3 zodiako ženklai, kurie 2016 m. praturtės

Kiekvienas svajoja apie turtus, ir ne apie tokius kurie sukaupiami ilgus metus kruopščiai dirbant, o apie netikėtą praturtėjimą, kai tarsi pasakoje iš dangaus pasipila aukso monetos.

Tačiau vienetai gali pasididžiavimu sakyti, kad praturtėjo be menkiausių pastangų.

Pasirodo, kiekvienas gali staiga tapti milijonieriumi, viskas priklauso nuo tam tikro laiko ir, žinoma, nuo zodiako ženklo. O turint omenyje, kad 2016-iji – Raudonosios beždžionės metai, pasiaiškinkime, kokie zodiako ženklai šiemet netikėtai praturtės.

1. Dvyniai

Žvaigždės sako, kad 2016 m. pavasarį šalia Dvynių atsiras valdingas ir labai turtingas žmogus. Susiklosčius tam tikroms aplinkybėms, jis gali stipriai pakeisti Dvynių gyvenimą ir prisidėti prie to, kad vien rytą Dvynių ženklo atstovas atsibustų milijonieriumi. Tiesa, pasiseks ne visiems Dvyniams, o tik tiems, kurie stengsis ir įrodys – jie verti būti milijonieriais. Įdomiausia, kad ir savo globėjui po Dvynių ženklu gimęs žmogus taps neišsenkančio turtėjimo šaltiniu. Būtent todėl, jei gimėte po šiuo ženklu ir svajojate apie turtą, nuo metų pradžios imkite dairytis į šalimais esančius turtingus žmones.

2. Liūtas

Liūto ženklo atstovai – tikri žaidėjai, kurių azartiškumas kartais turi liūdnų padarinių, baigiasi visišku bankrotu. Tiesa, tik ne 2016-aisiais, juk jų šeimininkė – Ugninė beždžionė. Šie metai – idealūs azartiškiems žmonėms, nusiteikusiems dideliems statymams ir turintiems geležinius nervus. Sėkmė žaidžiant ypač lydės Liūto ženklo atstovus – nusivylusius ir visa širdimi trokštančius praturtėti. Tik astrologai įspėja, kad sėkmė liūtus lydės ne visus metus, o tik nuo gegužės vidurio iki rugpjūčio. Liūtai, kurie šiuo laikotarpiu rizikuos, žais pokerį, dalyvaus totalizatoriuose ar žais „loto“, turi šansų ne šiaip laimėti didelį prizą, o gauti visą aukso puodą ir praturėti.

3. Vandenis

Ne paslaptis, kad Vandeniai – fantazuotojai, svajotojai ir prasimanytojai. Jiems 2016 m. bus išskirtiniai. Energingas Ugninės beždžionės charakteris kuo palankiausiai veiks Vandenio ženklo atstovus. Pradedant 2016 m. vasariu, šios asmenybės taps tikrais idėjų generatoriais, taigi jų galvose gims tokių idėjų, kurios akimirksniu šiuos žmones išgrasins ir padarytas juos milijonieriais. Nereikia galvoti, kad pabusti turtuoliu galės tik tas Vandenis, kuris dirba mokslinį darbą. Praturėti gali kiekvienas, tik reikia nuolat to siekti, pastoviai galvoti, kaip palengvinti ir pagerinti savo gyvenimą. Galbūt jūs padarysite atradimą, kuris bus paprastas, kaip ir viskas, kas genialu, tačiau jums taps aukso gysla.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis