Perspėjimai, kaip Mėnulio užtemimas gali jus paveikti

2016 m. kovo 23 dieną 13:47 val Lietuvos laiku įvyks pusšešėlinis (dalinis) Mėnulio užtemimas. Geriausiai jį matys Japonijos, Australijos, Naujosios Zelandijos gyventojai.

Šį kartą užtemimas vyks Svarstyklių 4-ame laipsnyje. Užtemimas aktyvuos Avino–Svarstyklių zodiako ženklų ašį, kuri yra atsakinga už santykius su kitais žmonėmis: Avinas – tai, kaip aš save išreiškiu, mano ego, Svarstyklės – kokiu būdu einu į kompromisą, kaip savo gyvenime siekiu taikos ir harmonijos.

Labai tikėtina, kad mūsų gyvenimuose bus aktyvuotos santykių (tiek asmeninių, tiek ir verslo/veiklos), taip pat saviraiškos temos. Užtemimas patikrins, kaip mes giname savo interesus ir išlaikome harmoningus santykius. Tai sudėtinga tema, nes Avinas vadovaujasi taktika – „aš noriu, man reikia ir kuo greičiau“, O Svarstyklės – „mes nuspręsime ir priimsime taikų, abiems pusėms palankų sprendimą“.

Deja, Svarstyklės dažniausiai yra per silpnos pasakyti NE, todėl nusveria aviniškas egoizmas ir pasitikėjimas savimi.

Užtemimas kalba ir apie tai, jog šituo laikotarpiu situacijose gali pasireikšti mūsų valios ir kitų žmonių valios priešprieša.

Situacijos, vykstančios paskutinę kovo savaitę turi fatališką atspalvį, kurį kontroliuoti gali būti sunku. Tiesiog stebėkite vykstančius procesus ir venkite kardinalių sprendimų.

Perspėjimai ir rekomendacijos

* Atsisakykime perdėto ambicingumo, padidinta savivertė trukdys teisingai vertinti situaciją ir asmenines galimybes.

* Žmonės bus linkę priimti viską asmeniškai, net tai, kas su jais neturėjo ryšio ir įsivelti į konfliktus dėl smulkmenų. Galimi ginčai ir mėginimai įrodyti savo tiesą, nesiskaitant su oponento argumentais.

* Užtemimo ir artimiausios balandžio dienos aktyvizuos tendenciją iš pradžių padaryti, po to pagalvoti. Tai įtakos problemas keliuose, buitines bei gamybines traumas, konfliktus ir ginčus, teisminius procesus. Gali suaktyvėti priešai, priešiškai mūsų atžvilgiu nusiteikę žmonės.

* Šituo laiku bus sunku atpažinti tikruosius motyvus tų, su kuriais mes turime reikalų. Reikėtų būti atsargiems, kad išvengtume neprotingų žingsnių dėl apgaulės ar saviapgaulės. Galimos intrigos ir apsiskaičiavimai.

* Naudinga laikytis kompromiso susiformavusiuose ilgalaikiuose santykiuose, ir būti atsargiems naujuose santykiuose. Neatsižvelgdami į kitų žmonių interesus rizikuosime susilaukti problemų. Reiktų prisiminti, kad dabar svarbiausia – interesų balansas. Neverta nepermaldaujamai laikytis savo. Šituo metu reikia išlaikyti užimtas anksčiau pozicijas, išanalizuoti praradimus. Geriausia užsiimti tuo, kas gerai žinoma ir patikrinta laiko, protingai užbaigti pradėtus darbus.

* Labiausiai užtemimas palies tuos, kurie turi asmeninių planetų Avino ir Svarstykių ženkle. Reikšmingų įvykių sulauks turintys asmeninių planetų Šaulio, Ožiaragio zodiako ženkluose.

Norėčiau atkreipti dėmesį, jog tai yra bendro pobūdžio informacija, bendras fonas. Kaip Mėnulio užtemimas paveiks jus asmeniškai reikėtų konsultuotis su savo asmeniniu astrologu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis