Senmergė pagal Zodiako ženklą arba kaip gyvena šiuolaikinės Amazonės

Paprastai astrologai dalina astrologines prognozes ir pataria, kaip atrasti draugą arba kaip išsaugoti jau esamus santykius. Tačiau yra kategorija moterų, kurios elgiasi taip, tarsi iš tikrųjų nori likti senmergėmis! Bet jei perskaičiusi šį horoskopą netekėjusi moteris norės kuo greičiau susipažinti su vyru ir užmegzti santykius su juo, vadinasi, viskas bus gerai. Ji dar nėra pasmerkta senmergė.

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Šio ženklo senmergėms pirmiausiai reikėtų peržiūrėti filmą „Naujosios amazonės“. O paskui įsijausti į Amazonės vaidmenį, kuri išdidi ir laiminga savo vienatvėje. Ir neišeiti iš šio vaidmens per visą vadinamajį „antipatija priešingos lyties atstovui“ periodą. Be to, išėjus į gatvę rėkti nesavu balsu: „Geriau būti visą gyvenimą vienai, nei minutę su tavimi!“ Taip pat nepamirškite pabrėžti savo neapykantą patinui pasitaikius menkiausiai progai. Anot astrologų, Avino žmonės - bene stipriausiai pasižymintys įtaiga, lyginant su kitais Zodiako ženklais. Taigi, kelis kartus per dieną prieš valgį jums belieka pasakyti: „Aš - viena“. Neabejokite, tikrai padės.

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Šio Zodiako ženklo brandžioms netekėjusioms moterims kategoriškai nerekomenduojama leisti laiką kompanijose, kur bus bent vienas vyras. Net jei jam jau 86 metai, be plaukų ir truputį neprigirdintis. Nusiraminkite, tikrai nieko perspektyvaus iš to susitikimo neišeis. Jūs tik be jokio reikalo gaišite laiką, laidysite gerklę ir susigadinsite nervus. Daug geriau praleisti laisvą vakarą mielų savo draugių, laiptinės kaimynių rate ir užsirašyti kurį nors naują, pikantišką pyragaičių receptą, o po to išsikepti jį savo namuose. Pageidautina be erogeninių priedų. Paskui prieš einant miegoti prisišveisti jų ir patirti malonumą vien nuo to, kad soti gulatės į šaltą lovą. Korida – tai matriachato atgyvena, kai moteris stodavo į nelygią kovą su buliumi. Taigi, apsivilkite ryškiai raudonos spalvos suknele ir erzinkite visus sutiktus „bulius“.

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Vietoj vyro Dvynių moteriai patartina įsigyti šunį, katę, vėžlį, papūgą, krokodilą, begemotą. Bet ką, kuris tik galėtų paįvairinti jos „laimingą“ vienatvę. Kitaip tariant, vieną patiną pakeiskite į kitą patiną. Blogiausiu atveju, turėtų padėti štai toks feministinis receptas: susidraugaukite artimiau su kuria nors savo bičiule. Suprantama, ji turėtų būti taip pat laisva, bet gerokai patrauklesnė už jus. Pagal galimybes, ir geriau besirengianti. Tai yra elegantiškai ir skoningai atrodanti moteris. Svarbiausia, visiškai pasitikėkite ja, praleiskite su ja visą savo laisvalaikį ir kvieskitės į svečius tuos nekenčiamus sutvėrimus - vyrus! Tegul jie bendrauja su jūsų drauge, rodo dėmesį jai. Jūsų pagrindinis ginklas kitam susitikimui: trumpi kaip strėlės žodžiai, kurie turėtų išversti jį iš kojų: „Kur buvai, ką veikei, kodėl nepaskambinai, kodėl ne alkanas, kas spėjo pamaitinti“? Užverskite vyrą klausimų lavina, bet svarbiausia nelaukite iš jo bent vieno atsakymo.

VĖŽYS ( birželio 22 – liepos 22)

Šio Zodiako ženklo niekada netekėjusi moteris turėtų apeiti per tris kvartalus kosmetikos salonus ir kirpyklas! Leiskite sau tik labai mažą silpnybę kasdienio torto pavidalu. Tik jokiu būdu nesugalvokite nusipirkti naujų, stilingų drabužių. Tai jūsų praeitis. Į madą grįžta močiučių palaidinukės ir suknelės, užsilikusios nuo 1917 m. Vasario revoliucijos laikų. Jums tikrai tiks, norint iš karto išversti iš kojų priešingos lyties atstovą. Svarbiausia, pačiai suprasti, kad daugiau niekas ir nebeatkreips į jus dėmesį. O jei, neduok Dieve, ir atkreiptų, jūsų pagrindinis koziris: viską iškapstyti iš jo praeities, po siūlelį iškedenti jo prisiminimus. Aišku, dar iš vaikų darželio laikų, kai jis tampė už kasytės gražiausią grupės mergaitę. Ir pasitelkus logišką mąstymą bei šaltą protą padaryti išvadą, kokia ateitis laukia jūsų su šiuo ištvirkėliu ir nenaudėliu.

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Su Liūto ženklo balzakiško amžiaus netekėjusiomis moterimis sudėtingiau: įdomu tai, kad jos vis tiek nori patikti vyrams, nekęsdamos jų iki gyvo kaulo. Tokios jau būtybės: jų neįmanoma nei perkalbėti, nei įtikinti! Tikriausiai galėtų padėti štai kas: susikurkite „nepriklausomos intelektualės“ įvaizdį. Tai yra, būkite kiek įmanoma daugiau arogantiškos, išdidžios, neprieinamos. O į bet kurio vyro mėginimą flirtuoti atsakykite skambiu Liūto riaumojimu. Tada galėsite susigrumti net su pasaulio galiūnais. Galų gale, surenkite drovios merginos vakarėlį: nepykite dėl smulkmenų, su viskuo sutikite, viskam pritarkite. Ir gyvenkite pagal tikslų grafiką. Patikėkite, daugiau kaip tris dienas vyras neištvers! Beje, Liūtė – aktyvi grožio salonų lankytoja, mėgėja dalyvauti priėmimuose, skirtuose moterims. Todėl gal vertėtų atidaryti „Padidintos antipatijos vyriškai lyčiai saloną“?

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Nesvarbu kiek jai metų, bet netekėjusi Mergelė gyvena laiminga įsitikinusi, kad pasaulyje egzistuoja vienas vienintelis idealus vyras. Tai ta antra puselė, kuri ir skirta tik jai vienai, kad jis laukia tik jos. Tiesa, jis gyvena kažkur Naujojoje Gvinėjoje, Papua. Iš bambuko ir paparčio audžia santuokos lovą, muša būgnais ir šokinėja per laužus. Tik jokiu būdu neišsižadėkite savo idealo ir nepraraskite nekaltybės dėl jo. Nepaisant išvaizdos ir finansinių galimybių, „princas“ būtinai atjos pas jus ant savo balto žirgo po 77 metų. Bet būtinai atjos.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo24 – spalio 23)

Netekėjusioms Svarstyklių Zodiako ženklo moterims sunku iki 51 metų net įsivaizduoti tokį baisų įvykį kaip santuoką. Aišku, išvien ir didžiulę baimę, kad į jos gyvenimą gali įsibrauti vyriškos lyties monstras. Svarstyklių moteriai – meilė tai tarsi siaubo filmas. Tai tas pats, kaip gyventi su Freddy Kruegeriu – žinomu veikėju iš košmariškų siaubo filmų. Ką čia gyventi – miegoti su juo vienoje lovoje. Todėl, mielos Svarstyklės, kruopščiai saugokite savo draugių šeimos židinius. Žvelgdamos iš šalies į jų gyvenimus, negailėdamos dalinkite patarimus. Tada gal ir jums pasiseks: nelaimė, santuokos pavidalu, jus aplenks.

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Kai tik Skorpiono moteris patikės, kad galima pragyventi ir su platoniška meile, gerokai padidės besisukiojančių apie jas vyrų skaičius. Greičiausiai be jokių perspektyvų, motyvuotų priežasčių ir miglotos ateities. Pamirškite seksualius, demoniškus žvilgsnius, trumputį sijonėlį, o patikusiam vyrui geriau pasakykite, kad esate labai užsiėmusi, kalbėkite vien apie savo darbą ir viršvalandžius. Kai pavargsite kalbėti, paprašykite jo išplauti indus ir nueiti į parduotuvę nupirkti duonos. Kai tik jis uždarys duris iš kitos pusės, žinokite, nei duonos, nei jo daugiau nebepamatysite.

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 21)

Šaulio moteris turėtų išvykti į kitą pasaulio kraštą, norėdama išvengti vyriško dėmesio ir jo įtakos. Kartais tai pavyksta. Geriausia vieta pasislėpti nuo jų – negyvenamoje saloje. Tik nepamirškite dažnai keisti slaptažodžius ir slapyvardžius. Taip pat įsidėmėkite, kad vilkinčios trumpus sijonėlius moterys turi daugiau perspektyvų susirasti vyrą. Vadinasi, jūsų mėgstamiausias rūbas – ilgi, plevėsuojantys sijonai. Drabužių spalvos turėtų būti šaltų ir atstumiančių atspalvių – pilka ir ruda. Kelis kartus per mėnesį renkite rytmečius: „Šaulyčių kankynė“. O į jus besitaikančias Amūro strėles nukreipkite į kitą pusę. Dar ne viskas prarasta. Mat galima mylėti ne tik vyrą, bet ir gimtinę, tėvynę ir brandinti savyje patriotizmo bei moteriško solidarumo jausmus.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 – sausio 20)

Ožiaragių moterų kritiškiausias amžius – 28–30 metų. Tai reiškia, kad nei iki tol, nei po to ji meile nesidomi. Bet štai sulaukus 28 metų kažkas su ja nutinka. Prabunda jausmai ir ji gali pasielgti kaip mokinukė biologijos pamokoje, tyrinėdama žmogaus anatomiją: išblykšti ir išrausti pamačiusi nuogo vyro kontūrus. Netikėta, bet būtent tada Ožiaragio moteris gali susituokti ir pradėti ramų šeimyninį gyvenimą. Tuo laikotarpiu būtinai venkite kitų vyrų ir neabejokite savo gyvenimiškų principų teisingumu: „Aukštai sėdžiu - toli matau“ ir „Pirmiausiai lėktuvai, o visa kita senatvėje“. Taigi, dabar atėjo jūsų laikas vedžioti vyrą už pavadėlio.

VANDENIS (sausio 21 – vasario19)

Vandenio Zodiako ženklo moteris turi susitvarkyti savo asmeninį gyvenimą ir laisvalaikį lygiai taip pat, kaip rašoma apie tai romanuose apie senmerges: vakarėliai su bičiulėmis prie kavos puodelio, pasivaikščiojimai su dukterėčia, vakarienė prieš televizorių, kai graudžios ašaros pradeda tekėti upeliais žiūrint meksikietišką serialą. Per išeigines - generalinė tvarka namuose. Nors Vandenė ir deklaruoja savo laisvę ir nepriklausomybę, bet tai turi pasireikšti ne laisvais santykiais su vyriška gimine, o laisvu gyvenimišku požiūriu: „Ką noriu, tą ir darau“. Ar žinote, kad yra dar viena nuostabi frazė, skirta ponioms, gimusioms po šiuo Zodiako ženklu: „Priimkite mane tokią, kokia aš esu“.

ŽUVYS( vasario 20 – kovo 20)

Šio Zodiako ženklo dailiosios lyties atstovės ne moterys, o pasaka, nesibaigianti graži daina. Ji visada vėluoja į pasimatymus. Dažnai viską pamiršta, todėl neretai tenka grįžti pasidažyti lūpas ar pasikvėpinti. Žuvų moterų paslaptingumas tiesiog trykšta per kraštus ir jos mėgsta tai pabrėžti: „Aš tokia paslaptinga! Pamėgink atspėti mane“. Tokioms moterims galima pažadėti tik vieną dalyką: kad visą savo gyvenimą jos praleis vienos. O jų neišsemiamas pesimizmas, padarys savo juodą darbą. Šias moteris apdovanos nykia išvaizda, nepakenčiamu charakteriu, nuolat subjurusia nuotaika. Be jokios abejonės, tai gali išgąsdinti ir atbaidyti bet kurį vyrą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis