Horoskopas: kai kam ši savaitė bus itin sunki

Astrologinė prognozė kitai savaitei, gegužės 16-22 dienoms.

BENDRA PROGNOZĖ

Svarbesnius reikalus verčiau planuokite savaitės pradžiai, nes šis laikotarpis palankesnis ir lengvesnis. Pirmadienį ir antradienį rengiami dalykiniai susitikimai bus turiningi, pavyks suitarti dėl bendradarbiavimo. Galimi nauji interesų, susidomėjimo objektai, kurie netrukus atvers naujas galimybes ir perspektyvas.

Asmeniniuose santykiuose pokyčių nenusimato, džiaugsitės stabilumu.

Antroji savaitės pusė pareikalaus saugumo visame kame, tačiau pirmiausia – finansiniuose reikaluose. Jei kuriate ilgalaikius planus, turėkite omenyje, kad vargu bau ar pavyks juos įgyvendinti – laukia siurprizai, netikėtumai, dažniau nemalonūs. Daugumai šis laikas bus susijęs su naujo etapo gyvenime pradžia, teks tapti atsakingesniais ir rimtesniais, atsisakyti senų įpročių.

Emocijos nebus stabilios, nuotaika dažnai keisis, todėl jautrioms asmenybėms ši savaitė bus sunki.

AVINAS

Savaitė prasidės darbingai. Kils ūpas pasirūpinti profesiniu tobulėjimu, kelti kvalifikaciją, mokytis naujų dalykų. Jeigu nekaip jaučiatės, pravartu išsitirti sveikatą. Savaitės viduryje būsite labai neramūs, konfliktiški ir nenustygsite vietoje. Pasistenkite laikytis įstatymų ir etiško bendravimo normų. Saugokitės traumos, nuostolio. Savaitgalį bus gana nesaugu tiek veltis į meilės nuotykius, tiek kur nors toliau vykti, ypač su neblaiviais bendrakeleiviais.

JAUTIS

Šią savaitę tikėtini kūrybiniai pasiekimai, naujos meilės viltys. Pravartu reklamuoti, populiarinti savo veiklą, paslaugas, kandidatuoti į geresnes pareigas. Visgi kažkas nuolat ves iš pusiausvyros. Būsite nusiteikę kautis už savo interesus ir teises. Gali nustebinti išryškėję partnerių arba oponentų tikslai. Galbūt teks tikrintis sveikatą. Savaitgalis bus ne itin malonus, jei trokštate daugiau nei leidžia galimybės, arba jei godumą demonstruoja partneris ir jus "graužia", priekaištauja.

DVYNIAI

Nuo pirmadienio spinduliuosite simpatijos, užuojautos jausmus aplinkiniams arba pasižymėsite ypatingu kūrybingumu. Jeigu stengsitės apimti keletą veiklos sričių vienu metu, energijos ir atidumo jums gali pristigti, o tuomet kažkas nusivils jūsų elgesiu ar veiklos rezultatais. Gali būti, kad atsinaujins sveikatos problema. Savaitgalis nežada ramybės. Ir savijauta gali nedžiuginti, ir kontaktų pasitaikys nemalonių, su ginčais, pykčiais. Venkite svaigalų, neprovokuokite agresijos.

VĖŽYS

Šią savaitę neblogai spręsis reikalai, susiję su mokslu, reklama, transportu, žiniasklaida. Visgi geriausiai jausitės būdami su šeima. Tuo tarpu darbe gali būti reikalaujama veikti aktyviau ir išradingiau. Tai bus nelengva. Gali išaiškėti artimo žmogaus nuotykiai, arba neplanuotų rūpesčių sukels vaikai. Savaitgalį gali susitrukdyti suplanuotos pramogos arba nenudžiuginti jų pasekmės. Tikėtinas nerimas dėl artimo žmogaus, augintinio arba savo sveikatos.

LIŪTAS

Šią savaitę tikėtini sėkmingi komerciniai ir mokslo reikalai. Tačiau jums norėsis elgtis nevaržomai tiek darbuose, tiek santykiuose. Dėl to lengva prisidaryti žalos. Po to galite stengtis užmaskuoti savo abejotiną poelgį ypatingu dėmesiu artimam žmogui ar kt. Savaitgalį ramiai leisti laiką su šeima gali trukdyti draugų, gerbėjų skambučiai, prašymai ar siūlymai. Kažkas gali jumis pasinaudoti, o tai reikštų nuostolį. Saugokite vaikus.

MERGELĖ

Nuo pirmadienio būsite nusiteikę šmaikštauti, flirtuoti. Tuo pačiu augs kūrybinės ambicijos ir energija. Vikriai suksitės aptarnavimo, tarpininkavimo sferose. Neblogai spręsite materialines problemas, tačiau jus gali gundyti įvairūs prekeiviai, siekdami palengvinti jūsų piniginę. Savaitgalis žada emocinę įtampą, kurią galbūt bandysite nuslopinti sunkiai dirbdami ar sportuodami. Saugokitės traumų, gaisro, venkite svaigalų.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę kai kurie praktiniai klausimai spręsis ne itin sklandžiai. Didelė tikimybė, kad pareikalavę to, kas jums turėtų priklausyti, susidursite su priešiškumu. Drastiškų priemonių nesiimkite, oponentų neerzinkite. Jeigu pasistengsite, jums pavyks atstatyti finansinę pusiausvyrą, sutvarkyti nuosavybės dokumentus. Savaitgalį galite kiek per daug išleisti pinigų beverčiam daiktui ar pramogai. Jei kur nors vyksite, būkite blaivūs ir itin atidūs kelyje.

SKORPIONAS

Šią savaitę bus daug planuojama, svajojama, galvojama apie perspektyvas. Tikriausiai nesinorės viešumo, nervins apkalbos. Reikėtų vengti šurmulio. Daugiau laiko skirkite poilsiui, sveikatos profilaktikai. Nuo savaitės vidurio teks kovoti už savo interesus bei saugotis oponentų pinklių. Savaitgalį jus gali veikti keistos jėgos, veikiau destruktyvios nei jums ar kitiems naudingos. Galima pridaryti žalos ar kam nors pakenkti.

ŠAULYS

Nuo pirmadienio kelias dienas nemažai bendrausite, nusimato net tik draugiški, bet ir svarbūs oficialūs susitikimai. Regis, jums pavyks kažkiek padidinti įtaką. Tačiau ši savaitė gali atnešti ir konkurencijos bei išbandymų, intrigų, apkalbų. Saugokite savas ir svetimas paslaptis. Tausokite sveikatą, nes gali paūmėti lėtinė liga. Savaitgalis gali būti konfliktiškas, ypač jei žmonės, kurių nepageidaujate matyti, trikdys jums ramybę, jauks planus. Audringai galite reaguoti ir į nesąžiningumą, išsisukinėjimus.

OŽIARAGIS

Šią savaitę būsite dalykiški, aktyvūs. Galbūt gausite svarbią žinią iš užsienio ar oficialios įstaigos. Seksis mokslai, publikavimo reikalai. Galimas rūpestis, susijęs su kelione. Pažįstami gali skatinti jus neprotingai rizikuoti. Geriau neskubėkite investuoti santaupų į neaiškų verslą. Savaitgalis nepalankus sveikatai, tad pasisaugokite traumų, alerginių reakcijų, apsinuodijimų.

VANDENIS

Šią savaitę turėtų išsispręsti skolų, kreditavimo klausimas arba kaip tik teks skubiai ieškoti sprendimo. Kai kurios jūsų idėjos gali įgyti realų pagreitį. Turėsite šansų sustiprinti savo autoritetą, pelnyti didesnį populiarumą. Tačiau galimi ir rimti išbandymai, jei neseniai padarėte klaidingą žingsnį. Savaitgalį būsite viliojami į rizikingas atrakcijas. Galite dalyvauti varžybose. Nerimo gali sukelti vaikų poelgiai.

ŽUVYS

Nuo pirmadienio svarbios gali tapti verslo, finansų problemos. Kažkiek gali keistis planai, susiję su investicijomis, nuosavybe. Galbūt prisiminsite, kad nesumokėjote mokesčių, draudimo, nedeklaravote pajamų. Nestokosite darbo, jei dirbate turizmo, žiniasklaidos, švietimo, politikos, teisės srityje. Atsargiai kelyje. Savaitgalį gali atsirasti nenumatytų sunkumų, susijusių su jūsų veikla arba šeima. Saugokitės traumų, agresijos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis