Savaitės horoskopas: ir romantiškos intrigos, ir finansiniai klausimai

Astrologinė prognozė kitai savaitei, sausio 25-31 dienoms.

BENDRA PROGNOZĖ

Tai bus gana rami savaitė, mažai tikėtina, kad sulauksite svarbių pokyčių, o jei jie ir vyks, tai tik todėl, kad patys jų trokštate ir stengiatės.

Gali kilti bėdų įgyvendinant didelius projektus, o štai nedideles užduotis įveiksite lengvai, kaip ir kasdienius darbus. Galimos naujos pažintys, tačiau tai bus trumpalaikės pažintys, be įsipareigojimų. O jei žmogus jums patiko ir norėsite pratęsti pažintį, būkite pasirengę pademonstruoti iniciatyvą ir atkaklumą.

Finansinė padėtis nestabili, bus labai sunku kontroliuoti pinigų srautus, todėl patartina vesti pajamų ir išlaidų balansą, net jei įprastai to ir nedarote. Lengvabūdiškas požiūris į materialinius dalykus gali atnešti nuostolių.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

AVINAS

Nuo pirmadienio neblogas metas kūrybinei, pedagoginei veiklai, visokiems susitikimams. Sulauksite dėmesio, komplimentų, ir patys kitus kažkuo nudžiuginsite. Turėsite galimybių išsiaiškinti rūpimus klausimus, susiderėti. Per šį periodą darbe ir namuose teks kaip reikiant pasiplūkti, bet rezultatu liksite patenkinti. Šeštadienį gali tekti aiškintis santykius su partneriu, gerbėjais. Šeimoje nusimato barnis dėl pinigų. Sekmadienį būsite linkę elgtis rizikingai, tad galima žala, incidentas.

JAUTIS

Nuo pirmadienio nemažai nuveikti galite ir darbe, ir namų ūkyje. Gali pasitvirtinti kažkokia jūsų nuojauta. Yra tikimybė, kad realizuosite troškimą, susijusį su kūryba, sportu, turizmu, žaidimais ar vaikais. Regis, bus galimybių smagiai papramogauti ir pasireikšti. Kai kas gali išsispręsti jūsų naudai, jei norite susirasti darbą, vykti į kelionę. Savaitgalį džiaugsmo teiks bendravimas ir buvimas su mielais žmonėmis, su gyvenimo partneriu, jeigu gerai su juo sutariate. Vis dėlto sumaišties gali sukelti žinios, gandai iš užsienio. Nežiopsokite kelyje.

DVYNIAI

Šią savaitę turėsite pasirūpinti ne vien savimi, tačiau tai neatrodys našta. Malonu bus suvokti, kad galite būti naudingi. Turbūt teks paskubėti tvarkant mokesčių, nuomos reikalus. Nuo periodo vidurio daugės optimizmo. Turėtų sektis kūrybinė veikla, juridiniai reikalai. Galbūt pavyks pasirašyti norimą sutartį, pasižymėti scenoje. Gali pasitaikyti ir romantiškų intrigų, flirtų. Savaitgalį atsiras progų pasilinksminti, susitikti su draugais, giminaičiais. Regis, noriai bendrausite su vaikais, suteiksite jiems vaikiškų pramogų. Deja, gresia užsikrėsti, jei eisite į viešus renginius, žmonių susikaupimo vietas.

VĖŽYS

Šią savaitę palanku tvarkyti komercinius, verslo reikalus bei tuos, kurie susiję su ryšiais, informacija, reklama, transportu. Pavyks priartėti prie tų asmenų, kurie jums svarbūs, įdomūs. O į periodo pabaigą didžiausio pasitenkinimo jau teiks bendravimas su artimiausiais žmonėmis. Bendromis pastangomis namų aplinkoje padaugės komforto, jaukumo. Savaitgalį nuotaiką gali sugadinti pažado neištesėjęs pažįstamas. Tausokite savo ir artimųjų nervus, nekelkite per aukštų reikalavimų. Avarijų, traumų tikimybė gana nemaža.

LIŪTAS

Nuo pirmadienio gana sėkmingai tvarkysite reikalus, susijusius su verslu, finansais, technika. Regis, būsite nusiteikę nepigiems pirkiniams. Galbūt parūps nuosavos įmonės kūrimas. Vertėtų pasidomėti, kuo realiai užsiima tie, kurie jums primygtinai siūlo sandorius, paslaugas. Jeigu nevengsite bendrauti, gausite ypač aktualios informacijos. Šeštadienį nenustygsite vietoje, būsite plepūs, linkę ieškoti draugijos ir nuotykių. Sekmadienį geriausiai jausitės savuose namuose, tad ir neverta kažkur vykti, eiti. Juolab kad tai susiję su įvairiomis rizikomis bei nepalanku sveikatai.

MERGELĖ

Nuo pirmadienio gerai jausite kitus žmones, emocionaliai reaguosite. Galite pajusti, kad norisi pakeisti santykių pobūdį. Būkite tolerantiškesni kitokiai nuomonei, pasisaugokite aferistų, vagių bei nesukčiaukite. Nuo periodo vidurio palanku tvarkyti nuosavybės bei komercinius reikalus. Šeštadienį patartina atsipalaiduoti, pasimėgauti namų ramybe, skaniais patiekalais, arba pasportuoti ir dėl nieko nesukti sau galvos. Sekmadienį jums nestigs fizinio aktyvumo bei liežuvio miklumo. Regis, to išties prireiks, nes teks įtikinėti, kad artimieji nepasielgtų nuostolingai, neprisišauktų bėdos.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę nepraleisite progų pademonstruoti sugebėjimų, plėsti pažinčių rato. Iš kūrybinės veiklos, pristatymų, parodų galimos pajamos. Galima nauda ir iš nelegalios veiklos. Regis, nerimausite dėl paskalų, gandų, atskleistos paslapties. Pravartu atsiriboti nuo antraeilių dalykų. Nuoširdžiai pasidomėkite artimųjų interesais. Savaitgalį jums gali pavykti atkurti partnerišką ryšį, bet reikės pasistengti. Venkite nedraugiškos kritikos, nemalonių prisiminimų. Pvz., aštrus konfliktas su šeimos nariu gali įsiplieksti dėl buitinių nesutarimų, pirkinių ar pan.

SKORPIONAS

Nuo pirmadienio galite pasiryžti rizikingam žingsniui ar svarbiam pokalbiui. Pasieksite tikslą, jeigu tas tikslas bus pagal galimybes ir prieš tai suderinus interesus. Apskritai gana palanku sudaryti sutartis, organizuoti kolektyvinius renginius, diskutuoti, pasisakyti. Gali būti, kad užmegsite šaunią pažintį arba šiaip smagiai praleisite laisvalaikį su bendraminčių kompanija. Savaitgalio dienomis labai nesinorės užsiimti praktiniais darbais. Gali dominti tik menas, meditacijos, muzika. Tai ir leiskite sau atitrūkti nuo darbų, rūpesčių, pasimėgauti vienatve, ramybe, kūryba ar tiesiog ramiai patinginiauti.

ŠAULYS

Nuo pirmadienio tikėtinos naujienos, susijusios su kelione, mokslu ar darbu. Neblogai seksis, jeigu ketinate pravesti susirinkimą, renginį, ieškoti rėmėjų, kreiptis į užsieniečius dėl bendradarbiavimo ar draugystės. Vis dėlto tykos ir neišvengiamos, nepageidaujamos išlaidos, nerimas namuose. Neišplepėkite patikėtų paslapčių, nekritikuokite kitų, ypač mylimo žmogaus, vaikų. Savaitgalį gana smagiai praleisite laiką su draugais, vaikais, prisigalvosite neįprastų laisvalaikio užsiėmimų. Vis dėlto sekmadienį aktyvus laisvalaikis nėra patartinas, nes gresia traumos, persitempimai ir kitokia žala.

OŽIARAGIS

Šią savaitę palanku sudaryti draudimo sutartį, tvarkyti mokesčių, nekilnojamojo turto, investicijų reikalus. Jums gali pasisekti ir tuo atveju, jei puoselėjate viltis, susijusias su išsilavinimu ar moksline karjera, intelektiniu darbu. Turėtų pavykti susitarti dėl bendradarbiavimo perspektyvų. Galima įdomi pažintis internetu. Savaitgalį galite suvokti nelabai malonių dalykų, komplikuojančių jūsų gyvenimą. Jums gali prireikti pažįstamų žmonių, draugų patarimų ar pagalbos dėl nelengvos situacijos šeimoje arba dėl artimo žmogaus problemos.

VANDENIS

Šią savaitę jums pavyks suderinti darbo ir asmeninius reikalus. Gali būti, kad kažką atgausite arba grąžinsite skolą. Tik nekelkite nerealių reikalavimų antrajai pusei bei venkite nervinės įtampos ir naujų įsiskolinimų. Regis, mėginsite padaryti įspūdį aplinkiniams. Galite net labai pasižymėti, tik nebūtinai teigiamai. Šeštadienį labai aktualūs gali būti mokslo, studijų klausimai. Galite gauti žinutę iš užsienio. Sekmadienį jūsų mintys jau suksis apie darbus, rūpesčius. Galbūt nerimausite dėl artimo žmogaus sveikatos, nekokio pasiruošimo egzaminui, neatlikto įsipareigojimo.

ŽUVYS

Nuo pirmadienio turėsite daug darbo, teks atkreipti dėmesį į begalę smulkmenų. Iš kolegų, partnerių galite kažko naudingo išmokti, su jų pagalba užmegzti dalykinę ar asmeniškai svarbią pažintį, rasti galimybių sustiprinti verslą, ką nors parduoti ar išnuomoti. Galbūt teks spręsti juridines problemas arba draudimo, investicijų, alimentų, paskolų klausimus. Pravartu aptarti visus įsipareigojimų variantus. Savaitgalį nepatartina skolintis ir skolinti, ką nors pirkti išsimokėtinai, ypač jei tam nepritaria antroji pusė. Mylimo žmogaus patarimai bus nuoširdūs ir įžvalgūs.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis