Savaitės horoskopas: kurios dienos nebus lengvos

Astrologinė prognozė šiai savaitei, vasario 8-14 dienoms.

BENDRA PROGNOZĖ

Pirmosiomis savaitės dienomis būsite itin darbingi. Puikiai seksis vesti derybas, aptarti svarbius klausimus, susijusius su ilgalaikiu bendradarbiavimu, komerciniais projektais. Tuo metu verta rodyti iniciatyvą ir tiems, kas ketina keisti darbą: galite sulaukti įdomių pasiūlymų. Asmeniniams santykiams šis laikas irgi būtų palankus, jei ne viena tendencija – žmonės bus linkę sutirštinti spalvas, ieškoti slaptos prasmės ten, kur jos nėra ir būti negali.

Savaitės vidurys - emociškai sudėtingas laikas, ir tai palies visas gyvenimo sritis: darbe bus sunku susikaupti, išlaikyti rimtį, jei kils bendravimo problemų. Dažniausiai konfliktus įžiebs tiesiog smulkmenos.

Pagrindinė paskutinių savaitės dienų užduotis - išsaugoti optimizmą. Jei jumds tai pavyks ir jūs nepasiduosite niūriai nuotaikai, rezultatai bus puikūs. Savaitgalį jus apniks apmąstymai, norėsite peržvelgti savo tikslus gyvenime, ieškoti naujų būdų, kaip jų pasiekti.

HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS

Nuo pirmadienio prasideda Mėnulio jaunatis ir Ugninės Beždžionės metai, tad pats metas sau kelti naujas užduotis, tikslus, atnaujinti kai kuriuos ryšius, megzti pažintis. Neblogai veiks intuicija, pasąmonės sufleruos apie naujas tendencijas ir potencialias galimybes. Turėtų pagerėti sveikata arba kažkam patys sėkmingai padėsite. Vis daugiau galvosite ir apie meilę, trokštamus santykius bei potyrius. Gali megztis tarnybinis romanas. Šv. Valentino dieną pasitiksite smagiai nusiteikę, dosniai palepinsite patinkančius žmones, arba patys sau padovanosite išsvajotą dovaną, papramogausite.

JAUTIS

Savaitę pradėsite darbingai nusiteikę. Galbūt konkuruosite dėl darbo vietos, pozicijos ar projekto. Tai puikus metas ir meilei, pasimatymams, romantiškoms pažintims, sceniniams pasirodymams. Vis dėlto nebūsite itin atsparūs infekcijoms, alergijoms, apsinuodijimams. Artėjant savaitgaliui energijos gali šiek tiek sumažėti. Jeigu pavyks nesusirgti, netrukus vėl būsite kupini žavesio ir polėkio. Savaitgalis taip pat nenuvils - ir fizine, ir jausmine prasme šauniai pasireikšite, aktyviai leisite laisvalaikį.

DVYNIAI

Nuo šio pirmadienio pats metas pagalvoti apie ateities planus ir tikslus, nusibrėžti gaires. Studijuojantiems ir rašantiems mokslinius darbus, straipsnius teks įtemptai paplušėti. Bet kokios rimtesnės veiklos daugiausiai jėgų ir dėmesio pareikalaus savaitės viduryje, o artėjant savaitgaliui ims daugėti susitikimų su draugais, bendraminčiais, pasimatymų, renginių. Savaitgalį jau reikėtų orientuotis į ramesnę aplinką bei užsiėmimus, nes būsite labai jautrūs aplinkos įtakai, neatsparūs įvairiems užkratams ir kt.

VĖŽYS

Šią savaitę pradėsite rūpindamiesi finansiniais reikalais, paveldėjimo, draudimo, paskolų ar kitais dokumentais, psichologine artimo žmogaus būkle ir pan. Po truputį daugės optimizmo, filosofinio nusiteikimo, gebėjimo objektyviai vertinti situaciją, atsikratyti kai kurių vidinių suvaržymų. Galbūt meilė dovanos sparnus, o gal polėkį didins geros naujienos, laukiamos permainos. Savaitgalis su Valentino diena turėtų būti smagus, skatinantis sportuoti, draugauti, bendrauti, mylėti, teikti siurprizus, dovanėles.

LIŪTAS

Šis metas bus jausmingas, gal net aistringas ir psichologiškai bei dvasiškai pakylėtas. Svajosite, planuosite kartu su artimu žmogumi apie šeimos kūrimą ar pagausinimą, didesnę gerovę. Tai, ką suplanuosite, turės tendenciją išsipildyti, t. y. sugebėsite praktiškai realizuoti. Meilės ir jaukumo namuose jau ir dabar turėtų padaugėti. Regis, prieš pat savaitgalį skubėsite pateikti rašto darbus, ataskaitas ar kt. Galbūt kažkur tolokai išvyksite.

MERGELĖ

Nuo pirmadienio iš karto pulsite į darbus ir stengsitės kuo daugiau nuveikti vienu įkvėpimu, kad savaitei įsibėgėjus jau turėtumėte laiko malonesniems dalykams. Jeigu nesušlubuos sveikata, tai taip ir nutiks, - gerai padirbėję, netrukus džiaugsitės romantika, meile mylimo žmogaus glėbyje. Tikėtini ir kūrybiniai ar kitokie laimėjimai, pasididžiavimas vaikų pasiekimais. Vieniši šio ženklo atstovai gali užmegzti reikšmingą partnerystę, įsimylėti. Šv. Valentino švente pažymėtą savaitgalį praleisite nenuobodžiai, įnešite gaivaus vėjo į kasdienybę bei santykius.

SVARSTYKLĖS

Savaitę pradėsite gana nuotaikingai, galvodami apie patirtas ar planuojamas pramogas, pasimatymus ar dovanas. Vis dėlto netrukus teks surimtėti ir padirbėti. Turėtų itin sektis meninė, kūrybinė veikla bei verslai, susiję su grožio, sveikatos, higienos paslaugomis. Stenkitės išlaikyti gerus santykius, nes tokiu atveju ir savaitgalis bei šv.Valentinas nudžiugins meile, erotika, žaviais flirtais, aistringomis akimirkomis.

SKORPIONAS

Savaitė, prasidedanti svarbia Mėnulio jaunatimi, jums gali reikšti, kad fiksuosis situacija, mikroklimatas namuose. Labai svarbu, kad namuose būtų švaru, jauku, vyrautų santarvė, o ne betvarkė ir įtampa. Apskritai, šis metas žada smagių patirčių, flirtų, romantiško susirašinėjimo ir pan. Regis, jus prisimins ankstesni gerbėjai. Galite puikiai pasirodyti scenoje, sužibėti kūrybos srityje. Savaitgalį jums bus gera leisti laiką su gyvenimo, meilės partneriu arba aktyviais bendraminčiais.

ŠAULYS

Nuo pirmadienio jums teks gana vikriai suktis, kad laiku kai ką užbaigtumėte, išsiųstumėte, atsakytumėte, pasirūpinti transporto, ryšių, reklamos, interviu, mokslo reikalais. Prasidedant Mėnulio jaunačiai, pravartu planuoti naujus darbus. Šią savaitę teks daugiau dėmesio skirti ir šeimai, artimiems žmonėms, vaikams. Regis, viską sugebėsite suderinti ir pasidžiaugsite tiek darbo rezultatais, tiek aplinkinių meile ar parama. Savaitgalį jums nepristigs ūpo tvarkytis, rūpintis gyvūnais, higiena, grožiu, sveikata. Regis, prisibendrausite su tais, kurių pasiilgote ar turite bendrų pomėgių.

OŽIARAGIS

Jums ši savaitė prasidės gana ramiai. Turėtumėte sėkmingai tvarkyti komercinius, piniginius, turtinius reikalus, užsitikrinti tam tikrą tęstinumą, susijusį su verslo sandoriais, tiekimu, nuoma ar kt. Regis, džiugins dominančių asmenų dėmesys, meilė, besipildančios viltys ir pan. Kiek sunkiau gali būti prieš savaitgalį, kuomet gresia netikėti nesusipratimai ar problemos šeimoje. Vis dėlto savaitgalis, ypač meilės švente pažymėtas sekmadienis žada malonių, intriguojamų valandėlių.

VANDENIS

Savaitę pradėsite labai įsijautrinę, nerimastingi. Galbūt ką tik patirti išgyvenimai trukdys ramiai jaustis bei nuosekliai elgtis. Vis dėlto prasidedant Mėnulio jaunačiai reikėtų susiimti bei pasistengti, kad psichologinė ir fizinė būklė būtų kuo geresnė, nes šitie dalykai fiksuosis ilgesniam laikui. Iki darbo savaitės pabaigos jums teks pasirūpinti įvairiais smulkiais reikalais ir šiek tiek paišlaidauti tam, kas mylimam žmogui, aplinkiniams arba jums patiems teikia malonumo. Galite gauti honorarą, atlygį ar dėl to susitarti. Savaitgalį geriausiai jausitės namuose su artimiausiais žmonėmis.

ŽUVYS

Ugninės Beždžionės metus ir vasario mėnesio Mėnulio jaunatį tikriausiai pasitiksite užsisvajoję, kupini fantazijų dėl ateities. Pasistenkite, kad kiti jumis nemanipuliuotų, neužkrėstų fanatizmu. Savaitei įsibėgėjant emocijų tik daugės, o euforijos, įsimylėjimo jausmas gali labai sustiprėti. Gali išsipildyti kažkokia jūsų svajonė. Regis, išgirsite malonių komplimentų, gausite originalią dovanėlę ar intriguojamą pasiūlymą. Savaitgalį rasite su kuo paflirtuoti, pabendrauti ir kartu pafantazuoti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis