Horoskopas: ne visos savaitės dienos bus palankios

Astrologinė prognozė kitai savaitei, balandžio 4-10 dienoms.

BENDRA PROGNOZĖ

Savaitės pradžia žada būti puiki ir palanki, jei tik būsite tvarkingi ir disciplinuoti. Patartina nesišvaistyti nei pažadais, nei pinigais; nereikėtų kurti iliuzijų, lįsti į avantiūras. Vienintelis būdas pasiekti užsibrėžtų tikslų – atkaklus darbas; jo nepavyks išvengti netgi tiems, kas įpratęs naudotis svetimo geru.

Savaitės viduryje situacija bus gana įtempta, dažna ginčų ir konfliktų tikimybė. Bus sunku rasti bendrą kalbą net tiems, kas anksčiau vienas kitą suprasdavo iš pusės žodžio. Laimingose harmoningose šeimose gali vėl išlįsti senos problemos.

Savaitės pabaigoje vėl daugės pozityvių tendencijų. Patartina kliautis intuicija - būtent ji pasakys, kaip elgtis nevienareikšmiškose, sudėtingose situacijose. Galimos aštrios diskusijos darbe, kūrybiniai nesutarimai, tačiau gana greitai pavyks rasti sutarimą, ir pačiu laiku - mat netolimoje ateityje laukia nauji tikslai, kuriems reikės visų jūsų pastangų.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

AVINAS

Nuo pirmadienio seksis užsiėmimai, susiję su menu, labdara, socialiniu darbu. Vis dėlto jūsų dvasinė būsena tikriausiai bus nestabili. Galite viešai pasakyti tai, ko nederėtų, susipainioti pažiūrose. Trauks meilės pagundos. Tik prasidėjus jaunačiai planuokite naujus užmojus. Savaitgalį noriai pirksite įvairius daiktus, palengvinančius darbą ir puošiančius buitį. Nevengsite draugiškų susitikimų, pokalbių, naujos informacijos, jausitės gana populiarūs. Būkite itin atsargūs su elektra, nekrėskite pavojingų pokštų.

JAUTIS

Nuo pirmadienio per kelias dienas pasistenkite užbaigti pradėtus darbus, ypač jei jie yra skubūs. Tiktų tvarkyti ir kolektyvinius, visuomeninius reikalus. Savaitės viduryje jau būsite linkę save apgaudinėti. Galbūt teks rimtai susirūpinti sveikata. Gali tekti atkentėti už senas klaidas, neatsargiai leptelėtas frazes. Savaitgalį derėtų lengviau atsikvėpti ir pasilinksminti. Tikriausiai jus prisimins draugai, simpatijos arba jūs patys jiems apie save priminsite. Tačiau turbūt geriausią atgaivą teiks namai, artimi žmonės.

DVYNIAI

Nuo pirmadienio teks vikriai suktis darbų verpete, domėtis įstatymų ar darbo metodikos pakeitimais, kreiptis į įtakingus asmenis, politikus, juristus. Būkite santūrūs, venkite nesusipratimų. Nevertėtų skubėti impulsyviai su naujovėmis, imtis dar didesnės atsakomybės, ypač jei neturite rimtų sąjungininkų. Savaitgalį būsite kiek apsnūdę, užsisvajoję. Atsiribokite nuo intrigų, apkalbų ir orientuokitės į grožį, meną, paskaitykite, patinginiaukite. Saugokitės konfliktų, traumų.

VĖŽYS

Šią savaitę turbūt teks bendrauti su autoritetingais asmenimis, naujais pažįstamais, o gal ir konkuruoti dėl norimos pozicijos darbe, moksle. Stenkitės nesiblaškyti, nesinervinti ir nepriimti skubotų sprendimų. Jūsų žinios, patarimai gali labai praversti kitiems žmonėms, nes pokalbiai suksis apie dalykus, kuriuos neblogai išmanote. Savaitgalį gyvensite savomis ir svetimomis problemomis. Būsite linkę mistifikuoti, ieškoti slaptos informacijos, klausytis gandų. Sekmadienį norėsis vienatvės, galite nekaip jaustis. Pasisaugokite aferistų, sukčių, atsargiai elkitės su elektra, technika.

LIŪTAS

Šią savaitę jus labai domins psichologiniai kitų žmonių išgyvenimai, potraukiai, gyvenimo prasmės temos. Verčiau nesileiskite į finansines ir kitokias avantiūras su nepatikimais, nepatikrintais asmenimis, kad ir kiek daug naudos jie žadėtų. Tik po ketvirtadienio imkitės sudėtingesnių naujų darbų, naujos atsakomybės. Savaitgalį užmegzta pažintis nebus tokia svarbi, kaip jums gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Visgi galima tikėtis stiprių įspūdžių bei pojūčių, aktualios informacijos.

MERGELĖ

Šią savaitę daug dėmesio skirsite visuomeniniams reikalams ir asmeninių santykių problemoms. Gali būti, kad teks aiškintis santykius su antrąja puse arba dalykiniu partneriu dėl tų poelgių, kurių pasekmės tapo akivaizdžios. Nerizikuokite nei savo santaupomis, nei verslo pinigais. Galite sulaukti veiklos patikrinimo, sankcijų. Savaitgalį mintimis arba kojomis lėksite tolyn nuo kasdienybės. Trauks kultūriniai renginiai. Galbūt nepažįstamas asmuo staiga nustebins jus savo ypatingu dėmesiu.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžia palanki su grožiu, higiena, švara susijusiems darbams bei medicininiams tyrimams. Atkreipkite dėmesį į darbų saugą ir tvarką darbo vietoje. Regis, nervins konkurentų, oponentų triumfas arba jų nemalonūs išpuoliai. Jei norite susitarti dėl aktualių jums dalykų, ruoškite svarius argumentus. Į savaitės pabaigą tikėtini turiningi renginiai, informatyvūs pokalbiai. Gauta informacija suteiks drąsos, naujų vilčių. Ne pro šalį būtų pasirūpinti įvaizdžiu.

SKORPIONAS

Nuo pirmadienio nesitversite savo kailyje dėl meilės ir nuotykių troškulio. Vis dėlto venkite finansinių bei meilės avantiūrų, nebandykite mylimo žmogaus kantrybės. Nekontroliuodami savęs, galite pasielgti neatsakingai. Saugokite sveikatą ir savo darbo vietą, galvokite, ką komentuojate ir kalbate, jeigu teks teikti interviu ar kitaip reikšti nuomonę, įsitikinimus. Savaitgalį vertėtų pasikalbėti su šeimos nariais apie šeimos biudžetą, įvairius neatidėliotinus finansinius klausimus. Saugokitės vagių, sukčių.

ŠAULYS

Šią savaitę aiškiau suvoksite savo problemas. Galbūt bandysite save keisti, atsikratyti to, kas jus slegia. Nuo trečiadienio visiems atrodysite energingi, sportiški, siekiantys greitų rezultatų. Deja, skubėjimas ir impulsyvumas gali pakenkti. Nuo pavojų labiau pasaugokite ir savo vaikus. Savaitgalį domėsitės išvaizda, galbūt keisite šukuoseną, apsirengimo stilių. Regis, parūps ir turiningas poilsis. Staiga užmegztas romanas veikiausiai bus įspūdingas, bet trumpas. Nekelkite pavojaus savo ir kitų psichinei bei fizinei sveikatai.

OŽIARAGIS

Šią savaitę galimas džiugus susitikimas arba naudingas kontraktas. Tačiau gali labai išvarginti problemos šeimoje ar su partneriu. Savo nuomonę sakykite tik labai apgalvoję. Prasidėjus jaunačiai, leiskite pasireikšti savo kūrybingumui ir artistiniams sugebėjimams arba tam paskatinkite vaikus, mylimą žmogų. Savaitgalį netrūks noro kitiems įtikti, maloniai leisti laiką. Regis, prie jūsų šliesis dėmesio ir meilės ištroškę asmenys. Turint laiko, tiktų užsiimti buities tvarkymu, šeimyniniais reikalais. Nežiopsokite dirbdami su technika, elektra - galimos traumos.

VANDENIS

Šią savaitę galite gauti žinią, susijusią su pinigais, nuosavybe, apskaita. Regis, finansiniuose ir darbo reikaluose nevengsite rizikos, o tai gali nepasiteisinti. Netingėkite pasiskaičiuoti, ar tai naudinga. Galimi nelengvi pokalbiai. Susilaikykite nuo ginčų, tegul kalba kiti - išgirsta informacija padarys jus stipresnius. Atsargiai kelyje. Savaitgalis leis pasimėgauti įvairiais žemiškais malonumais. Energiją išliekite sportuodami, ką nors veikdami gamtoje ir namuose, o dar geriau - skirkite ją meilei. Ji suteiks daug džiaugsmo.

ŽUVYS

Šią savaitę jausite pagyvėjimą meilės fronte. Norėsis bendrauti, patikti, būti reikalingiems. Jūsų sugebėjimai išties turėtų būti pastebėti ir įvertinti. Tačiau jei jums teks bylinėtis, tuomet ruoškite rimtus argumentus, nes oponentai jų tikrai nestokos. Pasisaugokite vagių, sukčių. Savaitgalis žada malonius potyrius. Galima nauja pažintis, netolima kelionė ar svečias. Galite sudalyvauti reikšmingame kultūriniame renginyje, pristatyme, gauti gerą žinią. Sekmadienį itin norėsis ramybės, jaukumo, santarvės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis