Savaitės horoskopas: laukia išskirtinės dienos!

Astrologinė prognozė kitai savaitei, gegužės 2-8 dienoms.

BENDROS PROGNOZĖS

Pirmosios šios savaitės dienos pasižymi palankiu emociniu fonu. Būtent šių dienų emocijos lems visos savaitės nuotaiką, net jei ir pasiekti rezultatai tebus kuklūs, o laimėjimai - nežymūs.

Šis laikas tinka komfortabiliam bendravimui, bendradarbiavimui. Laikas tinkamas kelionėms, net ir nesuplanuotoms, bendravimui su šeimos nariais, giminaičiais, asmeniniai santykiai bus harmoningi.

Kalbant iš profesinės pusės - pirmosios gegužės dienos taip pat bus neblogos, ypač kuriantiems bendrus projektus.

Antroji savaitės pusė pareikalaus nemažų pastangų. Visame kame. Kokius bekurtumėte planus, juos pasiekti bus sunkiaus nei įprastai. Tačiau „sunku“ nereiškia „neįmanoma“. Ypač nesudėtinga bus tiems, kas moka susikoncentruoti ties esminiais dalykais.

Turėkite omenyje, kad bet kokioje situacijoje reikia įsiklausyti į intuiciją: ji neapgaus.

HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS

Nuo pirmadienio neblogai seksis užsiimantiems menu, labdara, psichologine veikla. Tik venkite svaigalų. Savaitės viduryje daugiau dėmesio pareikalaus dalykiniai ir techniniai rūpesčiai. Jausite norą ar būtinybę ieškoti naujų pajamų šaltinių, tvarkyti materialinius, piniginius reikalus. Prieš naujoves pirmiausia kai ką pravartu užbaigti. Savaitgalį būsite nusiteikę imtis su žemės ūkiu, nuoma, remontu ar statybomis susijusių darbų. Tikriausiai seksis, jei planuojate rimtai apsipirkti. Venkite rizikingo elgesio kelyje.

JAUTIS

Nuo pirmadienio pora dienų bus palankios meilei, draugystei, bendradarbiavimui. Visgi kiek per jautriai reaguosite į kritiką, juokus, draugiškas pašaipas. Savaitės viduryje rūpinsitės likimo nuskriaustų žmonių reikalais, padaugės atjautos, arba tiesiog turėsite reikalų su socialinėmis, sveikatos tarnybomis. Regis, puikiai seksis tiems iš jūsų, kurių veikla susijusi su medicina, menu, grožio paslaugomis. Nors savaitgalį buitis pareikalaus nemažų pastangų, bet energijos turėtų pakakti ir tam, kad kažkaip pamalonintumėte save, savo mylimuosius bei vaikus. Galite vykti į įdomią išvyką, renginį.

DVYNIAI

Šiuo metu nuosekliai stengsitės realizuoti profesinius ar politinius planus. Tik neapsirikite - kai kurie iš jūsų aplinkos žmonių nėra tokie geranoriški kaip atrodo. Būtų gerai, kad neatidėliotumėte tų svarbių reikalų, kuriuos būtina nedelsiant užbaigti. Jeigu jaučiate nuovargį, savaitgalį leiskite sau patinginiauti. Meniniai, muzikiniai užsiėmimai padėtų atsipalaiduoti. Gali būti, kad sekmadienį teks pasukti galvą, norint taikiai išspręsti susikomplikavusius reikalus, nutraukti ar sureguliuoti įtampą keliančius ryšius.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje pasižymėsite protiniu aktyvumu. Gali išsispręsti klausimas, susijęs su kelione, mokslu, projektu, karjeros perspektyvomis. Tik galbūt grauš nerimas dėl vieno nebaigto darbo ar svarbaus jums žmogaus sveikatos, slėgs kontrolė ar kt. Laimei, džiaugsmo teiks meilė, vaikai, draugai. Savaitgalį tiktų užsiimti tuo, ką labiausiai mėgstate ir galite sau leisti. Šurmulys labai vargins, tad rinkitės ramesnę aplinką. Saugokite sveikatą. Nepatartina fizinė ir protinė įtampa. Pailsėkite, išsimiegokite.

LIŪTAS

Šią savaitę tikriausiai galėsite pasidžiaugti kažkokiu finansiniu sprendimu ar rezultatu, o galbūt pasiekimais, susijusiais su mokslu, projektais, publikacijomis. Tikėtini susitikimai su oficialiais veikėjais. Gali būti, kad kompetentingas asmuo suteiks informacijos apie jus dominantį reikalą. Savaitgalį tikriausiai kažką gražaus įsigysite sau ar savo namams. Tačiau jei nesugebėsite išpildyti kažkokio pažado, sulauksite nemalonių priekaištų. Labiau prižiūrėkite vaikus, augintinius.

MERGELĖ

Šią savaitę neieškosite žodžio kišenėje ir nestokosite aplinkinių dėmesio. Deja, bus daug nenuoširdumo, todėl galite pasikliauti ne tais, kuriais derėtų. Galima nukentėti nuo vagių, sukčių bei svaigalų. Kaip bebūtų, šiuo metu jums gali pavykti sutvarkyti ar išsiaiškinti gana keblų klausimą. Savaitgalį tikriausiai labai rūpės studijų, išsilavinimo reikalai arba tarptautinė situacija, internetinės naujienos. Rašto darbai, straipsniai, jei jų imsitės, bus gana vykę. Galite gauti žinią iš užsienio. Atsargiai kelyje.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje jums rūpės dieta, mityba, higienos, medicinos, komforto paslaugos bei prekės. Galbūt pirksite ar parduosite ką nors iš nekilnojamojo turto, meninių daiktų, kosmetikos. Saugokitės, vagių, nesukčiaukite. Regis, šiuo metu bus aktualu išspręsti verslo ar partnerystės santykių dilemą. Iki savaitgalio turėtų pavykti susidoroti su sena problema. Savaitgalį seksis rinkti informaciją, naršyti po internetą. Galite sulaukti svečių iš toli arba leistis viešnagėn. Pasisaugokite avarinių situacijų.

SKORPIONAS

Savaitės pradžia turėtų stimuliuoti romantiškiems polėkiams, kūrybai. Seksis rasti bendrą kalbą su vaikais. Šiuo periodu svarbu pasistengti, kad laiku atliktumėte suplanuotus darbus. Regis, nerimo kels sveikata, medicininių tyrimų rezultatų laukimas. Savaitgalį turėsite kur pasireikšti. Galite padaryti kažką gero savo pačių ir jus supančių žmonių labui. Tačiau lengva prisidaryti nuostolių, ypač jei veiksite neapgalvotai. Pasiskolintą daiktą itin saugokite, nes galite jį sugadinti. Pasistenkite neišlaidauti.

ŠAULYS

Nuo pirmadienio visus jūsų žingsnius ir veiksmus lydės emocijų lavina. Verčiau dėl bet kokio sprendimo ramiai pamąstykite, pasitarkite su artimaisiais. Labiau saugokitės vagių, neskleiskite paskalų. Regis, galite tikėtis socialinės ar kitokios paramos, slapto protegavimo. Kažkuo jus gali nustebinti vaikai, mylimas žmogus, gerbėjai. Savaitgalio kontaktai bus gana nepatikimi ir gal net nuostolingi. Nepasiduokite klastingoms vilionėms, netikėkite nekonkrečiais pažadais. Neprovokuokite pavojingų situacijų.

OŽIARAGIS

Nuo pirmadienio vis aktualesni darysis mokslo, studijų, egzaminų klausimai arba susiję su reklama, informacija, telekomunikacijomis. Galbūt galvosite ne apie asmeninę, o apie savo vaikų sėkmę. Artėjant savaitgaliui jau būsite nusiteikę lavinti kūrybinius sugebėjimus, prisiminti primirštus užsiėmimus ar skirti pasimatymus. Šeštadienį seksis demonstruoti sugebėjimus ir talentus, plėsti naudingų pažinčių ratą, gaivinti meilės santykius. Deja, sekmadienis nebežada harmonijos. Galite prasčiau jaustis, stresuoti.

VANDENIS

Nuo pirmadienio gali pakvipti finansiškai ar ūkiškai naudingais sandoriais. Turėtų susidaryti palankios aplinkybės praplėsti savo galimybes toje srityje, kurioje jos yra kiek per siauros. Galbūt padaugės išorinio ir vidinio komforto. Tačiau kai kas jums gali priminti praeities situacijas, kontaktus, arba tai, ko tinkamai neatlikote. Atsargiai kelyje. Savaitgalį rūpestingai tvarkysite buitinius ar žemės ūkio reikalus. Jeigu linksminsitės, jauskite saiką. Gali nustebinti artimo žmogaus, vaikų poelgiai ar pareiškimai.

ŽUVYS

Nuo pirmadienio daugės įpareigojimų, reikalavimų, o tuo pačiu emocijų kaitos, nepasitikėjimo. Galbūt laikysite egzaminą, teiksite ataskaitą, pasirašysite svarbią sutartį, leisitės į kelionę ar sulauksite to, ko laukiate atvykstant. Jeigu nepuoselėjate nerealių troškimų ir nesukčiaujate, tai nusivylimų nepatirsite. Savaitgalį neblogai seksis reikalai, susiję su žiniasklaida, reklama, transportu. Galite sulaukti svečių iš giminių ar draugų. Sekmadienį savijautą blogins nerimas, nesaugumo jausmas arba apsinuodijimas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis