su kuriuo skirtis nebenorėsite.

Vasarą Šaulių laukia permainos. Galbūt sugalvosite keisti darbą, arba nuspręsite nutraukti santykius su partneriu, nes paaiškės, kad vienas kitam nieko nebejaučiate. Antroji vasaros pusė labai permaininga. Bus kilimų ir nuosmūkių, tačiau šiuo laikotarpiu likimas padovanos puikių galimybių, kurių svarbu nepraleisti.

Rudens pradžioje apie save primins senos problemos ir dabar negalėsite jų „nukišti“ į tamsiausią kambario kampą, turėsite spręsti čia ir dabar. Bet didžiausią Jūsų laiko dalį 2016-tų metų rudenį užims meilės reikalai. Tikėtina, kad šiuo metu prasidėję santykiai taps ilgalaikiais.

Rudens pabaiga bus laisvesnė nuo darbų, galėsite užsiimti malonia veikla. Na o paskutinį metų mėnesį ryžtingai imkitės iniciatyvos visose svarbiausiose gyvenimo srityse. Tada metus užbaigsite nugalėtojais ir gausite teisingą atlygį už visų metų pastangas.

Ožiaragis

Fotolia nuotr.

Raudonosios Ugninės Beždžionės metais Ožiaragio gyvenime vyks nemažai permainų. Norite, kad metai būtų sėkmingi? Turite pažaboti savo išdidumą ir norą turėti viską čia ir dabar. Aplinkinių nuomonės teks paisyti. Priešingu atveju sulauksite pasipriešinimo, kuris neleis pasiekti puikių rezultatų.

Jau nuo 2016 metų pradžios suprasite, kas Jums svarbiausia, kur link turite judėti, kokių tikslų siekti Bezdžionės metais. Žiemos mėnesiais būkite atidūs detalėms, ypatingai pasirašydami svarbius dokumentus, sutartis.

Pavasarį labiau rūpės meilės reikalai. Ypatingai romantiškai nusiteikę būsite kovo mėnesį. Šiuo laikotarpiu gali užsimegzti artimi santykiai su priešingos lyties asmeniu. Net jeigu esate susituokę, aistros pinklių išvengti greičiausiai nepavyks.

Gegužę vėl grįšite prie darbų. Tai laikas kada galite pasistūmėti į priekį versle ar profesinėje veikloje. Šis mėnuo taip pat labai tinkamas naujos veiklos startui, kvalifikacijos kėlimui.

2016 metų vasaros pradžioje galite sulaukti permainų tiek profesinėje veikloje tiek ir asmeniniame gyvenime. Šiuo laikotarpiu būsite įtrauktas į įvykių sūkurį, o atsitraukimo galimybės nebus. Nereikėtų pasiduoti provokacijoms ir pagundai, būkite pakankamai atidūs ir atsargūs. Svarbiausia neišklysti iš kelio, vedančio Jus į sėkmę. Vasarą vertėtų pasirūpinti savimi. Sveikata svarbiausia, tačiau nepamirškite ir išvaizdos.

Ruduo prasidės šiek tiek melancholiškomis nuotaikomis. Gali sugrįžti seni jausmai, prisiminimai ar senos nuoskaudos. Tačiau tai netruks ilgai. Šiuo laikotarpiu atsivers nemažai galimybių, susijusių su karjera ar verslu. Atidžiau tvarkykite šeimos biudžetą, jis gali pavojingai ištuštėti.

Gruodį turėtumėte apžvelgti visų metų darbus, įvertinti pasiektus rezultatus. Paskutinėmis 2016 metų dienomis būsite kupini naujų, puikių idėjų. Viena jų gali tapti startu į kitų metų sėkmę.

Vandenis

Fotolia nuotr.

Raudonosios Ugninės Beždžionės metai Vandeniui gana geri, tačiau šio ženklo atovų laukia nemažos permainos. Pirmoji metų pusė bus nerami, tačiau rudenį galėsite atsipalaiduoti ir pasidžiaugti sėkme.

Jau pirmieji 2016 metų mėnesiai pakoreguos Jūsų planus visiems metams. Šiuo laikotarpiu suprasite ko norite, kas Jums svarbiausia ir kaip tai galite pasiekti. Vasarį ir kovą galite susidurti su, kaip Jums atrodys, didelėmis problemomis, tačiau neverta nusiminti. Pasistenkite iš kiekvienos nepalankiai susiklosčiusios situacijos išpešti kuo daugiau naudos.

Balandį ir gegužės pradžioje gyvenimas tekės įprasta vaga, darbuose skubos nebus, tad galėsite skirti daugiau laiko maloniai veiklai. Tačiau gegužės pabaigoje situacija keisis. Gali įvykti kažkas tokio, kas pakeis Jūsų planus. Tapsite aktyvesni, energingesni ir reiklesni aplinkiniams. Šiuo laikotarpiu galite netikėtai sugalvoti keisti darbą ar nutraukti pabodusius santykius.

Žuvys

Fotolia nuotr.

Raudonosios Ugninės bezdžionės metais žvaigždės Žuvų ženklo atstovui žada permainas, likimo dovanas, netikėtumus ir pagundas. 2016 metais turėsite daug planų, idėjų, naujų pažinčių, kurios praskaidris Jūsų gyvenimą ir paskatins dvasiškai tobulėti.

Bezdžionės metai labai tinkami pradėti naujai veiklai, nuosavam verslui, arba gerokai sustiprinti savo gebėjimus srityje, kurioje jau esate įsitvirtinę.

Metų pradžioje turėtumėte stiprinti savo pozicijas darbe ir nekartoti senų klaidų. Turėsite ne vieną naują galimybę ir Jums bus sunku pasirinkti, kas šiuo metu svarbiausia, geriausia. Svarbu nepasimesti, neskubėti ir mąstyti racionaliai. Iki 2016 metų balandžio mėnesio pasistenkite išspręsti piniginius reikalus.

Pavasaris – naujų pažinčių metas, kada svajingai nusiteikusios Žuvys leis sau pasimėgauti flirtu ir kitais gyvenimo malonumais. Jau nuo gegužės mėnesio galite pradėti planuoti savo atostogas, tikėtina, kad jos bus gana aktyvios ir įdomios.

2016 metų vasaros laikotarpiu turėtumėte labiau pasikliauti savo intuicija ir per daug nerizikuoti. Tai aktyvus laikas, kai gali aplankyti geneali idėja, kurią trūks plyš norėsite įgyvendinti. Vasaros pabaigoje galite jausti įtampą, kuri Jus pastūmės siekti dar aukštesnių tikslų nei buvote užsibrėžę iki šiol.

Iki spalio mėnesio vertėtų užbaigti visus svarbius reikalus, nes spalį Jums labiau rūpės meilės reikalai. Lapkritį vėl sugrįšite į darbus. Tačiau šiuo laikotarpiu nevertėtų nieko keisti, ar pradėti kažką naujo. Geriau apžvelkite 2016 metų pasiekimus ir pagalvokite apie ateitį.

Gruodį vertėtų užbaigti dauguma 2016 metais pradėtų darbų, projektų ir šventes sutikti atsipalaidavusiems nuo kasdienių rūpesčių. Jeigu kursite planus 2017 metų veiklai, turite būti atidūs ir atsargūs. Šiuo metu Jūsų planai gali būti pernelyg optimistiniai.

Originalių dovanų bei idėjų, kaip šventėms papuošti namus, ieškokite Prekybos ir renginių centre VCUP. Daugiau informacijos: http://www.vcup.lt/akcijos/akcijos-ir-pasiulymai/vcup/nesvarbu-kuri-nuspresi-pasilikti

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis