Horoskopas savaitei: įtampos išvengti nepavyks

Savaitės pradžioje teks pademonstruoti kantrybę, tvirtumą, apsisprendimą – žodžiu tas savybes, kuriomis paprastai apibūdinamas tvirtas charakteris.

BENDRA SAVAITĖS PROGNOZĖ

Tai nereiškia, kad jūsų laukia nesėkmingas periodas, tiesiog norint pasiekti sėkmės teks pasistengti. Jei tvarkant naujus reikalus ne viskas pavyks iš karto, neverta to priimti kaip nepalankaus likimo ženklo – tęskite, ką pradėję. Patartina susilaikyti nuo neplanuotų pirkinių - apskritai šis laikotarpis nepalankus prabangai.

Savaitės vidurys palankiausias bus atviriems ir bendraujantiems žmonėms. Tai metas, kai asmeninis žavesys, gebėjimas rasti bendrą kalbą ir megzti santykius taps labai svarbūs. Partneriams padedant galima ryžtis įgyvendinti pačias drąsiausias idėjas. Jei veiksite vieni, rezultatai bus kur kas menkesni.

Į savaitės pabaigą ims augti nervinė įtampa. Kai kada tai taps rimtų nemalonumų priežastimi, tačiau dažniausiai tiesiog sukels susierzinimą. Tuo metu palanku užsiimti kūrybiniu darbu – būtent jis padės rasti dvasinę pusiausvyrą.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI lapkričio 23-29 d. d.

AVINAS

Nuo pirmadienio jūsų mintys suksis apie uždarbį, dovanas, kūniškus malonumus. Galimas staigus susižavėjimas, meilės intriga. Bus progų pagerinti išorinį įvaizdį, laimėti aplinkinių simpatijas. Tik nederėtų pasitikėti užsieniečiais bei nepažįstamais veikėjais. Gali išaiškėti klasta, intrigos. Savaitgalį gali nejuokais susikirsti jūsų ir kai kurių žmonių interesai. Nekelkite sau neįmanomų tikslų, bent jau kol kas. Subtiliai išsisukite nuo kolektyvinių debatų, jei jums norisi laisvą laiką ramiai praleisti su šeima.

JAUTIS

Nuo pirmadienio po truputį daugės iniciatyvos ir darbštumo. Tačiau dėl kitų žmonių pinklių galite tapti užkulisinių apkalbų objektu, intrigų taikiniu. Neatsakingai padėtas parašas, pažeista sutarties sąlyga gali sukelti nemalonių padarinių. Nederėtų per greitai pasitikėti žmonėmis, kurių gerai nepažįstate. Savaitgalį svarbu konkrečiai susiplanuoti laiką, kad be įtampos spėtumėte atlikti užsibrėžtus reikalus. Venkite reikalų, užsiėmimų, kurie gali pernelyg išvarginti ar užsitęsti. Labiau saugokitės vagių.

DVYNIAI

Savaitė bus permaininga, kaip ir jūsų nuotaika. Kažkokias nuoskaudas, prisiminimus gali sužadinti žmogus iš jūsų praeities arba kolega, kuriuo nepelnytai pasitikėjote. Jei sumanysite slapta kenkti, sukčiauti, sulauksite atitinkamo bumerango. Verčiau nesusižavėkite nelegalia veikla. Savaitgalio dienomis santykiai su aplinkiniais bus ne itin nuoširdūs. Tačiau melas, veidmainystė, nesąžiningumas lįs į paviršių labiau nei paprastai. Jeigu norite ką nors nuslėpti, bus nelengva. Nevartokite svaigalų.

VĖŽYS

Šią savaitę galite pasijusti taip tarsi jums likimas būtų suteikęs neįprastos veiklos galimybę. Vis dėlto sėkmė bus gana trapi, ir tikėtini jūsų gebėjimų išbandymai. Jausitės nelabai užtikrintai. Pasistenkite nenusišnekėti, nemeluoti, tačiau ir nenuvertinkite savęs. Itin saugokite sveikatą, nes gresia peršalimai, infekcijos. Savaitgalį stenkitės išlaikyti pusiausvyrą, kad ir kokia neužtikrinta atrodytų situacija ar nepatikimi žmonės. Būkite tikri, kad išeitį surasite. Atidžiai įvertinkite gautą informaciją - galimi iškreipti faktai.

LIŪTAS

Savaitė žada daug veiklos ir kontaktų. Gerai atliktas darbas, tinkama kompetencija neliks nepastebėti. Galite tikėtis užsieniečio ar įtakingo asmens palankumo. Tačiau jei vėluosite ar darysite klaidas, gali nukentėti jūsų interesai. Raskite savyje jėgų laiku atlikti būtinus darbus, saugokite nuo pavojų vaikus. Regis, šį savaitgalį jus erzins kažkokie reikalavimai, galbūt jausitės kiek apvilti draugų, partnerių. Galite neetiškai pasielgti, prifantazuoti nebūtų dalykų, ypač jeigu neribosite svaigalų.

MERGELĖ

Nuo pirmadienio jums labiausiai rūpės meilė ir pinigai, šeima ir jos gerovė. Tačiau kažką nenusipelnyto gaudami galite pakliūti į tam tikrą priklausomybę. Problemų gali kilti ir dėl tarpininkų arba šeimos narių elgesio, slaptų jų aferų. Būkite labai atidūs, kad neapsigautumėte ir nesuklaidintumėte kitų. Savaitgalį nerimą kels nepatikimi partneriai, nesusipratimai, neaiški situacija asmeniniame gyvenime. Pasisaugokite vagių ir slaptų provokatorių.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę keistu būdu jūsų naudai gali pasitarnauti ne tik partneriai, bet ir konkurentai. Iš jų gauta informacija gali padėti pagerinti turtinius, verslo ar meilės reikalus. Kita vertus, vargu ar išvengsite nekokių žinių apie perspektyvas darbe, artimo žmogaus ar savo sveikatą. Savaitgalį gali būti nejauku dėl padidėjusios emocinės įtampos, nesutarimų. Kažkuo neįtiksite, kad ir kaip nertumėtės iš kailio. Nesiaiškinkite santykių - vis tiek nieko neįrodysite.

SKORPIONAS

Šią savaitę daugiau dėmesio skirsite išvaizdai, stiliaus formavimui, ir jums išties turėtų pavykti žaviai atsinaujinti. Tačiau kitose srityse sėkmė bus nepastovi lyg vėjas. Gali trūkinėti ryšiai, kilti nesusipratimų su vaikais, mylimaisiais dėl pinigų, daiktų, tam tikrų nutylėjimų, išsisukinėjimų. Savaitgalį vertėtų pasitelkti savikontrolę, kad koks nors netinkamas jūsų poelgis nesukurtų apmaudžių problemų. Pasisaugokite apgaulių, vagysčių, nekokybiškų pirkinių.

ŠAULYS

Šią savaitę palanku skirti pasimatymus, susitikti su bičiuliais, gerbėjais. Jei vis dėlto nepasiseks meilėje, turbūt fortūna nusišypsos žaidime, konkurse. Gali tekti derinti atsakingą darbą ir šeimines problemas. Didelė tikimybė, kad kažkuri sritis vis dėlto nukentės. Savaitgalį galimas nuostolis, ypač jei esate investavęs pinigų į abejotiną verslą. Galbūt kažkas pareikalaus grąžinti skolą. Arba teks atsiprašyti už kokius nors nesusipratimus, paskleistus gandus.

OŽIARAGIS

Šiuo metu geriausiai jausitės namuose arba tokioje vietoje, kur nėra triukšmo, šurmulio, svetimų žmonių. Regis, kažkokia veikla reikalaus ypatingo susikaupimo ir intuicijos. Galite pasijusti labai nejaukiai, atsidūrę jums neįprastoje situacijoje. Savaitgalį gali atsiskleisti ne vienas nemalonus dalykas. Galbūt tai bus susiję su partnerių ar kitų artimos aplinkos žmonių nesąžiningumu, aplaidumu. Saugokitės vagysčių, apsinuodijimų.

VANDENIS

Nuo pirmadienio labai originaliai reikšitės, jeigu užsiimate žiniasklaida, reklama, pedagogine ar kūrybine veikla, tarpininkavimu, komercija. Galbūt būsite pakviesti į įdomų renginį. Netikėtas flirtas gali virsti žaibišku įsimylėjimu. Draugų siūlomos aferos nebūtinai atneš naudos, gali nutikti kaip tik atvirkščiai. Savaitgalį teks spręsti problemas, nors labiausiai jums norėsis romantiškai atsipalaiduoti. Gali pasklisti apkalbos apie kažkokią jūsų avantiūrą.

ŽUVYS

Šią savaitę galite vykti į netolimą kelionę, sudaryti sutartis, reklamuotis. Tiktų tvarkyti dokumentus, reikalus, susijusius su nekilnojamuoju turtu. Deja, netrukus galite pajusti kai kurių asmenų nepasitikėjimą, arba patys įtariai pažvelgsite į tuos, kurie daro jums griežtą spaudimą, išnaudoja. Savaitgalį norėsis smagiai pašėlti. Nežaiskite nesąžiningo žaidimo ir pasisaugokite sukčių, vagių. Pakontroliuokite, ką veikia jūsų vaikai, nes neprižiūrimi jie gali užkibti ant nedoro žmogaus kabliuko.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis