Savaitės horoskopas: kaip palydėsime senus ir sutiksime naujus metus

Astrologinė prognozė gruodžio 28 – sausio 3 d.

AVINAS

Per šią savaitę kai kurie iš jūsų įsimylės, o kai kas surengs linksmą vakarėlį, suorganizuos atrakciją vaikams. Darbe bus paprasčiau, jei energiją skirsite seniems darbams užbaigti. Metų pabaiga bus gera, jei nesušlubuos sveikata. Tiesa, Naujųjų išvakarėse ir pirmąją dieną jums gali tekti dirbti - linksminti ar aptarnauti kitus. Visgi tai nenuliūdins, nes puikiai seksis, išgirsite komplimentų, pasveikinimų, o galbūt patirsite ir malonių staigmenų ar užsidirbsite nemažą pluoštą pinigų. Savaitgalis po šventinių dienų gali būti žymiai niūresnis. Padaugės konfliktų, nesantaikos, nedorumo, grės traumos.

JAUTIS

Nuo pirmadienio jums mažai kas rūpės, išskyrus savo šeimą, buitį. Į metų pabaigą vėl daugės žavesio ir kūrybingumo. Regis, išsivaduosite iš jus kausčiusių abejonių. Visgi finansinius sandorius, derybas verčiau atidėkite. O naujametinį vakarą galite patirti puikių įspūdžių. Galbūt eisite į kultūrinį renginį arba patys jį organizuosite, jame reikšitės ir mėgausitės publikos ovacijomis. Bet kuriuo atveju, jausitės apsupti jus mylinčių, gerbiančių, mėgstančių žmonių. Deja, po smagaus šventimo gali sušlubuoti sveikata, tad savaitgalis nebežada malonių linksmybių. Gresia apsinuodijimas maistu ar svaigalais.

DVYNIAI

Šią savaitę sėkmės galite tikėtis veikloje, reikalaujančioje greitos reakcijos, iškalbos. Galite išvykti į netolimą kelionę. Pasisaugokite sukčių, vagių. Prieš pat Naujuosius stenkitės mąstyti kuo pozityviau. Jums nereikia nieko originalaus išsigalvoti, kad naujametinis vakaras suteiktų gerų emocijų. Būkite su artimais žmonėmis, šeima, džiaukitės kiekviena akimirka, praleista su jais, su meile pasigaminkite šventinę vakarienę. Savaitgalį jus ims vilioti rizikingos pramogos, meilės nuotykiai, šou renginiai. Galimi netikėti susitikimai, su ankstesniais draugais, pažįstamais, meilužiais. Kai kurios pagundos gali atnešti nuostolių ir nuoskaudų. Būkite atsargesni, nelįskite į avantiūras,

VĖŽYS

Nuo pirmadienio gana palanku aptarinėti piniginius reikalus, derėtis, sudaryti komercines, tiekimo, nuomos sutartis, prekiauti. Regis, jausite, kur kvepia pinigais. Naujųjų išvakarės žada malonių įspūdžių. Jeigu ateis svečių, tai tik tokių, kurių pasiilgote, norite pamatyti, pabendrauti. Galite ir patys sulaukti ne vieno pasiūlymo turiningai praleisti laiką. Gali užsimegzti daug žadanti pažintis. Nežiopsokite kelyje, saugokite savo ir kitų sveikatą, antraip savaitgalis bus liūdnas. Apskritai, savaitės pabaigoje įmanomi nesklandumai, susiję su šeimos nariais, namais. Atsargiai elkitės su elektra, petardomis.

LIŪTAS

Šią savaitę produktyviai pasidarbuosite ir darbe, ir namų ūkyje. Neblogai seksis, jeigu teks tvarkyti oficialius reikalus, dokumentus. Be to, nusimato romantiškų akimirkų. Naujųjų šventinis metas žada daugiau komforto, vidinės ramybės, gurmaniškas vaišes. Saugiai, maloniai jausitės šalia tų, kurie kartu sutiks Naujuosius - artimų žmonių, augintinių ir kt. O jeigu teks dirbti, jūsų piniginė gerokai pasipildys. Pošventinį savaitgalį nemalonumai grės kelyje arba per artimus žmones, kaimynus, kuriems kažkuo neįtikote, įžeidėte ar pan. Problemų gali sukelti ir naminiai gyvūnai.

MERGELĖ

Nuo pirmadienio jums nekaip seksis praktiniai darbai, išskyrus medicinos praktiką, socialinę veiklą. Labiau tiktų ką nors teoriškai apmąstyti, paskaityti, užsiimti kūryba ar pasinerti į dvasinius ieškojimus. Regis, būsite labdaringai nusiteikę, linkę užjausti, padėti. Pernelyg neimkite į širdį išgirstos kritikos. Per Naujųjų šventes darysite puikų įspūdį aplinkiniams, o jei reikšitės scenoje, tai ir publikai. Visgi labiausiai savo dėmesiu džiuginsite vaikus, mylimą žmogų, o jie jus. Vienišos Mergelės gali įsimylėti iš pirmo žvilgsnio. Savaitgalis bus nebe toks malonus. Galbūt graušitės dėl patirtų nemažų išlaidų, o gal dėl to, kad šalia esantieji lies nepasitenkinimą.

SVARSTYKLĖS

Nuo pirmadienio ramybės nesitikėkite. Galbūt užmegsite naujų ryšių, ką nors organizuosite ar būsite pakviesti į renginį. Reikėtų labiau save kontroliuoti, ypač vairuojant, ką nors darant su technika, aštriais daiktais, ugnimi. Naujųjų išvakarėse nebenorėsite jokio triukšmo ir kompanijų. Laimės teiks malonūs prisiminimai, dvasiniai potyriai, virtualus bendravimas vienumoje. Svarbiausia, nepadauginkite svaigalų ir apskritai saugokite sveikatą. Šiuo metu tiks ramus pasibuvimas su šeima. Deja, pošventinis savaitgalis žada nemalonių išbandymų, kurie galbūt patikrins, ar jūs, partneris esate sąžiningi, negodūs, nekonfliktiški, ištikimi. Lengva susikompromituoti.

SKORPIONAS

Šią savaitę tikėtini kontaktai su reikšmingais žmonėmis. Neatidėliokite ūkinių, techninių problemų sprendimo, kad po to nebūtų per vėlu. Per šventines dienas bus galimybių išplėsti pažinčių ratą. Jums patiks ir seksis būti kompanijos siela. Regis, laiką praleisite smagiai, kad ir kokią draugiją pasirinksite - draugų, kaimynų ratą ar didelį būrį įvairių žmonių miesto aikštėje, visuomeniniame renginyje. Deja, pošventinį savaitgalį fiziškai galite nekaip jaustis dėl pasigauto viruso, nesaikingo valgymo, gėrimo, o emociškai - dėl išgirstų apkalbų, išryškėjusios klastos ar kt.

ŠAULYS

Nuo pirmadienio palanku pristatyti kūrybinius ir mokslinius projektus, megzti tarptautinius ryšius. Pažintys su užsieniečiais, įžymybėmis gali palikti neišdildomų įspūdžių. Pravartu nueiti į kultūrinį renginį, parodą, paskaitą. Jeigu turite ruoštis egzaminui, verta rimčiau pasėdėti prie knygų, interneto. Ir prieš naujametinę šventę ir per ją jums labai seksis dirbti, reikštis viešai ir pan. Galite neblogai užsidirbti, prisitraukti daug dėmesio, kažkuo pasižymėti. Su šalia esančiais būsite linkę elgtis globėjiškai, demonstruoti dosnumą. Savaitgalį ramybės, atokvėpio jums neduos draugai, gerbėjai, tačiau tarp jų bus įkyrių, nedorų žmonių, tad ne viskas klostysis sklandžiai.

OŽIARAGIS

Nuo pirmadienio veršitės į meilės nuotykį ar finansinę avantiūrą. Jūsų seksualumas gali patraukti ne vieno dėmesį. Tačiau šis metas nėra palankus nuotykių ieškojimui, jeigu nepageidaujate problemų šeimoje, darbe. Regis, bus nelengva, jeigu reikės laikyti egzaminą, įskaitą, imti interviu ar pan. Naujuosius turbūt sutiksite ne namuose. O jei vis dėlto namuose, tai su svečiais iš toli arba prie interneto virtualiai bendraudami skaipu ir keldami taurę už taiką, gėrį visam pasaulyje, už žmones, kuriuos pažįstame ir kurių asmeniškai visiškai nepažįstate. Pošventinis savaitgalis nedžiugins, nes didės įtampa. Grės incidentai viešumoje bei konfliktai ar nekokie netikėtumai šeimoje.

VANDENIS

Nuo pirmadienio kuo daugiau dėmesio skirkite tarpusavio santykiams, kuo nors būtinai pasirūpinkite, nes aplinkui yra žmonių, kuriems to labai reikia. Tik venkite dalinti veidmainiškus ir skubotus pažadus. Regis, galite šiek tiek nusivilti, jei tikėjotės paramos iš partnerių, rėmėjų. Tai, kas jums sutinkant Naujuosius teiks džiaugsmo, pasitenkinimo, kitiems galėtų pasirodyti keista ir nesuprantama, jei apie tai sužinotų. Būsite paslaptingi, nelinkę atvirauti, tačiau jus pačius labai domins svetimos paslaptys ir galite kai ką iššifruoti. Tikėtini ypatingi potyriai. Savaitgalį nieko gero nežada kelionės, užsieniečiai. Apskritai, per nepažįstamus asmenis galite nukentėti.

ŽUVYS

Šią savaitę jums galbūt teks tikrintis sveikatą, tirtis, vykti į procedūras. Regis, kaip magnetas trauks veidrodis. Vis norėsis pamatyti jame kažką nuostabaus. Jei tai nepavyks, nuotaika suges. Derėtų labiau pasitikėti savimi ir nepaisyti pašaipų ar kažkieno abejingumo. Naujųjų sutikimas džiugins, ypač jei būsite su gyvenimo draugu ir tikrais bičiuliais. Kita vertus, savo antrosios pusės dar neradusios Žuvys pagaliau gali priplaukti tą laimės uostą, kuriame jų laukia paties likimo skirtas meilės objektas. Deja, savaitgalis apkars, jei turite negrąžintų skolų, esate įsivėlę į netinkamus seksualinius ryšius ar tiesiog siekiate to, kas jums nepriklauso, kelia pavojų sveikatai ar gerovei.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis